2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Gerçekten bünyeye göre değişiyor demekki, inanamadım 6 aylık gibi görünüyor maşallah diyim.benim hiç öyle değil, zaten benim rahmim retrovertti ondan heralde....Bu arada Mommy benim anane tarafım hataylıdır, hataylılara benzer annemler..

İsim listesi,ismi eksik olanlar kendini ekler artık.

Bride - Seda-1980
Minnik Anniş- Merve
Gamzeli- Kübra
Kumralim - Zeliha
Ayse&serkan - Ayşenur
Yeni Yaşam - Esra
Asliii - Asli
öznur83-Öznur 1983
hilarya - Cansu - 1982
seren - Seren
wiski - Ebru - 1979
Dream81 - Gülşah - 1981
gundogdus - selma - 1977
güldenm - gülden-1980

Gerçekten bünyeye göre değişiyor demekki, inanamadım 6 aylık gibi görünüyor maşallah diyim.benim hiç öyle değil, zaten benim rahmim retrovertti ondan heralde....Bu arada Mommy benim anane tarafım hataylıdır, hataylılara benzer annemler..

İsim listesi,ismi eksik olanlar kendini ekler artık.

Bride - Seda-1980
Minnik Anniş- Merve
Gamzeli- Kübra
Kumralim - Zeliha
Ayse&serkan - Ayşenur
Yeni Yaşam - Esra
Asliii - Asli
öznur83-Öznur 1983
hilarya - Cansu - 1982
seren - Seren
wiski - Ebru - 1979
Dream81 - Gülşah - 1981
gundogdus - selma - 1977
Mommy----Gül-----1981a.s.
güldenm - gülden-1980

Ben de ekledim kendimiii
Sedacım ben Hataylı,ya da Antakyalı değilim Adanalıyım canım...
Esmerdir annenler tarafı o zaman..a.s

selam arkadaşlar 1. sayfa 2. sayfa derken bir baktım sayfaların sonu gelmiyor bu yüzden sonuncu sayfaya giriş yaptım muhabbetin ortasına daldım kusura bakmayın bende siteye yeni üye oldum ve çok yabancıyım inş. hoş muhabbetlerinizle alışmam kolay olur .
bende eylül annelerinden olacağım muhtemelen 11 eylül diyorlar ama bakalım hayırlısı.
:eek:

Hoşgeldin aişe, burada güzel şeyler konuşuluyor umarım sende memnun olursun, yabancılık çekme....

hoşbulduk inş. çekmem.
bundan yaklaşık bir yıl kadar evveldi başka bir siteye daha üye olmuştum oradada inanılmaz bir bağ kurulmuştu ve herkes sanki birbirini tanıyor gibi olmuştu.
bi arkadaşımızın bebeğinin düşük tehlikesi vardı ve bizde onun için dua kampanyası başlatmıştık tabi yasak olduğundan haberimiz yoktu .:eek:klava:
neyse yönetim hiç uyarı bile yapmadan hepimize postayı koydu .
sonucundada en aktif üyeler biz olduğumuz için site tırt sırnaşık şey
neyse inş. burada öyle bir sorun yaşamam .

Slm.kızlar umarım hepiniz vede bebişleriniz iyisinizdira.s..Bugün burası acaip yağışlı içim karardı valla.2 gündür tansiyonumu biraz düşürebildim ya umarım bebişim iyidir onu çok özledim,bugünde 15 haftalık olduk bakalım inşallah Allah ım benim ve tüm hamişlerinkini tamamına erdirir,bu arada gerçekten gündoğdus un göbiş maşşallah çok belirgin,benimkide belli hatta dün 2 tanıdıkla karşılaştım hemen hamiş olduğumu anladılar ama yinede sabahları daha az belirgin oluyo,yapıdan yapıya değişiyo işte yinede maşallah:nazar:

selam arkadaşlar 1. sayfa 2. sayfa derken bir baktım sayfaların sonu gelmiyor bu yüzden sonuncu sayfaya giriş yaptım muhabbetin ortasına daldım kusura bakmayın bende siteye yeni üye oldum ve çok yabancıyım inş. hoş muhabbetlerinizle alışmam kolay olur .
bende eylül annelerinden olacağım muhtemelen 11 eylül diyorlar ama bakalım hayırlısı.

Hoşgeldin canım,çabuk alışırsın sohbetlere merak etme sonuçta hepimiz birbirimize destek oluyoruz her konuda,inşallah bebişini sağlıkla kucağına alırsına.s.

dream81 teş. ederim hoş buldum.
bahsetmiş olduğunuz fotoyu ben görmedim ama benim bebeğimde 17,5 haftalık ve ben hala 40 beden etek giyiniyorum dr. herşeyin normalolduğunu söyledi henüz kimse hamile olduğumu anlamıyor yerimseniben
ama bu aydan sonra artık çıkar yavaş yavaş merak etmeyin bünyeyle alkalı .

aramıa hoş geldin aişe allah tamamına erdirsin canım cinsiyet bellimi bebişinin bakalım

PAPATYAM-Hicran-17/01/1975
Asliii - Aslı 13/08/1976
gundogdus - selma - 1977
Şebek - Nevruz - 11/06/1978
wiski - Ebru - 1979
iletişim - naime 22/09/1980
Bride - Seda-1980
güldenm - gülden-1980
alin-emel-10.03.1981
Dream81 - Gülşah - 1981
hilarya - Cansu - 02/02/1982
Kıvılcımm - Nilay - 1982
Kumralim - Zeliha - 08/09/1983
öznur83-Öznur 1983
Ayse&serkan - Ayşenur 15/08/1985

Minnik Anniş- Merve
Gamzeli- Kübra
Yeni Yaşam - Esra
seren - Seren
ariazoni - Elif
seren - Seren

bu liste daha kalabalık eski sayfalardan getirdim eksik gedik olmasın diyeee büyükten küçüğe sıralı üstelikkkk

PAPATYAM-Hicran-17/01/1975
Asliii - Aslı 13/08/1976
gundogdus - selma - 1977
Şebek - Nevruz - 11/06/1978
wiski - Ebru - 1979
iletişim - naime 22/09/1980
Bride - Seda-1980
alin-emel-10.03.1981
Dream81 - Gülşah - 1981
hilarya - Cansu - 02/02/1982
Kıvılcımm - Nilay - 1982
Kumralim - Zeliha - 08/09/1983
öznur83-Öznur 1983
Ayse&serkan - Ayşenur 15/08/1985

Minnik Anniş- Merve
Gamzeli- Kübra
Yeni Yaşam - Esra
seren - Seren
ariazoni - Elif

bu liste daha kalabalık eski sayfalardan getirdim eksik gedik olmasın diyeee büyükten küçüğe sıralı üstelikkkk

sanırım eksiklik var a.s.

teş. ederim papatyam hoş bulduk hayır henüz ne olduğunu bilmiyorum inş. çarşamba günü bi aksilik çıkmazsa gideceğim dr.

teş. ederim papatyam hoş bulduk hayır henüz ne olduğunu bilmiyorum inş. çarşamba günü bi aksilik çıkmazsa gideceğim dr.

hayırlısı olsun bakalım inşallah gönlüne göre verir rabbim sağlıcakla doğar kucaklarsınız yavrunuzu inşallah .

kumralımm valla işin zor görünüyorr ne demek canımm ihtiyaç olunca tutmak zorundaymışızz olduu sende dedigin gibi raporu koyarsın önüne tamam. bende müzik ögrtmeniyim iki okula gidiyorumm bende bu haftaya kadar nöbet tutuyordumm idarecilerim sagolsunlarr bu hafta benden nöbeti almışlarr idare yönünden çok şanslıyımm sagolsunlar anlayışlılarr. bende çok yoruluyorumm birde koro çalışmalarım varr haftada iki günn eve 3 gibi geliyorumm bitmiş bir vaziyette.

ben yemeğe gidiyorum kızlarrr kocişim yemeği hazırlamışşş gideyimde bebişimle karnımızı doyuralımmmm acıktıkkkkk görüşürüzzzzzzzzzzzz

X