2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ahanda kızlar buda benim göbüşşşşşşşşş yemek sonrası olduğu için çok şiş hissediyorum kendimi ama cep telefonu ile çekmeyi başardımmm reimde daha büyük görünmüş sankiii

Son düzenleme:
hicrancımm maşallah allah nazarlardann korusunnn.rabiyacımm buralardayız canım nasılsınn.

Papatyam maşallah göbişine, benim göbeğim böyle değil minicik çekmeye utanırım karizması kalmaz sonra göbeğimin sizinkilerin yanında :smiley-cool:

.....................................................................

hicrancımmm ekledimm göbişimii ama bir iki sayfa geride durr tekrarlayayımm.

Yaa ben yazmamışım doğum günümü yazayımda ekleyin onuda 16.05.1981 ok.

Maşşallah hicran ya çok güzel çıkmış göbiş benimkide o kadar oldu galiba,Allah lardan korusun inşallah,senle ikimiz aynıyız benim bebişte 15 haftalık oldu inşallah Allah hayırlısıyla doğumlarını nasip etsiz bizim ve tüm anne adaylarınına.s.

[img=http://img98.imageshack.us/img98/2233/dscf0438jb7.th.jpg]
umarım olmuştur........................

[img=http://img98.imageshack.us/img98/2233/dscf0438jb7.th.jpg]
umarım olmuştur........................

Maşallah kızlar..devam devam göbekleri şişirmeye devam boş durmayalım çalışalım çalışalım jeyyarjeyyar

sırnaşık şeysırnaşık şey

buda benimpek olmayan göbişim 4.5 ayı geçti ne zaman büyüyecek bakalım.Dar giymediğim sürece belli olmuyor.

Hah işte benimkide bunun biraz daha inik hali...Akşamları oda...

Neyse göbeği benim gibi olanda varmış...Ohhh....:içelim:

Hah işte benimkide bunun biraz daha inik hali...Akşamları oda...

Neyse göbeği benim gibi olanda varmış...Ohhh....:içelim:

Kız ben pek hoşnutum bu halimden,bilmem neden ama hep küçük karınlı bir hamile olmak istemişimdir.Gerçi genelde göbişi çıksın istiyor herkez.6.aydan sonra birden büyüyormuş zaten.

Doğru söylüyorsun, bende hep heryerim incecik kalsın ama göbeğim top gibi dursun isterim..Arkadan normal zayıf bir bayan, sadece önden anlaşılsın hamile olduğum.Zarif olmak isterim, Bazı hamileler görüyorum çok garip yürüyorlar, bacaklarını aça aça...Ben öyle olmak istemezdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…