2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Bedne hafta söylüyorum anlamayana da 4 ile 5 arasındayım diyorum..
Ben şimdi hesapladım Ben 4.0666666666 aylığım :))))))))

:roflol::roflol::roflol:

4 ayın bitmiş seninde şekerim:))
amann neyse boşverinn
lazım olursa kullanırsınız diye paylaşmak istemiştim

Merhaba kızlar, iyi akşamlar herkese...
Bugün yazdıklarınızı okudum, herkes de kasık ağrısı var sanırım, bende de var, 2 gündür arttı daha evvel yok gibiydi..Çok rahasız etmese de insanı korktuyor, birde benim rahmim hafif ve ağrısız kasılıyor, ödüm patlıyor haliyle, bir kaç kere daha olursa doktora sorarım...Herkesi çok öpüyorummmm bir süre daha online ım..........:roflol:

4 ayın bitmiş seninde şekerim:))
amann neyse boşverinn
lazım olursa kullanırsınız diye paylaşmak istemiştim

canımm senin paylaşımın çok güzelldii... :roflol:

Ben özellikle hesapladım ki hani hafta hesabı anlamayanlara bir de böyle söyleyeyim ki iyice kafaları karışsın.... tatlicadiarzu

Merhaba seda cımm
Nasılsınız??? bebişin ve sen??
Bende de ara oluyor kasık ağrısı da değil tam kasık ile karın ortası ama sağ da ya da solda... Çok karışık oluyor anlatınca..tatlicadiarzu
Bir dahaki sefere dr una sorarsın canımm için rahat eder hem de ..

Slm.canlarım yazdıklarınızı ara ara okumaya çalıştım,banyo falan yaptım şimdiye anca oturabildim.kızlar yarın akşam 6 da dr.a gidicem bu gece nasıl geçer bilmiyorum acaip heyecanlıyım of ya nasıl uyucam ben,kızlar o kasık ağrılarından bendede var dün sol kasığım batıyordu bugünde sağ batıyor korkuyorum ama yarın dr.a sorayım yinede,sizin bebişler nasıl?hepside iyidir inşallah,Allah ım kucağımıza kazasız belasız bi alsaydık meleklerimizi,inşallah herşeyin hayırlısı olsun

İyi akşamlar gülşah...Sıhhatler olsun, yarın doktora gidiyorsun demek, ne güzel bak bebişini göreceksin ne mutlu sana arkadaşım...yarın iyi haberlerini bekliyorummm

hilarya teşekkür ederim doğum tahmini 23 eylül canım mesajını yeni gördüm okuyunca eklersin

öznurcum tebrik ederim canım allah sağlıkla kucaklamanı da nasip eder inşallah .dediklerine gelince evet aynen öle canım bebişlerimiz duyacak bizi ve şimdidende hamile kadınlarda tüm dalgalanmalardan etkileniyor kendimize ve bulunduğumuz ortamlara çok dikkat etmeliyiz anne karnındaki bebeğin psikoloisi bozulabiliyormuş geçen bir tv programında kaan kocatepe anlatıyordu acacyip bişii mucize valla

ohh neguzel allahrazı olsun adamdanda bak bedava vermısa.s. bende artıkın tursuya saldırım unutturuyo bak:smiley-cool:

arkadaşlar ta sabahki yazıları ara ara bitap düştüm ama olsun sonunda buldum.
arkadaşlar sakın ola çok tuzlu,baharatlı ve acılı yemeyin ALLAH cc korusun inanılmaz derecede insanı şişiriyor bu tarz şeyler benden söylemesi .
doğumda çok zorlanıyormuşsun bu gibi durumlarda :bbo:

GÜNAYDINLARRRRRRR HANIMLARRR NASILSINIZ BAKALIM.:dance::dance:

BUGÜN NEŞEM ÜSTÜMDE ALLAH BOZMASIM MAŞALLAH HAVALAR ISINDII KISA KOLLU GİYİNMEYE BAŞLADIK BİZ.

h.g annişlerr valla sormayınnnn allah herkesin bebeğini kucagına almayı nasip etsinnnnnn
aslında herşeyin farklı tadı var.... biz şimdilik hamişliğin tadını çıkaralımm demi....
5 ayda başlarlar tekmelemeye bizi anlamayaa.. o zaman daha güzel olacak hamişlik..:))))
allah izin ederse benim 3 haftam kaldı...................allahım sağlık versin yavrularımıza.

günaydın eylül annişleriiiii:teytey:
ayşecimmmmm güzelim çok tatlı maaşallah allah analı babalı
büğütsün rıskıda şansıda açık olsun cnm yerim ben onuuuu

kızlar ben bugün öğlene kadar biraz yoğunum giremiyebilirim haberiniz
olsunn merak etmeyein okey.Şeniz
hadi size hoş.bol sohbetlerrrrr

h.g esracımmm güle güle canımmm
bi esraa rüzgarıı geldi geçtiiiiiiiii arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr................
kolay gelsin arkadaşımmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…