2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaar nerdesiniz bugün bir mahmurluk var sanırsam herkesteee cuma ya ondan mı acabaaa
seeereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen nerdesiiin gelemedin bir türlü bugün

ya kızlar okudunuz mu bilmiyorum ama ağustos annelerinden barzeyin kızını kaybetmiş karnında 21 haftalıkken çok kötü oldum ben ya.

ya kızlar okudunuz mu bilmiyorum ama ağustos annelerinden barzeyin kızını kaybetmiş karnında 21 haftalıkken çok kötü oldum ben ya.

EVET BENDE ŞİMDİ ONU OKUDUMM
CANIM SIKKIN.... O KADAR HAYALLER KURUYORSUNN BİŞEY ALIYORSUNNNN SONRA ELLERİNDE UÇUP GİDİYOR YAVRUNN ALLAH YARDIMCILARI OLSUNN EVDE OLSAM HIÇKIRA HIÇKIRA AGLARDIMM

BENDE VAR KORKUU AMA ELDEN BİŞEY GELMİYO İŞTE YÜCE ALLAHIM ÇİZİYO KADERİMİZİ BİZ İSE YAŞIYORUZZ.. ALLAH HERŞEYİN HAYIRLISINI VERSİN YAŞATSIN..........senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Evet okudum, geçenlerde ağustos annelerinden birisinin daha ölmüştü, ne büyük acı allahım sen sabır ver...
Kızlar sabah külodumda ıslaklık vardı, hatta birazda eşofmana geçmişti, amnion sıvısı falan olabilirmi acaba?Nedir bu?İdrar da kaçırmadım, birşey aktığını da hissetmedim, ama ıslaklık vardı...Doktorum ameliyatta şimdi akşamüstü gideyim mi napiyim???

ALOOOOOOOO SİZE DİYOMMM MESAJ BİLDİRME KUTUTGUM YOKKKK SİLİNMİŞŞŞ YAAA WELCOM ALTINDA OLAN VAR OOO ÜFFFFFFFklava:

off off allah sabır vesin.okudum okudum ağladım en sonunda.çok zor ama herşey allahtan işte.

sedacım ihmal etme benimde akıntılarım vardı.ben hiç önmesememiştim ama dr.önemli olduğunu öyledi bence konuş dr.unla.

VE SON YARIM SAAT KIZLARR HAYIRLISI İLE KIZIMI Bİ GÖRSEM SAĞLIKLI OLDUGUNU Bİ ÖĞRENSEM ALLAHIN İZNİYLE.

kızlar ben cıkıyorum okul saatim geldi kendinize ve bebişinize iyi bakın.öptm güzeller

Günaydin Eylül Anneleri Ben Dün Gittim 3 Lü Test Vermek Için Sonuçlarimiz Sali öğleden Sonra çikacakiş Hakkimizda Hayirlisi Artik.kizimiz çok Hareketliydi Maaşallah

VE SON YARIM SAAT KIZLARR HAYIRLISI İLE KIZIMI Bİ GÖRSEM SAĞLIKLI OLDUGUNU Bİ ÖĞRENSEM ALLAHIN İZNİYLE.

inşAllah canım sağlıklı kıpır kıpır göreceksin bebişini
üçlü test sonuçlarımız da güzel çıkacak Allahın izniyle.. a.s.
bebeği ölen arkadaşımıza Allah sabır versin, çok zor bir durum Rabbim kimseye yaşatmasın :çok üzgünüm:

:çok üzgünüm:

günaydın güzel annelerrrr
ANESSA cım gözünüz aydın canımm,bir prenses daha geliyor hayırlısıyla:))))

bugün kontrole gidecek arkadaşlarr iyişallah burdan hepinizin güzel haberlerini okuyacağız
aysenurcum bekliyoruz unutma bizi olurmu?

Günaydin Eylül Anneleri Ben Dün Gittim 3 Lü Test Vermek Için Sonuçlarimiz Sali öğleden Sonra çikacakiş Hakkimizda Hayirlisi Artik.kizimiz çok Hareketliydi Maaşallah

canımm yaaa ne güzel kızını görmüşsün..
test sonucunuzda çok iyi çıkacak iyişallahhh merak etme herşey Allahımın izniyle yolunda gidecek ve meleklerimize kavuşucaz

bizim 3 lü test sonuçları da bu akşam çıkıcak bakalım ,ayşenurrrrrrrrr cevap yazdım kaç kere görmüyosunnnnnnn ÖZEL MESAJJJJJ YOKKKK,ay hadi git gör bakalım kızınııııı belki ararım seni :teytey::teytey:

ayşecim güzel ve hayırlı haberlerle bekliyoruz arkadaşım seniiiiiiiii
hemen haber ver okişşşşşşşşş.gelinimede selem söleeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…