2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Yaa Liste Yapmayi Bilen Var Mi Yapsak Yaaa
Mesela Ben 22 Eylüll Dogmum Böyle Yazsak Ya Temmuz Anneleri Ne Güzel Yapmişş Valla.

kızlarrr ben bi manav market gibi bi yerden bisiyi izinsiz yiycem ve elimi vicudumda bi yere surucem bakalım cocukta leke olucakmı :)

bence yapma annemde kızkardeşime denemek için yapmış hamileyken evsahibinden 1 tane fındık çalıp ensesine sürmüş inanmamış olacağına iyiki ensesine sürmüş gerçektende oluyor kardeşim şuanda ensesinde fındık lekesi var

Ayyy Sorma Arkadaşimm çiçek Felan Koklarsan Ona Benzer Bi Leke Oluyormuşş Bebekte Ben Unuttum Ve Eşimin Sevgililer Günü Hediye Getirdiği Gülü Kokladimm Ama Unutmuştumm Yaaaaaa

yaaaa ,yapmayın kızlar allah aşkına ben çok saçma buluyorum böyle şeyleri,ben farkında olmadan valla çiçek de a.s.kokluyorum,habersiz bişeyler de yemişimdir belki,ne alakası var siz takmayın böyle şeyleri,ne düşünürseniz o olur,güzel şeyler düşünün meselaaa,çiçek koklayınca bebeğiniz o çiçek gibi kokarmış falan gibi...yerimseniben

Ayşeeeeeeeeeee çabuk hepimize erik gönder o zaman.....
Yaa bahsetmeyin böyle şeylerden canımız çekeceeekk...

fisfisfis bencede aserdiklerimizi soylemeyelim , birbirimizin halinden anlayalim yani şutarafagitti

kizlar bende 10.haftama girdim ,sanki karnim sertlesti ve biraz buyumeye basladi cok erken degilmi :sm_confused: artik baslarmi gobek yapmamiz :1shok: bu hafta oldu boyle cok sert karnim ve buyudu azcik yakinda pantolonlarima giremiyecegim galiba :a015: erken degilmi daha gobek icin :sm_confused: hangi ayda gobek buyumesi lazim sizce :sm_confused:

mehtapelif bende senin gibi 10.haftalığım ve benimde göbişim bu hafta çıkmaya başladı artık pantolonlarımın beli olmuyo ve çevremdekiler göbişimin belli olmaya başladığını söylüyo banada çok erken geliyo ama kaçıncı haftadan sonra belli olur bende bilmiyorum

Oleeeeeyyyyyyyyyyyyyyy gebelik takvimimiz geri gelmişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Ay ne biliyim ben yarın bi doktora gitseydm sonra yapsaydık :))Korkuyoruuummmmmm

günaydın kızlarr

takvimlerimiz de geri gelmiş.. Hayırlı olsun :teytey:

Liste yapalım canım..
Yazın bana bilgilerinizi ben liste yapayım

hilarya...................21 Eylül

Şaka tabiki yapalım arkadaşlar ben çoğunluğa uyarım :)
Kısmetse benim 19 Eylül

Bride.....................19 Eylül
hilarya...................21 Eylül
Minikanniş..............21 Eylül
ayşe&serkan...........22 Eylül

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…