2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Bende dün 10,haftama girdim Allah'a şükür.Bugün biraz kasıklarımda ağrı oluştu normalmi sizce.En küçük bi ağrım olduğunda çok korkuyorum ama Allah büyük napalım bebişim iyi olsun sağlıklı olsunda...Benimde kontrolüme 2 haftam kaldı.Dr.umuda değiştirmeye karar verdim.Hem hakkında kötü söylentiler var hemde hiçbişeyle ilgilenmiyo.Bakalım inşallah yeni dr.um iyi olur.:nazar::nazar::nazar:

slm güzelim hoş geldin aramıza sen nekadarlık hamişsin
inşallah hayırlısıyla devam ettiririm cnm ilk bebişim benim doktor kansızsın dedi bana onun için korkuyorum dua edin bana arkadaslarım

rabiyasin aramıza hoş geldin canım kuru üzüm ye siyah üzüm varya birde dut pekmezi bul iyisinden hergün ye çok iyi gelir bende de vardı önceden düzenli yiyorum geçti bidaha da olmadı olmazda umarım .kendine iyi baka.s.

Bende dün 10,haftama girdim Allah'a şükür.Bugün biraz kasıklarımda ağrı oluştu normalmi sizce.En küçük bi ağrım olduğunda çok korkuyorum ama Allah büyük napalım bebişim iyi olsun sağlıklı olsunda...Benimde kontrolüme 2 haftam kaldı.Dr.umuda değiştirmeye karar verdim.Hem hakkında kötü söylentiler var hemde hiçbişeyle ilgilenmiyo.Bakalım inşallah yeni dr.um iyi olur.:nazar::nazar::nazar:

dream81 selam güzelim allah kolaylık versin sanada kasık ağrıları normal canım bende de var hemde bel ağrısı eşliğinde aşırı ağrı olmadıkça herşey normal miş canım bende çok tedirgin oluyorum benim önceden 3 düşüğüm var çünkü diken üstündeyim hep allaha şükür 10 haftamızda bitti inşallah bişii olmaz sağlıcakla alırız bebişlerimizi kucağımıza :nazar: doktorundan memnun değilsen değiştir tabiii senin rahat etmende önemli her aradığında bulabilmen gerekli bilgiyi alabilmen önemli

bulantı olayım fala yok allaha şükür ama şu bel agrısı mahvediyo beni yaa .(

Selamlar, benim bulantılarım devam geçmedi henüz inşallah yakında geçer, onun dışında pek bir sıkıntım yok Allaha şükür...

Allaha şükür bulantı nedir bilmiyorum hiç olmadı bende...

Selam papatya, benim doktorumda vitamin vermiyor.Şimdi gerek yok diyor.Soruyorum soruyorum doktor hayır diyor :)

Arkadaşlar yarın doktora gidiyorum benim için dua edinnnnnn...

Allah yardımcın olsun canım, inşallah herşey yolunda geçer :nazar:
benim daha 2 haftam var kontrole gitmeme zaman bi türlü geçmek bilmiyo bende merak ediyorum bebişim büyüdümü ne oldu,
inşallah herşey yolundadır. doktorum banada vitamin vermedi şimdilik,
folik asit verdi onu içiyorum..:içelim:

benim doktorumda folik asit vermedi bana ...ama kan tahlillerimden sonra demir eksikligi cikti demir hapi verdi ..2 kutu kullan yeter dedi ,baska vitamin vermedi ..

benim bulantilarim durmustu ama bir iki gundur sabahlari yine basladi ..

bide ben kendimi asiri yorgun hissediyorum tansiyonumu olcuyorum dusuk cikiyor ,tatli biseyler yiyorum daha iyi oluyorum ..

bride umarim yarin hersey yolunda gider ,haberini bekliyoruz canim ..

tesekkür ederim papatyam doktor kan surubu ve vitamin hapı verdi onları kullanıyorum ama evde de pekmez ve kuru üzüm tüketiyorum cnm inşallah bende kurtulurum su kansızlıktan gecer biran önce

Arkadaşlar yarın doktora gidiyorum benim için dua edinnnnnn...

inşallah hayırlı haberlerle gelirsin bebişini görmeye gidiyon ne güzellll allah herkese nasip etsinnn ay evde ultrason cihazı olsaydı herün bakabilseydik ne iyi olurdu tabiii zararıda olmasa

Selam papatya, benim doktorumda vitamin vermiyor.Şimdi gerek yok diyor.Soruyorum soruyorum doktor hayır diyor :)

ay sinir bozucu dimii sanki vitamin yemezsem bebeğim tam gelişmezmiş gibi geliyor nedense herkes yiyoz diyor ya ona takılıyom benim kızımda da doktorum vermişti bana valla kızımda hiiiç yemek yiyememiştim 4 ay boyunca..kızım 2,500 kg doğdu ve 12 gün erken doğdu düşün yaniii bide vitaminleri almasam nolurmuş aceppp.şimdi zorluyom o yüzden herşeyi yemek için ama oda bi yere kadar et yemiyorum hiç mesela tavuk ta yiyemiyom bi balık yiyebiliyom et ürünü ama salata yiyom yemek kokusu fena yapıyorr netçez bakalım allah yardımcımız olsun

Son düzenleme:
bu arada kıslar sitenin rengi eski haline dönmüş çok güzel böyle yaaa öbürü gözü yoruyordu alışamamıştım onaaa kim yaptıysa thanks yawwww

günaydın arkadaşlar cumartesi dr gittik bebeğimin herşeyini gördükkkkk renkli ultrasonda da baktıkk kalp atışınıda duyduk allahıma şükürler olsunn şimdilik herşey iyi yarın kan verecemm sabah.. ayın 12 veya 13 2 li testi yapılacak... umarım sorunsuz atlatırızz allahın yardımıyla

Kızlar merhaba bende bugün 10 hafta 2 günlük oldum ama çok midem bulanıyo.Acayip kötü durumdayım bide benim migren sorunum var çok başım ağrımaya başladı napçam bilmiyorum ya canım hiçbişey yemek istemiyo özellikle süt yoğurt peynir yiyemiyorum bebişim gelişemez diye çok korkuyorum. Bide acayip uyuyorum bir uyku bir uyku başka bişey yok öpüyorum sizleri

merhabalar..bayanlar 8 haftalık hamileyim dun gece hafif bi kanamam oldu cok korktuk bisi varmıdır ?

Canım benim sakın korkma hiçbişey yoktur merak etme benimde kanamam vardı ara sırada pembe kan gelirdi ama yavaş yavaş kayboluyo dikkat et kendine olurmu kafana takma doktorum normal diye söylemişti sıkma canını

X