2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Günaydin Arkadaşlarr Dua Edin Bana 2,30 Dr Gidecem Hayirlisi Ile Bebeğimi Görürüm Inşallah................

sweet curse...........1 Eylül
Bebeğim.................11 Eylül
Bires.....................13 Eylül
Kumralim................15 Eylül
Bride.....................19 Eylül
hilarya...................21 Eylül
Minikanniş..............21 Eylül
ayşe&serkan...........22 Eylül
Siyah-beyaz...........24 Eylül
Papatyam...............25 Eylül
Dream81................27 Eylül
Angelay.................28 Eylül
Sebek...................29 Eylül
Mehtapelif..............30 Eylül

kizlar ben ekledim bu sayfaya kadar olanlari a.s. siz devam edin :dance:

sweet curse...........1 Eylül
Bebeğim.................11 Eylül
Bires.....................13 Eylül
Kumralim................15 Eylül
Bride.....................19 Eylül
hilarya...................21 Eylül
Minikanniş..............21 Eylül
ayşe&serkan...........22 Eylül
Siyah-beyaz...........24 Eylül
Gundogdus.............24 Eylül
Papatyam...............25 Eylül
Dream81................27 Eylül
Angelay.................28 Eylül
Sebek...................29 Eylül
Mehtapelif..............30 Eylül

BENDE KENDİMİ EKLEDİM HANIMLAR İŞTEN FIRSAT BULUP FAZLA GİREMİYORUM AMA.TAKVİMLERİMİZİN GERİ GELMESİNE ÇOK SEVİNDİM MARTIN 7 SİNDE GİDİCEM BENDE İNŞ. BEBİŞİMİ GÖRMEYE ARTIK BULANTILAR AZALDI. BEN HİÇ KİLO ALMADIM HENÜZ.

Maşallah önemli olan bebişinin iyi olması.Bendede yemekle ilgili aynı sorun var midem herşeyi kaldırmasada kendime hakim olamıyorum.En geç 1-1.5 saat arasında acaip açlık geliyo.Sürekli atıştırma halindeyim.Hatta bu yazıyı yazarken yine acıktım:smiley-cool:Sık ye az ye canım hiç bişey olmaz,sonuçta herşey bebişlerimiz için

merhaba benide listeye eklermisiniz 23 eylül. bende ayın 5 inde gidicem doktora. benim hiç bulantım olmuyor şükür, çok rahat geçiriyorum maşallah. ama şimdiden 2 kilo aldım. olsun bebişlerimiz iyi olsunda sonra veririz nasıl olsa kiloları.

merhaba benımde alah ızın verırse 26 ekım benı de lısteye eklersenız sevınırım bugun 5+6 olduk

selam kıslar ben hala aynıyım ağrılarım devam ediyor umarım doktorun verdiği ilaçlar beni iyileştirir bebeğime dokunmaz .bu arada bişey sormak istiyorum size benim doktor bana vitamin falan vermiyor sonradan verirmi bilmem ama sordum hayır vermicem dedi bende üstelemedim ama her hamişe verilmiyormuydu yahu benmi öle biliyorumm.kullananınız varmı varsa ne için ne vitamini kullanıyorsunuz acaba

benim çevremdeki her hamiş muhakkak vitamin kulanıyo doktorum bana da vitamin hapı verdi.folik asit bile vermedimi doktoru sana.belki bi bildigi vardır her doktor farklı tedavi uyguluyo.bebişini sağlıcakla kucagına alman dilegiyle

tesekkür ederim ben 10. haftaya girdim buraya yeni üye oldum inşallah iyi arkadaslıklar kurarız cnm

tesekkür ederim ben 10. haftaya girdim buraya yeni üye oldum inşallah iyi arkadaslıklar kurarız cnm

burada güzel paylaşımlar yaşıyoruz sende güzel paylaşımlar yaşarsın.nasıl gidiyo hamişlik sorunun yoktur inşallah

slm güzelim hoş geldin aramıza sen nekadarlık hamişsin
inşallah hayırlısıyla devam ettiririm cnm ilk bebişim benim doktor kansızsın dedi bana onun için korkuyorum dua edin bana arkadaslarım

şimdilik bulantı felan fazla yok ama merak ediyorum 2 hafta sonra inşallah ultrasonda tekrar görmek istiyorum merak ediyorum nasıl oldugunu cnm ilk olarak 3 hafta önce görmüştüm kalp sesini dinledim cok duygulandım mutlu oldum inşallah allahım tamamına erdirir hepimizinkini

slm güzelim hoş geldin aramıza sen nekadarlık hamişsin
inşallah hayırlısıyla devam ettiririm cnm ilk bebişim benim doktor kansızsın dedi bana onun için korkuyorum dua edin bana arkadaslarım

ben sat tarihine göre 13 haftama girdim ama doktorum geç döllenme olmuş dedi yarın 13.haftama gircem.benimde ilk bebişim olcak inşallahçbenimde cok mide bulantılarım oluyordu ma cok şükür ki biraz azaldı umarım bikaç haftaya kadar da geçer.dogal yolla beslenmeye calış kansızlık için cayı bırak pekmez filan yemeye calış allah yardımcın olsun.....

canım folik asit verdi folbiol kullanıyorum ve 2 yıldırda kullanıyordum zaten bebek yapcam diye ama başka vitamin vermedi gerek yok dedi nasıl gerek yok bende anlamadım.ama duyduğum kadarı ile doktorların çoğu vitamine karşıymış doğal yollardan vitamin alınsın istiyorlarmış benimkide öle istiyor galiba ama ben bulantıdan iştahsızlıktan fazla yiyemiyorum zorluyorum kendimi yemek için resmen eziyet ediyom kendime valla ama meyve yiyorum hergün muz kivi portakal elma yiyorum 1 adet peynirde yiyebiliyorum çok şükür ama sütü böğleye böğleye içiyorum akşamları en düzgün yediklerim bunlar inşallah faydalı oluyordur.çünki ilk 3 ay çok önemliymiş beyin gelişimi için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…