2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

BEBİŞLERİ VE SİZLERİ ÇOK SEVİYORUUUUUUUUM KENDİNİZE DİKKAT EDİN HAFTA SONU FAZLA YORULMAYINNNNNN.......

Bende Esraya Katiliyommmmmmmmmmmmm
Bende Sizi çok Seviyom Ve Sevincimi Ilk Sizlerle Paylaştim Allahim Korusun Yavrularimizi............

arkadaşlarr ben geldim ama çok kalamıyacagımmm okuldayım hala yazılar yine çoktu hiç okuyamayacımm bugün benim tansiyon bir iniyor bir çıkıyorr umarım sizler iyisinizdir. bu arada ayşecim maşşallah kızın pek tatlıı allahım saglıcakla kucagınıza almak nasip etsin.

BEBİŞLERİ VE SİZLERİ ÇOK SEVİYORUUUUUUUUM KENDİNİZE DİKKAT EDİN HAFTA SONU FAZLA YORULMAYINNNNNN.......

bizdeee seniiiçok seviyooozz ebuşummm canummmm sende bebısıne cooook dıkkat et kendıne herseyden fazla dıkkat et bıtanemmmm
canlarım beniiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmm
:teytey:Şeniz

arkadaşlarr ben geldim ama çok kalamıyacagımmm okuldayım hala yazılar yine çoktu hiç okuyamayacımm bugün benim tansiyon bir iniyor bir çıkıyorr umarım sizler iyisinizdir. bu arada ayşecim maşşallah kızın pek tatlıı allahım saglıcakla kucagınıza almak nasip etsin.

amannnn aslımm dikkat et kendıne tansıyon şakaya gelmez gulummm sureklı olctur doktoruna bıldır oki aman dıkkat et canım yaa allah sanada kolaylık versın valla işin cook zor:1hug:

ayşecim senin adına çok sevindim herşey normalmiş allahım inşallah hayırlısıyla tamamına erdirir bende dün gördüm çok hareketliydi maşallah insan duygulanıyor izlerken

amannnn aslımm dikkat et kendıne tansıyon şakaya gelmez gulummm sureklı olctur doktoruna bıldır oki aman dıkkat et canım yaa allah sanada kolaylık versın valla işin cook zor:1hug:

serencimm çok sagol canımm evt bugünn bütün drlarımı aradımm hepside korkma yorgunluktandır bol su iç ve dinlen dediler ama bende korktum sabah yükselmişti akşamüstü bir daha ölçtürdümki düşmüşş. allahıma çok şükür iyiyim. umarım herkes iyidir.hepinizi çook Şeniz

Aslıcım,dikkat et kendine canımcım...
tansiyon düşüklüğü olabiliyormuş bu haftalarda ama yükselince dikkat et kendine,limonlu su iç hemen düşürmek için...Dün msn adresimi yazdım sen bakmayınca sildim geri,ama eşin geçmiş bilgisayarın başına sonra heralde...

Merhaba arkadaşlar; benim yarın 2 düzey ayrıntılı ultrasyona girecem. benim ikili test riski çıkmıştı dua edin inşallah bebeğim iyidir. bu arada cinsiyetinide öğrenecem yarın :)
inşallah sağlıklı olur ne olur unutmayın beni dualarınızda

canım Allahın izniyle bebeğin çok sağlıklı göreceksin inşAllah yarın.. a.s.
dualarım seninle Allah meleğine sağlık sıhhat versin hepimizin meleklerine inşAllah.. :nazar::nazar:

Minik anniş senin şu avatar resmindeki gibi kızım olsa varyaa,
koparırım onun o dudaklarını öpmekten...İçime sokasım gelir,oyy pofuduk pofuduk..

Minik anniş senin şu avatar resmindeki gibi kızım olsa varyaa,
koparırım onun o dudaklarını öpmekten...İçime sokasım gelir,oyy pofuduk pofuduk..

çok tatlı di mi maşaAllah
bizim bebişler de bööyle tatlı olur inşallah a.s.
sen erkek istiyordun sanırım ben de kız ama öğrenemedim daha, seninki gibi ayrıntılı ultrasona kaldı artık :smiley-cool:

sağlıklı olsunlar da kız erkek fark etmez :nazar::nazar:

Aslıcım,dikkat et kendine canımcım...
tansiyon düşüklüğü olabiliyormuş bu haftalarda ama yükselince dikkat et kendine,limonlu su iç hemen düşürmek için...Dün msn adresimi yazdım sen bakmayınca sildim geri,ama eşin geçmiş bilgisayarın başına sonra heralde...

gül canım tşk ederim tansiyon düşüklügünden degilde yüksekliginden korkuyorumm benim aslında hep düşerdi bugün sabah biraz bir arkadaşıma üzüldüm ondan etkilendim sanırım.

Son düzenleme:
İyi akşamlar, bende bügün bebeğini 24. haftada kaybeden arkadaşımıza üzüldüm, açıkcası korktum, ağustos annelerinde bu 2. oldu.Offf allahım sabrını verir inşallah, hatta bir ara gebelik forumlarına hiç girmemeyi dahi düşündüm...

İyi akşamlar, bende bügün bebeğini 24. haftada kaybeden arkadaşımıza üzüldüm, açıkcası korktum, ağustos annelerinde bu 2. oldu.Offf allahım sabrını verir inşallah, hatta bir ara gebelik forumlarına hiç girmemeyi dahi düşündüm...

iyi akşamlar canım ben de okudum ağlaya ağlaya çook üzüldüm,
derdi veren Rabbim sabrını da versin inşallah :çok üzgünüm:
kendimize ve bebişlerimize bol bol dua edelim bir de ikili testi riskli çıkan arkadaşımız için bol bol dua edelim kızlar, Allah kaldıramayacağımız dertler vermesin inşAllahh :nazar:

İkili testi riskli çıkan bir arkadaşş vardı evet şimdi hatırladım, foruma giriyormu?ne durumda, en son atıl beye gitmişti o bebek iyi demişti...Yoksa bilmediğim başka biri daha mı var?

sedacımm ben burda yazmak istemedimm ama benim dogumum tam ne zaman belli olmadıgı için hem agustos annelerine hem eylül annelerinde konuşuyordumm.bugün sabah okula gitmeden bir okuyayım dedimm şok oldum sonrasında arkadaşın duygularının paylaşımı inanın beni o kadar çok etkilediki okula gitmemle tansiyonum yükselmiş ki benim tansiyonum hamilelikten bu yana hep düşük çıkıyordu akşam üstü tekrar ölçtürdüm bu seferde düşmüşş allahım kimseye böyle acılar yaşatmasın gerçekten çok üzücü bir olay allahım sabır versinn.

kızlaaaaaaaaar iyi akşamlaaaaaaaaaaaaaar
SEDACIM NASILSIN SENİ MERAK ETTİM GEÇEN GÜN AĞRIM VAR DEMİŞTİN
ASLIII VE MERVE SİZ NASILSINIZ KIZLAR Bİ DE BİŞEY SORUCAM AĞUSTOS ANNELERİNDE NEREYİ OKUMUŞTUN ASLI BEN BULAMADIM DA NEREDE YAZIYOR

Kizlaaaaaaaaaaaaar Gittiniz Mi Yaaaaaa
Kimse Yok Muuu Okudum Moralim Bozuldu şimdi De Yaaaaaaaa
Iyigeceler O Zaman Tüm Annişleree

X