2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

aaaaaaaa mommyy ne olduu yaaa ben yazdımm sana kızzzzzzz
aaaaaaaaaaa ne oluyo bugünn herkess alıngann yaaaaaaaaaa

normal değer kaçç peki bu 3 lü testte

sereniiiiiiiiim sana darılır mıyım janıııım hatta elin boş kalmasın diye cumartesi bile evden yana yana internete girdim ama gitmiştin yarım gün yapıp a.s.

:roflol: OKUDUM OKUDUM AMA 1DE CIKIYORUM C.TESILERI O YUZDEN ERKENDEN KAPATIP CIKMISTIM CNMMa.s.
KIZLAR HEPİNİZEEE AYY LAVVV YUUUUU:dance::sm_cool::asigim:

aaaaaaaa mommyy ne olduu yaaa ben yazdımm sana kızzzzzzz
aaaaaaaaaaa ne oluyo bugünn herkess alıngann yaaaaaaaaaa

normal değer kaçç peki bu 3 lü testte

normal değer diye birşey yok..bu bir risk oranı..kaç kişide bir bu risk var onu gösteriyor...doktorlar genelde 1:250 nin altında olduğunda amniyosentez yapmayı öneriyorlarmış...gçen seda sayan da bir kadın çıkmıştı ya burada yazmıştınız..mesela o kadının test sonucu yanlış hatırlamıyorsam 1:27 di..yani risk çok yüksek 26 bebkte sorun yok ama 1 bebek te var...

herkese merhaba bende eylül annesiyim zaten listedede adım var ama çok fazla katılamıyorum size gördüğüm kadarı ile bir çok kişinin bebişi belli olmuş benimde c.tesi günü belli oldu kızım olucakmış çok mutluyum listeye eklerseniz çok sevinicem

oooh ooh maşallah kızınaaaaaaaaa hoşgelmişşşşşşşşşşş

kızlar doktorum aradııııııı3 lü test sonucum normalmiş ama kansız çıktım yaaaaaaaaaa demir hapını iki yaptı gündee

kızlar doktorum aradııııııı3 lü test sonucum normalmiş ama kansız çıktım yaaaaaaaaaa demir hapını iki yaptı gündee

sıkma canını yaww bendede kansızlık var sevmesemde sabahları zorla pekmez içiyorum 1 kaşık sende pekmez ye faydası var cnmmma.s.

Ebrucumm Olsunn üzülme Canimm Bebeğin Sağlikli Olsunda 2 Hap Iç Sen Canimmm Hadi Gözün Aydinn Canimm Bakalim Benim Ki Nasil çikacak.

kızlar benim doktorum 3 lü teste gerek yok dedi hersey normal vede cok guzelmiş benim gibi yaptırmayan var mı???

kadının özel arabasıda var vışşşş:1shok:
tmm şekerim hadi sana baayyy bayyy:roflol:

HERHALDE YAVRUM BENDEN YARDIM İSTEDİLER MUHASEBE İÇİN BU HALİMLE ARABA KULLANAMAM E OTOBÜSEDE BİNMEM GELİP ALCEKLER TABİİİ ELLERİ MAHKUMMM sırnaşık şey sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…