2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

yapmaz mı hiiiiiiiiiiiç nerdeyse bu yüzden herkese darılıcam çevremde hele duygusallık o biçimm hava durumuna oturup ağlıyacam vallaaaasırnaşık şeysırnaşık şey
kızlar ben 3 lü test sonuçlarımı aldım ama daha doktor görmedi az önce faxladım şimdi bekliyorum aricak doktor yorum yapıcakkkkk hadi bakalımmm inşallahhhh :nazar:

bizde de tam tersi oluyor canımm
test sonuçlarım direkt doktoruma gidiyor,o arayıp bana sonucu yorumluyor,ben ne ikiliyi nede üçlüyü gözümle görmedim
görsemde anlamam da zaten:)

bebek_battaniyesi_6.jpg
Şekerler bebeklerimizin önü kış olacak,bence battaniye örün model model
çok lazım oluyormuş,yeni doğum yapan arkadaşım söyledi 3-4 tane olsun çok kirleniyor dedi
yaramazlar kusuyolar falan,birde şöyle pratik alt açim derkeennn hadiiii,kaka falan oluyomuş yani....

zaten bir tanesi kucaktan kucağa gezmekten daha hastanedeyken kirleniyor dedi...

çatlaklar zaten doğumdan sonra ortaya çıkıyor,gerilmiş ciltte çatlak olsa da görünmezkii

yapmaz mı hiiiiiiiiiiiç nerdeyse bu yüzden herkese darılıcam çevremde hele duygusallık o biçimm hava durumuna oturup ağlıyacam vallaaaasırnaşık şeysırnaşık şey
kızlar ben 3 lü test sonuçlarımı aldım ama daha doktor görmedi az önce faxladım şimdi bekliyorum aricak doktor yorum yapıcakkkkk hadi bakalımmm inşallahhhh :nazar:

bizde de tam tersi oluyor canımm
test sonuçlarım direkt doktoruma gidiyor,o arayıp bana sonucu yorumluyor,ben ne ikiliyi nede üçlüyü gözümle görmedim
görsemde anlamam da zaten:)

iyişallah seninde sonuçların çok çok iyi çıkarda hepberaber seviniriz canımmm

ayyyyy sağol arkadaşlarr bende cuma yaptırdım yarın 4 te alınacakkk ama internetten takip ediyomm suan onay bekliomşşş

allahım umarım hepimizinki iyi çıkar allahın izniyle.

ben 3lü yaptırmadıım,
doktorum istemedi öle bişiyy benden,cumartesi ayrıntılı ultrason yapcak

testteki sayılrı okuyabiliyormusun?1/sayı şekinde 3 tane rakam olması lazım canım...

SEN ŞİMDİ SANA HABİRE BÖLE:mymeka:ŞAPLATIYORUM DŞYEDE ALINIYORSUNDUR:roflol::roflol: SENİİİİ TUYYYKUUUSAALLL ANNİİİŞŞ SENİİİİİİİ

GEL GEL VALLA ÖPECEM GEL KISSS UZAT YANAANIIIŞeniz OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOHHHHH:teytey::teytey:

seren bende dalin bebe yağı kullanıom canım aslında zeytin yasgı iyi ama ben kaldıramıyomm kokusunu... arada kakao yagıda sürüom

deryacım
yaşa bağlı risk 1 :1100
down send.riski 1:5200 yazıyorrr[/QUOT

yaşa bağlı demek senin yaşına göre çıkması muhtemel olan risk..o yaştaki bayanlarda 1099 tanesinde sorun yok 1 tanesinde bebek hasta..
senin değerin ise 5199 kişide birşey yok 1 bebek down sendromlu...yani çok güzel bir sayı...korkulacak birşeyin yok canım..

ay ben perşembe öğleden beri işte değildim yeni toparlanabildim. test sonucu bekleyenlerden inş yakında güzel haberleri alacağız. özdecan süpermiş ya canım bunlar uğur böcekli bataniyede çok şeker hemen annemin görmesi lazım :))))bizim örgü işlerine o bakıyor.ayşecim aldıklarını iyi günlerde kullan inş yakında bulaşık makineside alırsın.biz kayınvalideme 500 ytl aldık bir ay önce beko marka cnm çok memnun .

sereniiiiiiiiim sana darılır mıyım janıııım hatta elin boş kalmasın diye cumartesi bile evden yana yana internete girdim ama gitmiştin yarım gün yapıp a.s.

valla bende henüz alınganlık yok ama herşeye ağlıyorum :))) mesela 2 gün önce kızımla konuşuyordum henüz duyamaz ama pıtır pıtır attı oturup ağladım annemde şaşırdı. annemlerdeydim daha dur dedi birde sana tekmeleriyle cevap versin ozaman ne yapacaksın sakla gözyaşlarını :))))))

X