2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

15 YTL FİYATI İŞTE BEN BUNUN SARISINI BEYENDİM 9,50 YTL BİZİM EVİN ORDA Bİ ALIŞ VERİŞ MERKEZİNDE ACEP ALSAMMI

canım alışveriş yapacaksan kapalı çarşıya yani o taraflarda bebek giysileri o kadar ucuzki 1 , 2 ytl ye badiler çokta güzel zıbınlar vs. ayrıca senin dediğin tarzda ki takımlar 5 10 ytl dışarda alışveriş yapmayın ben bi kaç bişey aldım orası çok uygun harika alt açmalar var 10 ytl haberiniz olsun

ben geldim arkadaslar bende yemegimi yeyip geldim yarasın kızıma :dance:
bu arada hosgeldin betülcüm a.s.:1hug:

hoşbulduukk tesekkur ederım ılgınızee..a.s. sizede afiyet olsun.. bende sımdı bı yandan beslıyorum bebişimi..:1rolleyes:

arkadaslar cok güzel kıyafetler var bebişler için ama ben şimdi daha almayı düsünmüyorum inşallah 2 ay sonra baslarım almaya insan şaşırıyor hangisini alsam diye çok sevimli bebiş elbiseleri var

canım cok sevindim hayırlı olsun ogluşun Allahım tamamına erdirsin inşallah :dance:
hepimizinkini benimde kızım olacak hayırlısı ile:dance:a.s.

sağol canım allah hepimizin bebeğini bağışlasın bizlere seninde kızını inşallah hayırlısıyla kızım olsa adını sayra koyacaktım tavsiye ederim anlamı çok güzel

aysecim gercekten cok güzel ya fiyatlarıda uygun burda da var ama gezmek lazım ben fazla dısarı cıkamıyorum evimiz uzak carsıya onun için inşallah Allahım bebişlerimize elbiselerini giydirip sevmeyi nasip etsin AMİN :1hug:

Serennn Sonra Erkek çikarsa..............
Aceba Haftaya Kadar Beklesem Mii Yawwwwwwww... Ayrintili Ultrasona Girecezzz..
Ahh Canimmm Sen Alll Valla Ben Antalyadayim Kiiiii Burda Yok Kapali Açik Pazar.........

sağol canım allah hepimizin bebeğini bağışlasın bizlere seninde kızını inşallah hayırlısıyla kızım olsa adını sayra koyacaktım tavsiye ederim anlamı çok güzel

sagol cnm kayın validemin adı ebru old için bende inşallah kızımın adını ebru koymayı düsünüyorum hayırlısı ile a.s.

Lennnnnnnnnnnnnn Tamam Pembe Alacamm Artikim Son Anda Süpriz Umarim Bebeğim Bana Ee Artik Yaparsada Kizi Olana Yollarimm.....
Ama Ben Eminimm Kizim Olacakk Allahin Izniyleeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Eylül'ümmmmmmmmm Cemremmmmm Olacak Benimmmmmmmmmmmmm

ne güzel ya.. inşallah ben de öğrenirim en kısa zamanda... Allah analı babalı hayırlısıyla büyütsün canım...

beninm ki ne var ne yok serdi önümüze hemde 13 haftalıktı belki seninki kızdır kızlar nazlı oluyor ve utangaç hemen göstermezler hayırlısı olsunda yakında görürsün inşallah

tebrik ederim canım sağlıklı kavuşmakda nasip etsin rabbim
a.s.

saol cnmmmm sende oleeea.s.

oznur kıs hangı fuar bu ben nıye duymadım gormedım:uhm:

BEN BURDAN DAHA önce söylemiştim canım sanırım görmedin ozaman cnrda mart başı gibiydi galiba 1 haftalık bir anne -bebek fuarı vardı biberon takımlarımıda ordan aldım çok güzel ithal ürünler vardıa.s.

kıs aysee delı aysee catlak ayseeee:dance: doktor kızın olacak demsı işte yanılma payı azcık ozaman bekle bıdahakı randevunu kesınlessın ole al cnm cocugu sarılara bogmada:roflol: yazık yawww, o senın dedıgın bı ıhtımal eskıden ole yanılma varmıs sımdı pek yok ama ıstersen otekı randevuyu bekle cnnm

buarada sarılı demısken aklıma sarılık geldı bebıslerımız dogunca her an sarılık olabılırmıs canlarım bılgınıze her bebekte olurmus dıkkat edın okişşa.s.

kızlar yazılar hızla ilerliyor arkalara geçiyor bu arada rabiacım afiyet bal şeker olsun kızınada sanada yarasına.s.
ayşe çok güzel miş valla kıyafatler bence hiç kaçırma fiyatlarda gayet iyi

:çok üzgünüm:hadı yaa tüh gormemısım kacırdım yaa uzuldum
şimsi yıllık fuar tarıhlerıne baktım bıdaha yokmus:çok üzgünüm: neyse kısmet dglmıs cnm napalım .
sende gule gule doyur bebısını o bıberonlarlaa.s.
buara plastık bıberon ii dgl kıslar herseyınızı cam alın daha saglıklıa.s.

35 YTLLL AMA ANTALYA HİÇÇ BULAMADIMM
BAKALIM AKŞAMA 5 M MİGROSA GİDİYOZZ ORDA TOYSRUS GİDERİZZ ORDA BAKARIM BİŞEYLER ARTIKK

canım esimde aslında annesinin ismi olmasını istedi hayrlısı ile ebrucum olacak inşallah:1hug:

inşallah çıkar bir an önce sağlık karnen gülsüm özeller çok pahalı ama tahlilerini yaptırdın demi ikili üçlü teslerini sağlık ocakları tahlil yapmıyor diye biliyorum o yüzden canım aman takip et a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…