2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

hoşbulduk serenciğim a.s.
sende hoş geldin hicran a.s.

seren tecrübe puanını napcan?

HERHALDE YAVRUM BENDEN YARDIM İSTEDİLER MUHASEBE İÇİN BU HALİMLE ARABA KULLANAMAM E OTOBÜSEDE BİNMEM GELİP ALCEKLER TABİİİ ELLERİ MAHKUMMM sırnaşık şey sırnaşık şey

sırnaşık şey anladım şekeriim en iisi valla eferin sana ezdirme kendinii:teytey:

ayşe kıs bende bılmıyorum bılsem herkese verecem bi kac puan:dance: ebrucumm senınkınıde yukselteceemmmma.s.

müjdes cnm benım doktorum 2'li testı ıstememıstı 3lü testte yapmayabılırım demıstı c.tesı gıdıcem bakalım nedıcek

herkese çok teşekür ederim müjdes bende 3lü test yaptırmadım doktorum gerek görmedi 2li test sonuçların çok iyi 3lü testte gerek yok dedi

müjde ben doktor değiştirdim de ondan istedi 3 lü test kendi de emin olmak için canm eski doktorum istemezdi bence de

kızlar sabah demıstım ya kuzenımın eşi doguma gitti diye hala dogum yapamamış:çok üzgünüm: suni sancı veriyorlarmıs sabah 9da girmişti hala cocuk yok 7 saat oldu resmen, rahimde 1,5 cm acılmıs dogum yapabılmesı ıcın 7-8 cm acılması gerek offf allahım yardımcısı olsun ınsallah yaa bızler bole olmayalım ınsallah allahım hepımıze kolay dogumu nasıpetsın ınsallah amiinnn

ay canııııııııııım allah kurtarsın bir an önceee onu da hepimizi de kızlarrr sağ salimm

serencim tecrübe puanı nasıl verilir bilmiyorum ama ögrenirsen sana bol bol puan verebilirima.s.

kuzenin eşi içinde Allah kurtarsın diyelim suni sancıda zor oluyormuş arkadaşıma yapmışlardı ondan biliyorum ben biraz daha rahatım bu konuda sezeryan olcağı için Allah tüm hamişlere kolay doğum nasip etsin canım a.s.

KIZLARRR KOCİŞİM ARADII BANA ŞARKI DİNLETTİİ..
YILDIZ TİLBEDEN
AŞK BİR KAHKAHA
SENDEN DUYUNCA DAHA GÜZEL
SEVMEK BİR DOKUNUŞ
BU SEN OLUNCA ÖZEL
KIŞIN ORTASINDA LAPA LAPA KAR YAĞARKEN
AŞKINLA SARHOŞ ELİN ELİMDE NE HOŞ.
TEK BİLDİĞİM ŞEY EN ÇOK SENİ SEVDİĞİM
BENİ BANA UNUTTURAN VE HATIRLATAN SENSİN
MUCİZELERE SEBEB SENSİN
ŞÜKÜRLER OLSUN BENİMLESİNNNNNNNNNN

OY BENİM BİRİCİK KOCİŞİM ALLAHIMM MUTLULUĞUMUZU KORUSUN NAZAR DEĞMESİNNN

saol cnm ogrenınce bızede soyle bızde sana ve herkese puan verelıma.s.

aminn cnm evet baya zorlanmış kızcagız aslında biz konuşmuyoruz yani amcamın gelini oluyor ufak bi tartısma yuzunden küslük olmustu ama ben yınede kımseye kin duyamıyorum heleki dogum olunca, gerçi o ister dogum olsun ister olüm biraz kincisir ama olsun ben ole olamıyorum o yuzden uzuluyorum valla kuzenımden haber alıyorum o yuzden allah yardımcısı olsun yınede allahım bızlerede kolay dogum yaşatsın ınsallah..

sen neden sezeryan cnm kendı istegınmı yoksa doktorunmu onerdı:uhm:

Seren Canimm Allah Kurtarsinn Canimm Ee Normal Doğumm Kolay Değil Canimmm Saatlerce Sanci çekmek Lazimm
Allahin Izniyle Bişeycik Olmaz Canimmmmmm Serencimmmmmmmmmmmmmm

ayşe kocan çok romantkmiş valla aman nazar değmesina.s.

serencim sezeryam kendi tercihim değil canım ben daha önceden rahimden amaliyat oldum yani hamile kalmadan önce dr demişti gebelik olduğu taktirdede sezeryan olcak diye böle anlıycan hayırlısı herkes için

ay canım yaaaa bende aynı dün hep başım ağrıdı ölüyordum ağrıdan valla bugün bişii yok çok şükür bende migrende var bide yaniii hamileliktende baş ağrısı oluyormuşşş mavi buzlu jeller var eczanede satılıyor onlardan enseme koyuyom 15 dk kadar çok iyi geliyor tavsiye ederim dr sölemişti bana

anladım cnm olsun saglık olsunda gerısı onemlı dgl cnm sende hayırlısıyla saglıklı sekılde bebısını kucagına alırsın insallah a.s.

Seren Canimm Benimde Karnimda Gerilmeler Oldu Ve Hala Oluyooo Ve Kizlar Bu Arada Karinda Arka Bel Kizminda Kaşinti Varsa Yani Oluyorsa çatlayacagimizin Belirtileridirr Aman Hazir Olunn..
Güldmn Evet Canimm Kocişim Biriciğim Herşeyimm O Benimm Onsuzz Nefees Bile Alamam Ben O Dünyam Benim Benim Nefes Almama Sebeb Oo.. Allahim Ona Sağlik Uzun ömürler Versinnn..
Ayy Yaa Hüzünlendimm
Hatta Biz Yeni Evlendik Ve Benim Adanaya Gitmem Gerekti Kardeşimi Universiteye Kaydini Yaptiracaktim Nese Gittim 1 Hafta Gelemedimm ... Günler Geçti Süpriz Olsun Diye Aniden çiktim Yola Sabah Antalyaya Vardimm Eşim Aradi Ne Yapion Diye . Bende Evdeyimm Temizlik Yapiom Deyince şaşkinlik Içinde Geldin Mi Dedi Bende Evet Dedimm
Kuzum Kiyamam Oda Işten Erken çikmişş Geliyorduuu Nese Ben Güzel Bi Sofra Hazirladimm Bekle Bekle Serkan Yokk O Zamanlarr Yamaha Motoru Vardii...
Biran önce Beni Görmek Için Ters Yöne Girmiş Kestirme Diye Tabi Karsidan Araba Geliyomuşş O Işikla Yolda Ki çör Kutusunu Görme Senn çarpmiiişş çöpün üstünden Yuvarlanmiiişş Mototr Tabi Darma Dağinn Allahtan Kask Vardii Nese Aradimm Kaza Yaptim Dedii Yeri Tarif Etti.. Evden Nasil çiktim Bilemedim Koşa Koşa 2 Dk Yaninda Olmuşumm.....
''' Aşkim Sana Erken Gelebilmel Için Oldu'''' Dedii Içim Gittii Sonra Hiç Konuşmadi çok Korktumm Nese Hastaneye Kaldirdikk 2-3 Gün Yattikk çiktikk şüürler Olsun Verilmiş Sadakamiz Varmişş.. Ama Ben Hep Allaha Allahim Benim ömrümden Canimdan All Serkanima Ver Diye Duar Ettim....
Sonra Yine Kaza Yaprii 6 Ay Oldu Yapali Gerçii Bunu Araba Ile Yaptii Bisikletli Birine çarptii Hata Bisikletlide Tabii Kirmizida Durmadan Geçtii .. Allahtan Kardeşim Yanimdaydii Aradi Ben Kaza Yaptim Dedii Bizim Evin Az Yukarisindaydii öyle Bi Koşuyormusum Ki Kardeşim Bile şaşirmişş Nese Onuda Ucuz Atlattikk...
Bi Ara Kara Bulutlar Hiç Eksik Olmadi Başimizdan Ama şimdi Bişey Yok... Allaha şükürr Ama Ben Her Gece Yatarken Hep Derim Allahim Koru Onu.. Benim ömrümden All Ver Kocacigima Diye

((((

ayşecim Allah hepimize bi ömür biçmiştir yiycek yemeğimiz içcek suyumuz varsa yaşarız. Allah korumuş yinede kocanı üst üste sadakanız karşı gelmiş Rabbim beterinden saklasın geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…