2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

oyyyy kıyamammm geçmiş olsun gülümm diyorum ya allahım basımızdan eksık etmesın bende eşime cok duskunum 10 yılımı verdım ona hep kaybedıcem dıye korkmusumdur bu korku hamiş olunca dahada arttı hanı sorarlar ya önce kocammı dersin cocugummu diyee.. valla herkesin fikrine saygım var ama ben önce kocam derim tabikide cocugumda onemlı onuda kımseye degısmem ama kocam aşkım olmasa cocukta olmıcaktı e bebeklerımız buyuyecek enınde sonunda onlarda bır hayat çizecek ve bızlerden ayrılacak yine yanımızda kocalarmız olacak insallah o yuzden yinede ve herzaman önce kocacımmm derimmm:asigim::asigim:

ee şimdi sizlerede soralım bakalım
"ÖNCE KOCANIZMI YOKSA COCUĞUNUZMU GELİR":uhm:

sağolunn arkadaşlarrrrr ayy birdenn dertleşmek geldi içimden sizlee ayyyyyy iyi varsınız.......
sizi çokk seviyommmmmmmmm cadılarrrrrrrrrr

seren böle bi tercih yapmama hakkımız yokmu ben eşimi çok seviyorum ama bebişimlede babasını kıyaslamak istemem şahsen o başka o başka karıştırmamak lazım bi nacizane benim fikrim herkesin fikrinede sonsuz saygım var elbet

TABİKİDE CNM FIKRINE SAYGIM VAR ALLAH IKISININDE YOKLUGUNU GOSTERMESIN ONCELIKLEa.s.

:enbuyukkk:

eşimde bende bu bebeği çok bekledik ve çok istedik :çok üzgünüm:inşallah sağlıklı bi şekilde kucağımıza almakda nasip olur sağlıklı uzun ömürler versin Allahım

kızlar muhabbetinize doyum yok ama benim kocacığım işten 17.30 gibi eve geliyor yemek hazırlıycaz ogluşumla sizlerde kendinize iyi bakın a.s.

Ayşenuuur Allah bozmasın canım mutluğunuzu,ne kadar güzel,ne romantik kocan var...
Benimki de bana çok düşkündür ama pek ifade edemez kendini,hani hep erkeklerle iç iiçe ya hödüktür biraz..:roflol:
Ama benim koca bebeğim oo ben de çook özledim onuu...:asigim:

Cano bi de rep verdim sana yeşil kutucuklarımızı arttıralım bizde demi...jeyyar

HUUUUUUUUUUUU HUUUUUUUUUUUU NERDESİNİİİİİZZZZZZZ:uhm:,İLETİŞİM,EBRUUUU,AYŞEEEEEEEEE,ÖZNUUURRRR,CANSUUUU(GERCİ CANSU HATUN GEZİİİİ BİZİ NAPSIN):dilcikar: ÖZDECAAANNNNN, MOMMYYY,ASLIIIIIIIIIIIII,ESRAAAAAAAAA VEE DİĞER HAMİŞLEERRRR NERDESİNİİİSSS
HEYYYYYYY HEYYYYYYYY OINAR BAŞI DURMA DURMA YAR YAR YAR YAR YAR YAR AMAAANNNN YAVRUSUNU SİNEK KAPMIIIŞŞ LEYYLİİİİİMMM LEYYLİİİMMM LEYYYLİİİMM SAMAAANNNNNNN HAYDİİİNN HALAYAA HEEYYYYYYYY HEYYYYYYYY:teytey::teytey: HAYDİNNN KISLARR EYLÜL HAMİŞLERİİİ MİSKİNLEERRRR:mymeka: NİRDESİNİİİSS YAWWWWW:dance: HAYDİİ HALAYY BAŞII EBRUUUU GEÇ KIS HALAYIN BAŞINAAA:mymeka: ÇABUK CABUKK UYANDIR MILLETİİİ HADİİİİİİİ:roflol:

Son düzenleme:
HUUUUUUUUUUUU HUUUUUUUUUUUU NERDESİNİİİİİZZZZZZZ:uhm:,İLETİŞİM,EBRUUUU,AYŞEEEEEEEEE,ÖZNUUURRRR,CANSUUUU(GERCİ CANSU HATUN GEZİİİİ BİZİ NAPSIN):dilcikar: ÖZDECAAANNNNN, MOMMYYY,ASLIIIIIIIIIIIII,ESRAAAAAAAAA ,SEWE CURUSS(BÖLEYDİ GALİBAA):teytey:VEE DİĞER HAMİŞLEERRRR NERDESİNİİİSSS
HEYYYYYYY HEYYYYYYYY OINAR BAŞI DURMA DURMA YAR YAR YAR YAR YAR YAR AMAAANNNN YAVRUSUNU SİNEK KAPMIIIŞŞ LEYYLİİİİİMMM LEYYLİİİMMM LEYYYLİİİMM SAMAAANNNNNNN HAYDİİİNN HALAYAA HEEYYYYYYYY HEYYYYYYYY:teytey::teytey: HAYDİNNN KISLARR EYLÜL HAMİŞLERİİİ MİSKİNLEERRRR:mymeka: NİRDESİNİİİSS YAWWWWW:dance: HAYDİİ HALAYY BAŞII EBRUUUU GEÇ KIS HALAYIN BAŞINAAA:mymeka: ÇABUK CABUKK UYANDIR MILLETİİİ HADİİİİİİİ:roflol:

KIS O YEŞİL KUTUCUK NASIL ARTIYO BIZEDE SOYLEDE BIZDE YAPALIMMM TECRUBE PUANI DIMI O:uhm:

mesajın üst kısmında kötü içerik yazıyor ya onun yanında bir terazi resmi var ona tıklıyorsunuz...

bir msj yazıp onaylıyorsun canımcım...Öylece artıyor,ama tecrübe puanımı bilmiyorum yeşil kutular artıyor..

SAOL CNM HEMEN HERKESE VERIM FAZLADAN FAZLADAN:teytey:
AYŞEE KAPI SÜSÜNÜ GORDUNMU KISSS SENIN BEBISIN KAPISINADA PEMBESINI YAPARSIN USTUNEDE MELEK RESMI YAPARSIN:dance:

evet yapmışsın, sağol şeker.
kontrol paneline girince son alınan reputation diye bir yer var oradan
görebiliyorsun kimler sana rep vermiiiş...

BEN DE İSTERİMMMMMMM RAP Mİ NEYSE İŞTE ONDANNNNN :enbuyukkk:
BU ARADA GELDİM HALAYAAAAAAAAAA :teytey::teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…