2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

günaydın arkadaslarr
su ana kadar 3 kilo aldım ama karnım 5 aylık hamile gibii hic bi kıyafetim olmuyo yokmudur bunun bi cozumu?? cok enteresan gozukuyorum artıkk

adanam nasıl cnm güneşli mi.burası cok kapalı sabahtan beri ruhum sıkıldı.....

Canıım adana da kapalı ama buraları biliyorsun bahar gelmeden
yaz gelir bize,yani hava aslında ılık...Sen gelmiyor musun hiç bu tarflara?_?

günaydın arkadaslarr
su ana kadar 3 kilo aldım ama karnım 5 aylık hamile gibii hic bi kıyafetim olmuyo yokmudur bunun bi cozumu?? cok enteresan gozukuyorum artıkk

Kız müjde neyi enteresan bunun zaten 5. ayın içindesin tabii 5 aylık gibi gözükecen...naniknanik
Takma sen kafana ben de kilo da alınca çok tipsiz görünüyorum ama hamilelik bu
geçici bir dönem diye kendimi telkin ediyorum ne yapiim...
laelaelaelaelae

günaydınn arkadaşlarrr herkese güzel bir pazar günü diliyorumm.umarım bütün annelerr bebişleri ile iyilerdirr. evt kızlarr bugün hava kapalı tam sıkıntılı bir hava bütün gece rüyalarımda kabuslar gördüm zatenn.

:roflol::roflol: ay o zaman daha büyük gibi gozukuyorum heraldee...gecen bi hamile giyim magazasına gittim dogum yakın heralde dedilerde :1shok::uhm: ondan yaniii ...bide kocam seviyo seviyo karnımı sora diyo gercekten bebek dimi bu diyoo döfcem bi gün cok fena o olcak klava::roflol:

günaydın arkadaslarr

seninle dogum günlerimiz aynı güzrlim.dün misafirliğe gittim arkadaslarda karnımın cıktıgını söylediler.cıkacak artık degilmi hamişliğin güzel yanı diye bakıyorum.

seninle dogum günlerimiz aynı güzrlim.dün misafirliğe gittim arkadaslarda karnımın cıktıgını söylediler.cıkacak artık degilmi hamişliğin güzel yanı diye bakıyorum.

yemeklerden sonra bi şişiyo aman yarabbiimmmm :bbo: bide eskiden yüzüstü yatardım şimdi yatmaya calısınca kıpırdanıyo hemenn .))

Kumralıım eşin haklı cnım ayırmasın seni gözünün önünden hem yaza buraları nasıl cehennem gibi sıcak olur biliyorsun,sen yaza değilde gelirsen eğer ağırlaşmadan daha mayısta falan gel canım...

Kızlar yatak konusunu ne yapmayı düiünüyorsunuz??Ben ilk etapta sepet beşik kullanacağım,halamın kızında var o verecek,ayaklı falan yukarıda resmini yolladığım tarzda bişey kendi odamızda kullanması kolay olur diye düiünüyorum.Sonrasında kayınvalidem sen merak etme ben alacam bebek karyolası dedi ama nasıl bişey alsın ona karar veremedim ben.Taşınacağız bu yaz artık yeni taşındığım eve şöyle sağlam bir karyola mı alsak?Kullanışlı mı dersiniiiz???OOOfff çok taktım bu konuyu...Siz ne düğünüyorsunuz?

Günaydın kızlar, bende rüyamda garip garip şeyler gördüm eşimle fırtınaya yakalanıyorduk, birde karadut koparıp yiyordum kocaman kocaman anlamlarını bilen var mı? Bu arada ben beşik falan gibi şeyleri daha sönra düşünücem, erken geliyor bana.Yalnız istanbulda oturanlar hürriyet gazetesi alsın orada bir bebek firması katolog göndermiş. A' dan Z'ye ne ararsanız var. Hayrete düştüm hamileler için özel emniyet kemeri bile var.

günaydın kızlarrrr iyi pazarlar bakyım kimseler varmı dedim ama maşallah çalışkan kıslarsınız valla girmişiniz siteye muhabbet vile etmişinizz.
biz bugün 15 haftalık olduk teyzeleriiiii çok şükür kazasız belasız devam eder inşallah hepimizin hamişliği.

mommycimm bende yatak konusunda seninle aynı düşünüyorumm ama şuanda daha erken başlarda beşik kullanmayı düşünüyorumm sonra odasını alırız allah nasip ederse inşllah. birde mommycim ve kumralımm ikinizde ögretmensiniz herhalde branşmı sınıf. okulla ve hamilelikle aranız nasıl.
bride canım hoşgeldin. bu arada kızlarr bizim isimlerimizin yazılı oldugu bir liste vardıı onu arada bir tekrarlasakk en azından isimlerimiz aklımızda kalır. bende unutkanlık çok fazla olmaya başladı sizlerde de öylemi. bride canımm sorma dün benim rüyamda dev dalgalarr, heryer sular altında kalıyormuşş depremin habercisiymişş rüyamda ona tedbir alınn diyorlarr aman hep uyandım durdum sabaha kadar bide geç yattımm.

Yanlız arkadaşlar ben şu anda şok oldum :1shok::1shok::1shok:

gündoğmuşun göbeğini gördünüz mü???
15 +4 haftalık bir göbek nasıl o kadar şiş olur ben anlayamadım, Benim 16+2 ve onun yarısı kadar bile yok!!! Arkadaşlar söyleyin hepinizin öylemi? Bana gerçekleri söyleyin söz metin oliciiiiiiiiimmmm
:1shok:

papatyamm hicranımm günaydınn iyi pazarlar güzelimm. maşallah güzelimm bebişe de sanada allah korusunn. hicranım senin bir göbişiin resmi yokmuu yerimseniben

papatyamm hicranımm günaydınn iyi pazarlar güzelimm. maşallah güzelimm bebişe de sanada allah korusunn. hicranım senin bir göbişiin resmi yokmuu yerimseniben

foto makinam ve kablosu kızımın okulunda foto dersi için götürdü öğretmende kalmış getirsin bende koyarım benimde göbiş çok büyük değil ama normal nedense bazen çok şiş duruyor ama sabahları daha normal duruyorrr

onunki gerçekten büyümüş maşallah merak etme benimkide o kadar büyük diiil herkesin aynı olmazmış ama bazılarının iç göbek olayı büyük olurmuş ufak kalırmış göbiş.bazılarını derisi esnek olurmuş helede 2.bebişse daha çok belli olurmuş göbişş

Ben ingilizce öğrtmeniyim canım,
Okul çok yoğun ben ilköğretimdeyim 1.dönem haftada 2 gün nübetimiz vardı Allahtan bu dönem 1 oldu canım...Yoğun geçiyor okul kafa kalmıyor bende hiç ama Ne yapalım idare ediyorum,ben sabahçıyım,öğleden sonra evdeyim şükür ediyorum halime, tüm gün ayakta çalışan hamileleri düşünüyorum Allah onlara yardım etsin...

Benimki o kadar değil ama ona yakındır diyebilirim canım şok olma belki fotoğraftan öyle kocaman görünmüştür,eee artık büyüyecek ve saklayamayacağız...Bir de bünyeye göre değişiyor seninki de normaldir onunki de merak etmeee......a.s.

mommycim ve kumralımm ikinizde ögretmensiniz herhalde branşmı sınıf. okulla ve hamilelikle aranız nasıl.
.

sınıf öğretmeniyim güzelim.bizde bi bayan müdür var cok kaprisli.yaş 40 yeni evlendirdik 4 ay önce beni mi ne kıskanıyor nedir tatlicadiarzu daha önce evlilere bi gıcığı vardı şimde de bebekli annelere yani bana hiç rahat yüzü yokk idareden.nöbet işini çıtlattım cuma günü belli bi haftadan sonra nöbet olayı yokmuş bizde diyee ihtiyaç ounca mecburen tutmak zorunday mışız bende alırım raporumu koyarım önüne diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…