2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

canım ellerine sağlık bence çok güzel olmuş a.s.ama diğer arkadaşların gerçek isimlerini net bilmiyorum rabiasin -swet curse - sarıkanarya dahada vardır sanıırm onlarda kendilerini eklerler sanırım bu arada aişe arkadaşımız aramıza hol geldina.s.

aişe hoşgeldinn canımm aramızaa güzel paylaşımlarrr diliyorumm.hicranımm tşklerrr bu listeyi yenileyelim süreklii isimlerimizi başka türlü ögrenemeyecezzz.

Ben isim listesini bilgisayarımda masa üstüne kopyaladım.
Aksi taktir de asla aklımda isim tutamam, ancak yüzyüze konuşmam, vakit geçirmem lazım ancak o zaman unutmam...

Son düzenleme:
seda iyi fikir canımm bende senin gibi yaptımm takıldıgımdaa listeye bakarım artık yerimseniben

arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum çok şiddetli kasık ağrılarım var adım atarken ayaklarımı geri çekerken çok afedersiniz idrarımın sonunda veya bittikten sonra sistik olduğumu sanmıyorum önceden oldum o daha farklıydı çok afedersiniz idrarımı yaparken vajinam yanardı şimdi bunu anlayamadım aranızda dr ulaşamadım açık sölemek şazımsa tedirginimde

Sanki çekiliyormuş gibi ağrıyor değil mi?Yırtılacak gibi oluyor arada bir bana, bazen bende adım atamıyorum ama hergün olmuyor.O rahim büyümesiyle ilgiliymiş,rahim bağları geriliyor, çok ağrın varsa magnezyum veriyorlar....İdrarımı yaparken son damlada benimde kasıklarım ağrıyor...

Son düzenleme:
güldencimm hiçbir fikrim yokki üşütmüşsündür diyecegim ama farklı diyorsunn kasık agrılarınn normal sanki adet olacakmışsın gibi agrılar oluyor rahimimiz büyüyor ama oda farklı ise hiçbir fikrim yok canım geçmiş olsun içini rahat tut canımm.

Geçmiş olsun gülden ayaklarını falanda üştmemeye çalış canım,benimde 2 gündür vajinamda ağrılar var ve herzaman olmasada idrarımı yaparken hafif ağrılar hissediyorum.Bakalım yarın zaten idrar testine filan gidicem iltihap olup olmadığıda ortaya çıkar nasılsa,ağrıların çok şiddetliyse bi şekilde dr.una ulaşmaya çalış sağlık ihmale gelmiyor canım,tekrar geçmiş olsun sakın telaş yapma ve yat dinlena.s.

teşekkür ederim arkadaşlara.s. çok endişe edeceğim bi ağrı değil onu anladım yazılarınızdan sağlun

gündoğduş merhaba şimdi baktımda cinsiyeti belli değil heralde ama bana kız gibi geldi benimki bi tahmin bakalım ne olacak hayırlısı olsun listeye baktımda erkek daha yoğunlukta bence çin takvimi tamamen uydurmaca herkese iyi pazarlar dilerim

......................................................

PAPATYAM´isimli üyeden Alıntı
PAPATYAM-Hicran-17/01/1975
Asliii - Aslı 13/08/1976
gundogdus - selma - 1977
Şebek - Nevruz - 11/06/1978
wiski - Ebru - 1979
iletişim - naime 22/09/1980
Bride - Seda-1980
güldenm - gülden-1980
alin-emel-10.03.1981
Dream81 - Gülşah - 1981
hilarya - Cansu - 02/02/1982
Kıvılcımm - Nilay - 1982
Kumralim - Zeliha - 08/09/1983
öznur83-Öznur 1983
Ayse&serkan - Ayşenur 15/08/1985
glsm32- gülsüm- 09,11,1987

Minnik Anniş- Merve
Gamzeli- Kübra
Yeni Yaşam - Esra
seren - Seren
ariazoni - Elif
seren - Seren

GEÇMİŞOLSUN gülsencim umarım önemli bişii değildir bende de idrarımı yaptıktan sonra keskin bir ağrı oluyor ama çok şükür bişii yokk kasık ve bel ağrımda oluyor arada beni rahatsız edecek yatmama neden olaca kadar hemde dr um bana yat dinlen fazla ayakta kalma oturma demişti dediğini yapıyorum ben ağrılar rahim büyümesinden kaynaklanıyordur ama çok keskin ağrı değişik akıntın olursa dr iletişim kur bişey olmasada dr bilgi ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…