2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Tebrikler arkadaşım çok sevindim,zaten şu sıralar kimin hamile olduğunu duysam kendiminki kadar çok seviniyorum.Bu arada aman tansiyonu ve tiroidi ihmal etme.Bendede hipotiroidi vardı tabi hamile kalmadan önce 1 yıl tedavi gördüm ve hala ilacını kullanıyorum bu arada sıksık tsh.kontrolü yaptırıyorum.Sağlıklı bi hamilelik için önce sen kendine iyi bakmalısınki bebişinde iyi olsun.Tekrar tebrikler...

Çok ama çok teşekkür ederim DREAM81 ben de seni tebrik ederim:))
Umarım herşey istedigimiz dogrultuda saglıkla giderrrrr........

merhaba arkadaşlar aranızda mide bulantıları azalan varmı acaba ???azaldıysa kaçıncı hafta söylermisiniz :))

merhaba arkadaşlar aranızda mide bulantıları azalan varmı acaba ???azaldıysa kaçıncı hafta söylermisiniz :))

ayırlı olsun arkadaşlar baya bir kalabalık olduk heralde artık.İnşallah hepimiz bebğimizi kucağımıza alırız.Benim 10+5 günlük cumartesi kontrolüm var.Eşimle birlikte gidicez.Bu arada merak ettim doktora eşinizlemi gidiyorsunuz?Ben genelde annemle gitmek istiyorum ve onunla gidiyorum.Bir bu hafta eşime senle gidelim dedim.

Benim bulantılarım azaldı gibi... son 3 4 gündür hiç yoktu. Sadece bu sabah difrizin kapağını açmamla midem tekrar kötü oldu. ama uzun sürmedi.. Artık normal yeme düzenime de geçiyorum yavaş yavaş..
Bu arada ben 10 + 6 günlük hamileyim

Ben bugüne kadar hep eşimle gittim.. Bu mutluluğa ortak olmak onun da hakkı...
Ultrasonda bebeği görünce suratlarının hali çok güzel oluyor.. Bence sürekli eşinle git doktora...
Bebek eşinin ve senin... Onu bu mutluluktan bu özel olaydan ayrı tutma derim ben..

Bende 10+5 günlük hamileyim fakat daha 15 dk önce kahvaltıda ne yediysem çıkardım.Hiç beslenemiyorum.Ne yumurta ne süt hepsi gidiveriyor.Bende bir normal yeme düzenine geçsem.Kustuktan sonra tekrar kahvaltı hazırlamak çok zor geliyor.Neyse bebeğimin canı sağolsun.Bunada şükür.

kızlarrrrrr bende 10+3 günlüğüm cumartesi saat 15,00 gidecem ve eşimle gidecem.. bu arada yaa bizde liste yapsak yaa.. ilk önce ay ve dogum tarihini yazarızz bir kaç hafta sonrada cinsiyetini kilolarını yazarızz ne dersinizz yapalım mı liste......

kızlaaarr herkese merabaaa... bende 13 haftalığım.doğum tarihimiz 6 eylül.Allah hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin.cinsiyetini merak etmeye başladım.nezaman belli olucak acaba

Kizlarrrrrrrr Yaa Canim Mandalina Istiyooo Kokusu Burnumda Ilk Karpuzz şimdide Mandalina Yaaa Hala Burnumda Yaa Kokusu Yardim Edinn Nerden Bulacazzz Yaaaa......

Kizlarrrrrrrr Yaa Canim Mandalina Istiyooo Kokusu Burnumda Ilk Karpuzz şimdide Mandalina Yaaa Hala Burnumda Yaa Kokusu Yardim Edinn Nerden Bulacazzz Yaaaa......

mandalina pazarlarda ve marketlerde var canım gerçi çok lezzetsiz ama var yemiş olmak için yenebilir :))

yaaa evet yaaa izinsiz yiyince annede leke oluyormuş.Yada bebekte tam bilemicem.İzin alalım kızlar ne olur ne olmaz benim annem hamileyken üzüm salkımı koparmış izinsiz ve kolunda aynı üzüm salkımı şeklinde leke çıkmış 1-2 ay sonra :))Hala var fotoğrafını çekip koyabilirimde :))

Ayyy Sorma Arkadaşimm çiçek Felan Koklarsan Ona Benzer Bi Leke Oluyormuşş Bebekte Ben Unuttum Ve Eşimin Sevgililer Günü Hediye Getirdiği Gülü Kokladimm Ama Unutmuştumm Yaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…