2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Dream Haklisin Canimmm
Ayy Yaa Bende Elbise Istiyomm Bakalim Yarin Dişari çikacagiz Gezmeye Umarimm Bulurum Güzel Bişeyle.

ben lierac pytolastil kulanıyorum canım..doktoruma a sordum önerdi..

bana da doktorum aynı kremi verdi canım ama 5.ayda kullancan ozamana kadar badem yaı kullan dedi 20.haftamı bitireyim başlıcam şimdilik badem yağı susam yağı ve zeytinyağı arada da çörek otu yağı sürüyom göbişime hem içerden hem dışardan besliyom bebişiii

Ayy Ben Yarinn çatlaklar Için Vee Malum Antalya Sicakkk Onun Içinde Yüz Için Günek Korunmak Için Krem Almayi Düşünüyom.

Hicrann Sen Ne Yapionn Bakalimmm Nerelerdesinnn

iyiyim ayşecim idare ediyoz işte arad ağrılarım oluyor tansiyon sorunu hala devam ediyor ama şükür beterinden saklasın rabbimm arada bazı günler eski şirketime yardıma gidiyom bilanço yapıyom da giremiyom siteye sık sık geçmişe bakıyom gelince işte

üf Bende Saat Sayiyomm 6 Olsada Eve Girsem Diyeeeee Ne Varsa Cumartesi Günleri Erken çikarsalarrr Sanki

yok canım benim ikinci çocuğum olucak inşallah ilki normaldi ama şimdi hem tansiyon sorunum var 33 yaşındayım ve aşılama ile olduğu için böle yapacakmış doktorum bide geçen yıl bel fıtığından ameliyat olmuştum o yüzden risk yaratmayalım diyor ilk doğumumda tansiyonum doğum anında düştüğü için bayılmıştım ayrıca

Kızlarrrr
Ben geldim...
Biz şimdi bursa dayız... Yarın da izmire doğru yola çıkıcaz... Bizim tatil başladı....

Bir hafta gelemeyebilirim... Hepinizi öpüyorummm tatluuuuu bebişlerinizi de..... a.s.

Şekerler nasılsınız,bebişler nasıl???
Pıt pıtlıyolar mı bakalıım????

Ben de gün sayıyorum perşembe günü benim kociş geliyor,özlemimiz biraz olsun dinecek
haftaya cumartesi de doktora gidecez beraber,bebişimizi görecek babasıı...

ohh hadi bakalım kocişile gitt gel sende hayırlısıyla canımm dra

İnşallah ayşenurcum,çok zor yaa,tek başına hamilelik geçirmek,
özlem de cabası ahh ahh...Ben bilsem evlenir miydiiiiiimmmm,klava:
kazıkladı beni resmeeennn kör olası heriiiiiffff....:roflol:

kızlar ben megadyn vitamin ile gynoferon demir hapı kullanıyom siz hangi vitaminleri kullanıyonuz bakalım merak ettim yaa

Ben şu an hiç bir şey kullanmıyorum,
hamileliğim başladığından beri de kullanmadım hiçbişey
ama haftaya gittiğimde doktor artık en azından demir hapı verir diye tahmin ediyoruum...

ayrıntılı ultrasına gireceğiz sanırım biz..Giden var mı aranızda aç mı gideyim,
kan ve idrar tahlili isteyecek mii?

megadyn bana verdi ama ben folic plus kullanıyom dr onuda verdi.. ama vitamin bitince kan hapına başlıyomm allahın izniyle.

Kızlarrrr
Ben geldim...
Biz şimdi bursa dayız... Yarın da izmire doğru yola çıkıcaz... Bizim tatil başladı....

Bir hafta gelemeyebilirim... Hepinizi öpüyorummm tatluuuuu bebişlerinizi de..... a.s.

GÜLE GÜLE CANIM KENDİNE İYİ BAK İYİ TATİLLER İYİ EĞLENCELER BAKALIMMM BOL DİNLEN BOL GEZ :roflol:NASIL OLCAKSA ARTIK KENDİNİ FAZLA YORMMAAAA

megadyn bana verdi ama ben folic plus kullanıyom dr onuda verdi.. ama vitamin bitince kan hapına başlıyomm allahın izniyle.

BEN GEÇEN AY FOLİK ASİT HAPINI BIRAKTIM MEGADİYN İÇİNDE VE DEMİR HAPINDA FOLİK ASİT VARMIŞ ZATEN .KANSIZLIKMI VAR SENDE DE PEKİ PEKMEZ YE BOL BEN ÖLE YAPIYORUM ŞİMDİK

Bende elevit kullanıyorum fakat elevitteki demir çok yetersiz eğer kansızlık varsa ayrıca şurup yada hap kullanımalı ben kan şurubu içiyorum hergün bir tane.Bu arada bugün kasılmalarım arttı, doktora gittim idrar tahlili yaptırdım kum döküyor olabilirsin dedi, hakikaten tahlil sonucunda kum döktüğüm ortaya çıktı kum dökmek rahmin kasılmasını tetiklermiş.İnşallah tek sebep budur...1 haftam zehir oldu bu kasılmalar yüzünden...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…