2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Sedacım geçmiş olsun,aman kontrollerini aksatma canım...
daha önceden var mıydı bu rahatsızlığın?Yoksa yeni mi nüksetmiş?
Ne yapman gerekiyormuş peki??

Daha evvel 2 sene önce kum ve taş dökmüştüm, o zaman ilaç kullanmıştım fakat bu sefer dr ilaç vermedi bol su iç dedi bir de çilek olayını abartmıştım bu ara bir süre yemicem, çilekteki bir madde böbreklerden tam geçemeyip birikime ve kuma sebep olurmuş.Kum önemli deği de kasılma olmasa rahat edicem, bir türlü hamileliğimin keyfini çıkaramadım yani acayip sinrim bozuk bu aralar.İyi değilim sinirliyim.

Daha evvel 2 sene önce kum ve taş dökmüştüm, o zaman ilaç kullanmıştım fakat bu sefer dr ilaç vermedi bol su iç dedi bir de çilek olayını abartmıştım bu ara bir süre yemicem, çilekteki bir madde böbreklerden tam geçemeyip birikime ve kuma sebep olurmuş.Kum önemli deği de kasılma olmasa rahat edicem, bir türlü hamileliğimin keyfini çıkaramadım yani acayip sinrim bozuk bu aralar.İyi değilim sinirliyim.

Sinirlenme sedacım geçmiş olsun canım şans işte ama bebeğin iyi olsunda canım,bu arada geçekten çilek bu gibi rahatsızlıkları tetikliyormuş inşallah kasılmalarında tek nedeni budur sakın endişelenme güzelim sen bol su iç dr.unda dediği gibi üzme kendini tatlım tekrar geçmiş olsuna.s.

ayy ben de tam koca bir kase çileği önüme koydum yemek üzereydim...

Yemeyimmi ben şimdi bunlarıı?Çok da güzel görünüyorlar...:bbo:

günaydın güzel eylül annişleriiiiiiiiiiiiiii
en önce ben kalkmışımdır bugün kesin ,kocişi uğurladım sabah 6 da sonrada pek uyumadım bugün de evde temzlik var birazdan kadın gelcek eeee hadi siz de kalkın yavaş yavaş hava çok güzeeeeeeeeeeel

selam kızlar herkese iyi pazarlar umarım bugün herkes bi rplan yapmış ve gezip tozuyordur bebekler gelmeden kendinize biraz vakit ayırınsırnaşık şeydaha sonra biraz zor olabilir..:roflol:

günaydın güzel eylül annişleriiiiiiiiiiiiiii
en önce ben kalkmışımdır bugün kesin ,kocişi uğurladım sabah 6 da sonrada pek uyumadım bugün de evde temzlik var birazdan kadın gelcek eeee hadi siz de kalkın yavaş yavaş hava çok güzeeeeeeeeeeel

pazar pazar ne temizliği ayollll gez dinlen keyfine bak hafta içi neden yapmadın yada düne ayarlamadın kocişin pazar günü çalışıyormu nereye uğurladın onuuuusırnaşık şey

ah be canııım ben çalışıyorum o yüzden ,dün gezdik eşimle ,bugün de seyahate uğurladım onuuuuu

Bende elevit kullanıyorum fakat elevitteki demir çok yetersiz eğer kansızlık varsa ayrıca şurup yada hap kullanımalı ben kan şurubu içiyorum hergün bir tane.Bu arada bugün kasılmalarım arttı, doktora gittim idrar tahlili yaptırdım kum döküyor olabilirsin dedi, hakikaten tahlil sonucunda kum döktüğüm ortaya çıktı kum dökmek rahmin kasılmasını tetiklermiş.İnşallah tek sebep budur...1 haftam zehir oldu bu kasılmalar yüzünden...

canım geçmişolsun aynı kasılmalar bende de olmaya başladı dün akşam doktorumu aradım bana bol su iç salı günü beni ara farklılık artış olursa randevu al gel dedi bakalım hayırlısı inşallah bende de yoktur ben iltihap tan şüpheleniyom ağrımda oldu akşam bu sabah ta oluyor boşluğuma doğru ağrım kasıklarda dagerilme var sankii

ay evet çilek yeme sakın canın çekmediği sürece zorla kendini yeme yersende az yemeğe çaşılş canım çilek öle yapıyor gerçekten geçen gün annemde meyve tabağıma annem canın çekmiyorsa vermicem dedi 1 tane koydu tabağıma göz hakkı diyee:roflol:

günaydınnnlarrr herkeseee biz bebişle kahvaltımızı yapıp geldikk ama sanırım pazar oldugu için kimselerr yokkk

canım geçmişolsun aynı kasılmalar bende de olmaya başladı dün akşam doktorumu aradım bana bol su iç salı günü beni ara farklılık artış olursa randevu al gel dedi bakalım hayırlısı inşallah bende de yoktur ben iltihap tan şüpheleniyom ağrımda oldu akşam bu sabah ta oluyor boşluğuma doğru ağrım kasıklarda dagerilme var sankii
merhaalar arkadaslarr herkese iyi pazarlarr
bride , papatyam cok gecmiş olsun dikkat edin kızlar kendinizee bebişlerinize

merhaalar arkadaslarr herkese iyi pazarlarr
bride , papatyam cok gecmiş olsun dikkat edin kızlar kendinizee bebişlerinize

saol canım yaaa valla tedirginim biraz ama umarım bişey yoktur bolsu içiyom şimdikkk bende tuhafım yani normalde çok su içmem ben zaten hamiş olalı beri suya dikkat etmeye çalışıyorum su şişem devamlı elimde yanımda geziyom ama zorlada içemiyom işte tuzlu muzlu şeyler yemeye çalışıyom ki su içeyim bol bolsırnaşık şey

X