2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

hoşgeldin canım maşallah üçüzlerin var demek allah sağlıkla kucaklamanı nasip etsin korusun bebişlerini rabbimmm

hoşgeldin hayatım hoşgeldin tebrik ederim eylül prenslerine biri daha eklendi desenizee:teytey:

inşallah iyi haberlerle gelirsin canımm rabbim bebişine sağlık versin iyidir meleğin merak etme dualarımız seninle

hicran hoş geldina.s.
minikanniş benimde ogluşumun cisiyetini kordonu ortadan aldığı için geç öğrendim ama erkek çıktı benimde dr kızda olabilir demişti ogluşum sakladı cinsiyetini sağlıklı olsunlarda prens olmuş prenses olmuş fark etmez demi Hadi bakalım Allaha emanet ol
arkadaşlardan birisi cinsiyet listesini sormuştu ama son hali cansuda kayıtlı sanırım çümnkü listeyi o takip ediyor

benim doktorda bişii demedi bana yaaa ben sezeryan olucakmışım üstelik sormadımda doktoruma pazartesi arayıp sorsammı aceppp adam bilerekmi yapmıyor acep özel hastane ya gerek duymuyor olabilirler belkii ama sorayım bende değilmi yaa

benim dr da bana direk sezaryan dedimişti taa hamile kalmadan önce ben daha önce rahimden bi amliyat geçirdim ama o yüzden sebebini bencede iyce öğren hicrancım sonuçta ilk doğumsa eğer ikincide sezeryan olmak zorunda kalıyo Allah hepimizi sağlıklıca kurtarsına.s.

ayşe yaaa merak ettim şu kızının resmini bana özelden mesaj tsana yada bizim doğmamış bebekler albümüne eklermisin meraktan çatlatma beniii

Hadi Iyi Akşamlarr Arkadaşlar Bizz Gidiozzzzzz Allaha Emanet Olunnnnnnnnnnnnn.....

ayşem canım şimdi gördüm resmi çok flu çıkmış ama belli oluyor genede maşallah allahım nazarlardan saklasınnn ama benim anlamadığım 4 d de benim doktor 20 haftadan önce sokmuyoruz biz dedi zararlı değilmi yaniii gerçi zararlı demedi doktorum ama heralde tedbir mi ne kafam karıştı benim yaa

Hicran Canimm Zararli Olsa Dr Bakmazdi Canimm Genelde Siyah Beyaz Bakiyoo Ama Cinsiyet Yada Organ Gelişimini Takip Etmek Için 4d Bakiyo Canimm şimdilik Iyi Gidiyo Hersey Canim Allaha şükürr 41 Kere Maşallah....

Hicran Ilk 3 Ayin Cd Bile Verdi Dr Bana Canim 3 Aylik Bölümlerle Cd Dolduruyo Canimm... 20 Mayis Gibi Giedecezz Artikk Allahin Izniyle.............

20haftada özellikle demesinin sebebi ayrıntılı bakılıyor bütün organları incelniyor bebişin ki Allah korusun herhangi bi rahatsızlığı varsa 20 haftada ayrıntılı ultrasyonla %90 belli oluyormuş kalbi ağız ve çene yapısı elli ayağı parmakları vs....... ve bu kontrolün dr gerekli olduğunu söylüyor ama mecburiyeti anneye baglı konuyla ilgili bu videoyu izleye bilirsin
http://www.uzmantv.com/ayrintili-ultrason-ile-bebekte-hangi-sorunlara-bakilir

yap hayatım tabiki eşinde kafaya takıyor çıkış yolu da bulamıyorsan bozdur gitsin ya allah nasip eder yine alırsınız ama bence kredi kartı borcu çok fena çünkü öde öde bitmez faizi bir ara bende öle sıkışmıştım ay bitirene kadar neler çektim allah kimseye yaşatmasın kartı düzgün kullanmak lazım bazen bende uçuyom alışverişte ayağımızı yorganımıza göre uzatmıyoz sanırım

cnm hoşgeldiiinnnnn:teytey: kımler bulusuyor kıs bızım gurupmu baska gurupmu:uhm:

yok hayatım nerdeeeeeeeee bizim eylül annelerine bir buluşma yapalım dedikkk aynı ild olanlar bir araya gelsin resimler çekilsin konuşalım yüzyüze tanışalım dedik pek kimse oralı olmadı fazla ne güzel olurdu valla .

BENİMDE KIZKARDEŞM AĞUSTOSTA EVLENECEK 8 AYLIK OLCAM OZAMAN BEN KIYAFET BULMAK DAHA ZOR OLACAK ŞİMDİDEN BAKIYOM BENDE

Slm.kızlar bizde oğluşum ve eşimle biraz dolaştık geldik umarım hepiniz ve bebişleriniz iyidir.Hamiş kıyafeti bulmak ne zormuş ya bulsan bile dünyanın parası,yazlık bi elbise aldım bende 75 ytl ama içim acıyo bu kadar parayı verirken bide kapri alırım yeter zaten yazı geçirsinde,ayşecim bilezik işini eşine söylemekle iyi yapmışsın daha ben bugün 2 bileziğimi bozdurdum ne yapalım Allah dara düşürmesin,eşlerimiz bizim için herşeyi yapar sonuçta paraları olunca yine alırlar napalım canları sağolsun...

anlaşılan havanın güzel olmasıyle anneler dışarlara gezmelere gitti herkese iyi günler diliyor bende yemek yapmaya gidiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…