2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

evet canım benimki de iki programlı ama işimi görüyorr
aldır bence sen :) işin kolaylar canım..

dün bebişinin resmini gördüm maşaAllah canım nazar değmesin.
dört boyutlu ultrason resmi galiba, bizim doktordaki siyah beyaz doğru düzgün bişey göremiyoruz kii (
cinsiyeti bile görünmüyoo :)

güzel anneler merhabarlara.s.

oko oku bitmiyor ne kadar çok şey yazmışsınıztatlicadiarzu

Allah kimseye yaşatmasın bebişini kaybeden annelere çok üzüldüm:çok üzgünüm:

Allah bütün hepimizin bebişlerini saplıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin bebişlerini kaybedeb annelere de sabır versin Allahım bi daha aynı acıyı yaşatmasınsenağlama

ayşe bebişinide göstermişsin herkese merak ettim valla aman nazardan esirgesin iyi olduğunada sevindim bebişinin

merhaba gülden hoşgeldiinnnnn
amin hepimizin bebeklerini korusun Allah, böyle acılar yaşatmasın.. ( çok zorr (

merhaba minikanniş ayşe ben 20+2 oldum dah ogluşumu şimdi hissediyorum tekmecikleri valla senin kızın maşallahı var a.s

off böyle haberleri okuyunca çok kötü oluyo insan
dünya işte başımıza ne geleceğini bilemiyoruz hepsi Allah tan, elden birşey gelmiyor (
Rabbim hepimize herşeyin hayırlısını versin..

evet ayşe tekmelemelere erken başlamış senin tatlı bebiş
ben de geceleri uyandığımda hissedebiliyorum daha çok,
bugün sabah ezanı okunurken kıpır kıpırdı yaa ilk kez bu kadar fazla hissettim
tam ezan okunurken olması da çok ilginçç
bebekler de hep sabah ezanında ağlarlarmış Allahtan herhalde..

arkadaşlar yeni hastalıktan iyleşmeme ragmen çok fazla dondurma yiyorum soğuk yemenin bebeğe bi zararı var mıdır :uhm:ama napıyım ben kışın bile yerdim dondurma

kızlar ben uzun zamandan beri giremiyorum işlerden dolayı mümkünse cinsiyet takvimini gösterebilirmisiniz merak ettim kimin nesi olacak

valla bende çok yiyorum son günlerde... ama napayım çok canım çekiyo benimde... günde bi taneden bişey olmaz inşallah... bak yine canım çekti...

evet canım napalım bende öle dayanamıyorum ama hamurlu tatlılar yemektense sütlü tatlılar dahi iyi sanırım öle diyerek kendimi avutuyorum:icecream:

bi de kız çocuklar geç hareket eder derler... :dilcikar:

benimki kıza benziyormuş doktor öyle diyor ama kesin değil diyor kordon var arada tam yerinde a.s
erkek mi acaba hissettiğime göre :smiley-cool: hayırlısı neyse o olsun inşAllah ayrıntılı ultrasonda göreceğiz kesin olarak ..
ben çıkıyorum kızlarr hepiniizi öptüm Allaha emanet olunn...
a.s.

öznurcum çok geçmiş olsun hayatım umarım bidaha böyle kötü heyecan yaşamazsın sağlıcakla kal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…