2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ya dusuk felansa ben naparım dun esim evde yokken halılarıda çırpmıştım ama ???

Hayatım sende niye yoruyosun kendini halı falan çırpıyosun eşim bana hiçbir iş yaptırmıyo benimde kanamam var diye biraz dikkat et kendine yapma bişey.Allahım bi hayırlısıyla alsak şunları kucağımıza çok sabırsızım ya sen kaç haftalıktın canım benim

merhabalar..bayanlar 8 haftalık hamileyim dun gece hafif bi kanamam oldu cok korktuk bisi varmıdır ?

bebeğim aman dikkat et kendine yorma kendini canım sakın yat sırtüstü dinlen kalkma yataktan mümkünse böle kanamalar olabilirmiş bazen ama nolur nolmaz dinlen dikkat et kendine ayol bide halı sirkelemişsin delisin sen ayollll inşallah bişolmaz ama doktoruna git mutlaka baktır bebişine

gercekten vitamin hapının ve kan ilaçlarının da cok faydası var ama pekmez ve kuru üzümün daha cok zannedersem degil mi arkadslr

kaşınma bacum kaşınma bebğin önce allaha sonra sana emanet ve sen emanete iyi bakmak zorundasın bunu unutma ben 3 ayımı doldurana kadar yatmak zorundayım sırtım boynum hep ağrıyor ama sabrediyorum ne için bebeğim için .yani elinden geldiği kadarı ile vede çalışmıyorsan dinlencen yaa mecbur kalmadıkça ayakta durma oturma dayan accık 3 ay dolana kadar riskler 9 ay devam eder biliyorsundur ama 3 aydan sonra düşük riski azalır en azından ama nolursa olsun ağır kaldırmak çok yorulmak fazla yürümek iyi değil dikkat azıcık lütfen nnn

insalah bundan sonra hersey cok güzel olacak inanıyorum hamiş arkadslarım çünkü melegim olacak benimde inşallah

arkadasım eger ögle kanama oldu ise dinlenip yatman gerekir cnm cünkü benim tanıdıgım birisindede öyle olmustu doktoru biraz dinlen demişti

inşallah düzelir cnm biraz ıstırat et lütfen sende kendini yorma fazla tamam ben de yeniyim daha bebişim 10 haftalık şimdi teyzesi

bende kansızlık sorunu var doktor bana bebek riskli olabilir dedi cok korktum şimdi kan ve vitamin ilacı kullanıyorum cnm inşallah düzelir allahım hepimizin yardımcısı olsun inşallah

tesekkür ederim cnm allahım bize bu güzel duyguyu yasattı inşallah tamamına erdirir allahım hepimiz için 4 sene bekledim inşallah bundan sonra hersey cok güzel olacak inanıyorum

cnm ilk zamanlar istemedik daha sonra ben cok istemeye basladım esim de istedi daha sonra tabi bu arada 4 sene doldurduk hayırlısı bu zamanaymıs inşallah bundan sonra cok güzel olacak hersey evde tek basıma sıkılıyordum bebişim olunca o bana herseyi unutturur

arkadasım bende erkek istiyorum inşallah Allahım herkesin gönlüne göre verir ismi bile belli inşallah ismi ile gelir saglıklı muhammet fatih olacak inşallah:1hug:

hayırlısı olsun cnm hele dünyaya gelsin inşallah onun sevimliligi ile hersey yoluna girer ben muhammet istedim esimde fatih en iyisi iki ismin bir olması hayırlısı ile ismi ile gelir inşallah herkesin öyle tabiki

arkadasım benim 10 hafta ama fazla bulantı felan yok yani acaba sonraki haftalarda mı olacak bilmiyorum ama cok acıkma oluyor bogazımda pek iyi degil hayırlısı bakalım

gecekten mi sen almısın cnm kiloyu, ben 50 kiloydum simdi 53 oldum işte seviniyorum ona ama zorla yemeye calısıyoruum işte

MERHABA ARKADAŞLAR istifra yüzünden serum takılan varmı aranızda inş yoktur ama ben çok fazla istifraya başladım ve böyle devam ederse drum serum takacağız dedi

benim esim pek öyle yemekle temizlikle arası hiç yok onun için ben ne yapıyorsam beraber yiyoruz felan işte tabiki oda haklı calısıp geliyor eve ben de ev hanımıyım ya onun için inşallah hayırlısı ile bugünlerimizi de atlatırız cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…