2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

günaydınnnnnnnnnnnn canlarımmmmmmmmm
baktım beni çağırmış ayşecim ben de geldimmmmmmmmm
ay duramadım valla evde hemen açtım kızlar napıyo diye bakayım dedim ben dün gece girdim kimse yoktu ağustos annelerini okudum ve de çok üzüldüm arkadaşlar lütfen çok okumayın yaa biz de etkileniyoruz sonra ben hep kabus gördüm gece
sabah kahvaltı yapıp geldiiiim ama bişey yaptım şimdi de korktum çamaşır sepetini kaldırdım şimdide korkuyorumm bişey olmaz dimiiiii

Kizlarrrrrrrrrr Nefesimm Donduuu Yaaaa Kizim Tekmeleri Saydiriyoooo Valla çok Heyecanlandimm Yaaaaaaaaa Ayy Maşallah.

h.b canuuuuuuuuuum
ya bence de çok fazla bişey almayalım kızlar yaa eşim de almayalım diyor allah korusun hepimizin meleklerini ama sonradan herşeyi alırızz kızlarrr yaa zaten bi sürü hediye de geliyooo
sereeeeeeeen nerdesin kkısssss elin boş kalmasın ben burdayımmmmmmmm

yaaaaaaaaaaaaaaaa
kızlaaaaaaaaaaaaar kendimizi üzmememiz lazım biziiiim bizim de bebeklerimiz varrr
ayşecimmm neden ağlican üzülme hiçbişeye bak herşey yolunda maşallah bunlar hayatın gerçekleri her an herkesin başına geliyor malesef ama okudukça çok etkileniyoruzzz yapmayalımm

ayyyyyyyyyy çok üzüldüm elaydı dimi.allah sabır versin inşallah.çok etkilendim ya allah hepimizi bebişlerimizi korusun.sağ sağlim kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah....:nazar:senağlama

E Kizlarr Sizle Ne Yapionuzz Az önce Benim Kzizim Teyzeleri Tekmeler Saydirdii Maşallaha..... Aciktik Ondan Genelde Acikinca Haber Verii Anne Yemek Yiyelim Diyee

h.b canuuuuuuuuuum
ya bence de çok fazla bişey almayalım kızlar yaa eşim de almayalım diyor allah korusun hepimizin meleklerini ama sonradan herşeyi alırızz kızlarrr yaa zaten bi sürü hediye de geliyooo
sereeeeeeeen nerdesin kkısssss elin boş kalmasın ben burdayımmmmmmmm

bencede almayalım valla.zaten hediyeler falan olucak.hem allah nasip etsin doğunca çarçabuk büyüyorlar hiçbişey olmamaya başlıyor miniş kıyafetlerin.....:nazar:

E Kizlarr Sizle Ne Yapionuzz Az önce Benim Kzizim Teyzeleri Tekmeler Saydirdii Maşallaha..... Aciktik Ondan Genelde Acikinca Haber Verii Anne Yemek Yiyelim Diyee

ne güzel maşşalah.benimkide doyunca başlıyor pıtır pıtır oynamaya.iyide vuruyor maşşallah.şimdiden bazen canımı acıtır oldu yaramaz...:nazar:

Ayy Ben Gidiklaniyomm Huylaniymm Alişmam Zor Olacak Fakat Güzel Bi Duyguu ..... Allahim Kucagimiza Almayida Nasip Etsinnnnnnnn

nereye kayboldunuz kızlaaaaaaaaar
biz de k.valdeme gidiyoruz bugün akşama döneriz heralde zaten eşim de yarın sabah seyahate gidecek aslında benim de ağlıyasım var da napalımmmsenağlamasenağlama

Yaa Nerdesinizz Beeeeeeeeee Iyi Bende çikiyomm Işte Sohbet Yokk Zatennnnnnn

mutfagı topladım geldim biraz.bizimki yok ugün yavastan yavastan bitireyim işleri dedim.ee nasıl bebişin hareketleri ben dün sol yanımd ara ara sancı hissettim başka bişe yok dahaa bende hissetmek istiyorum yaaa

nereye kayboldunuz kızlaaaaaaaaar
biz de k.valdeme gidiyoruz bugün akşama döneriz heralde zaten eşim de yarın sabah seyahate gidecek aslında benim de ağlıyasım var da napalımmmsenağlamasenağlama

cıkacam birazdan bende arkadaslarla ayda bi toplanıyoruz.babamızda yok gezecegiz bebişimle

merhaba Ayşecim nasılsınn
makina için fikir sormuşsun ya canım siemens de güzel marka bence
benim makinem da beko ama memnunum yaniii fiyata aldanmamak lazım programlarını incele önce tatlım

X