2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

..................................................................

Son düzenleme:

gözün aydın canım tebriklerrr kız annesi olmakta güsell bence kız çocuğuyla helede ilk çocuk olursa anne çok şanslı erkek olursa baba çok şanslı sırnaşık şey allah tamamına erdirsin

hicrancımmm gerçekten çok güzel bu yataklarrr nerden bulabilirizz pekii.bende böyle birşey arıyorumda.

hicrancımmm gerçekten çok güzel bu yataklarrr nerden bulabilirizz pekii.bende böyle birşey arıyorumda.

internetten bakıyorum hayatımm yakın yerlerde gidip canlı canlı görebilirisn ama değilse internetten siparişle alıcan ancakk .ben park yatak alıcam onları araştırıyorumm şimdi 1 yaşına kadar oda yapmayı düşünmüyorum çünki.
bu siteden bakabilirsin özellik ve fiyatlara
http://www.tio.com.tr/Urunler/UrunDetay.aspx?id=276999

HİÇÇ SANMIYORUM ASLII OKLUMDA Bİ ARKADAS DAHA VAR HAMİLE ÜSTELİK HEM COK KİLO ALDI HEM DE ŞİŞTİ BAYAA VÜCUDU.BU HAFTA 26. HAFTASI SANIRIM MÜDÜRE SÖYLEMİŞTE MÜDÜR DR DAN HAMİLELİK HAFTASINI YAZAN KAĞIT İSTEMİŞŞ.BEN 6 AYLIK OLDUĞUMDA OKULDA KAPANIYOO ZATENbenneyaptımki

MOMMY BEN DE İNGİLİZCE ÖĞRETMENİYİMM.ÖZELLİKL E NÖBET KONUSUNDA HASSAS İDARECİLERİM VAR BENİMM

pes dogrusu ne diyeyimm bide hamilelik haftasıyla ilgili yazı istemişler inanmıyorumm yaaa kadın hamile iştee ne istiyorsunuzz allahım yarabbim o zaman ben şanslıyımm sagolsunlarr bizde ögretmen sayısı yeterlii o yüzdende olabilir belki ben hiçbirşey söylememiştim zaten tutuyordum da bir baktımm beni nöbetten düşürmüşler sagolsunlarr.

hicrancımm çok tşklerr canımm bende büyük bir ihtimalle öyle düşünüyorum ilk başlarda bebek odası yapmayacagızz zaten bizim evi taşıma olayımızda olacak gibi görünüyor ama zamanı belli degill hemen bakıyorumm gönderdigin sitelere.
kızlarrr bugün sitenin nöbetçisi benim sırnaşık şey sabah geç kalktım sanırım ondan bir türlü uykum gelmiyorr.

herkese hayırlı mutlu pazarlar ..umarım herkes ıyıdır ..ben ıyıyım ama karnıma cok kramp gırıyor ..doktor normal dıyor ama ...

günaydın kızlar.diger sayfalarda kapı süsünden bahsediyordununz bendekendim yapmak istiyorum fikirlerinizi paylasır mısınız hanigisi daha güzel

Günaydıııın şekerlerr
Nasılsınız???

günaydın güzelim.iyiyim bebeşimle cok şükür.sen nasılsın.bi yazıbnda adanaya kontrollere gidiyorum demişsin aslen adanalı mısısn.ben oralıyım kızz ahh şu gurbetlik iştee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…