2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

öznurcum senin bebişin ne kadar yeni mi

CNM BUGÜN 11+2 YİZ YENİ DEĞİL yaklaşık 1 aydır mide bulantılarım vardı ama
gittikçe şiddetlenmeye başladı kan idrar tahlillerim ve bebek gayet iyi tek sorun istifralar bugün hapa başladık inş keser de seruma gerek kalmaz

Kızlar benim bazen karnımda kasılmalar oluyor sizinde oluyomu normalmidir acaba endişeleniyorum.

kıslar iltihap için içilen ve hamişlere zarar vermeyen bitkisel bir çay biliyonuzmuuuu

isteyim canim yatamam evde olbsamda yatamam ben dinlenemem ogleden sonra izin alıcam o yuzden beklıorm

canım rapor falan al rahatsızım diye sonuçta bebeğinin sağlığı için yaniii 1 hafta enazından dinlenmeye çalışırsın fenamııı dene bakalımmm gerçi öğretmenler artık rapor olayında maaşı kesiliyor diye biliyom kardeşimde öğretmen öle bişiiler demişti yanlış hatırlamıyorsam amaa

MERHABA ARKADAŞLAR istifra yüzünden serum takılan varmı aranızda inş yoktur ama ben çok fazla istifraya başladım ve böyle devam ederse drum serum takacağız dedi

canım muz yemeye çalış hergün bulantıya iyi geliyormuş ben yiyom hergün.üzme kendini annemin komşusunun gelini olmuştu öle kız ayılıp bayılıyordu hastanede geçti nerdeyse hamişliği ama bebek iyi çok şükürrr napalım çekezez bunları bende iltihap yüzünden yatabilirim hastaneye doktorum ilaçlar işe yaramaz ise serum vercez sana 2-3 gün yatırabilirim dedi

SAOL cnm inş gerek kalmaz. bana drum iltihap için bir ilaç vermişti benimki çok ileri boyutta değildi gerçi.tek kullanımlık bana iyi geldi iltihap sökücüymüş inş sende en kolay şekilde atlatırsın.meleklerimiz iyi olsun bunu bilelimde biz herşeye razıyız :))

Slm.güzel anne adayları umarım siz ve bebişleriniz için(tabi bende dahil)güzel bir hafta olmasını dilerim.Umarım hepimiz bebişlerimizi hayırlısıyla kucağımıza alırız.Bu arada benimde bulantılarım var öncelerden canım tatlı çekerdi şimdiyse tatlıdan tiksinir oldum.Canım hep ekşi şeyler çekiyo.Bide benim acaip sırt ağrılarım var,şimdi böyle olursa ileriki dönemlerde hiç doğrulamicam diye korkuyorum valla

slm hamişler nasılsınız iyisinizdir inşallah
hayırlısıyla bebişime bir kavussaydım Allahım inşallah herkesin gönlüne göre versin hayırlı aksamlar canlarım a.s.

ben yeni oldugum için fazla yazamıyorum arkadaslarım kusura bakmayın bugün zaten baya yoruldum uykumda var belki onunda etkisi olabilir cnma.s

Merhaba arkadaşlar bugün doktora gittim.Bebeğimi gördüm tepiniyordu resmen:)Çok şaşırdım resmen takla atıcak gibiydi:))
Doktor ultrasonda bazı ölçümler yaptı ensesini falan ölçtü, sonra beni doğru tahlile gönderdi.Meğersem bu ikili test doktorun yazdıkları değere göre aynı gün yapılmalıymış. Bende gittim kan verdim.Bana bir risk oranı vereceklermiş 1 hafta sonra.
Birde doktora karnımın ara ara regl gibi ağrıdığını söyledim.5-10 dk falan çok hafif ağrı oluyor haftada 1-2 dedim.Bu iyi birşey değil dedi Olmaması gerekir dedi.Allaha emanet işte napiyim yaaaa...

inşallah bebişinde hiçbişey yoktur canım sıkma canını kafana takma böle kötü düşünceleride allahın izni ile sağlıkla kucaklarsın bebeğini inşallah.hepberaberrra.s.

arkadaşım şaşırdım benim hergün ağrıyo doktorlar bebğin yerleştiğini söylüyolar veya gaz sancısı olabilir diyolar seninle aynı tarihte doğum yapacağız şimdi aklım karıştı kime inanıcaz görüşmek üzere kendine dikkat et

ben bugün hissettim kızlar seyreme gibi oldu sizlerden hisseden varmı benim ikinci hamileliğim ilkim oğlandı buda oğlanmış gibi geliyor sizler ne hissediyorsunuz

Benimde kafam çok karıştı.Arada 5 dk falan hafiif bir sızı gibi regl ağrısı gibi oluyor dedim.Doktor olmaması lazım 5 dk çok uzun, bu kötü dedi.Akşamdan beri sevincim kursağımda kaldı.:çok üzgünüm:
Halbuki burada okuyorum bazı kadınlar bu normal yazıyor.Acaba bağırsağım mı ağrıyor ben karıştırıyorum dicem ama regl olduğumda duyduğum sızı bu.

Günaydın kızlarr
Benim bulantılarım iki gündür yine coştu.. Ve çıkarmaya başladım yeniden..Tam geçti diye seviniyordum..
Ben de haftaya salı ikili test için gideceğim... İnşallah allah ın izniyle sonuçlarımız güzel çıkar..
Bebişlerimiz sağlıkla gelirler....

Ara ara bende de kuyruk sokumumda hafif sızı şeklinde ağrılar oluyor...Ama sol yanıma yatınca geçiyor... Bence rahmimiz büyüdüğü için baskı yapıyor ve arada hissettiğimiz sızılar da bundan oluyor..
Allah hepimizin bebişini korusun inşallahh

ben bugün hissettim kızlar seyreme gibi oldu sizlerden hisseden varmı benim ikinci hamileliğim ilkim oğlandı buda oğlanmış gibi geliyor sizler ne hissediyorsunuz

Evet canım bende hissediyorum seyirmeler oluyor karnımda çok heyecanlanıyorum ay tekme atınca napçaz bilmem

Bende dün seyirme hissettim fakat doktor hareketleri hissetmen mümkün değil dedi
Aman doktor canım doktor ne desem bir laf vuruyor yüzüme yaaa :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…