2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Tatlım kesinlikle psikolojik emin olabilirsin çünkü bende tuvalete gittiğimde anında çamaşırıma bide kağıda acaip bakıp inceliyorum bişey varmı diye.Aman Allah korusun kız hiç bişey olmaz merak etme sen içini ferah tut canım..

Benim bir arkadaşım da doktorundan rapor istedi ama doktor böyle bir rapor veremeyeceğini söylemiş ona,yasal değilmiş,yani ancak gerçekten gerekirse istirahat raporu veriyorlarmış,yani hiç çalışmıyorsun...:1closedeyes:

Kızlar hepinize iyi geceler dilerim umarım bebişleriniz ve sizler daima iyi ve sağlıklı olursunuz,yarın görüşürüz öperim hepinizi...

Sağolun arkadaşlar, sırf size yazmak bile rahatlatıyor...merci canlarım...Ben yatsammı ne..Kocamda tutturdu çay diye en iyisi ben yatıyim bu saatte çay mı olur....peçete gözlemlerime gece yarısı devam ederim artık deeermişim:teytey::teytey:

Ben hiç birşey hissetmiyorum ne kuş kıpırtısı ne böcek kıpırtısı 16 haftalık oldum...laelaelaelaelae

:roflol: ayy alemsin kızz.Benimde hissettiğim söylenemez.Gıdıklanma gibi oluyor ama karnımın her tarafında oluyor bebeğin olduğu yerde değil..Anlayamadım nedir?

EKLEDİMM SELİNCİMMMMMMMMM HAYIRLI OLSUNN OĞLUŞUNN CANIM.

günaydııııııııııııııııııııııııııııııın
ayşe sen liste yaptıkça kendime bakıyorum valla oradan ah belli olsa da yazsa diye
herkese güzel bir gün dilerim bende debugün temizlik var allllaaaaaah camlar silinecek, perdeler falan yandık bittikkkkk

Günaydinlarrrrrr Hanimlarrrrrrr
Eeee Tabi Gece Kuşlari Uyumadi Gece Sabahta Kalmadilarrrrrr Sizi Siziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Ayyyyyy Nerdesiniz Yawwwwwwww Uykucular Tembeller.
Kizlar Kasiklarim çok Sizliyoo Yaa Benimmmm Sağli Sollu Yüremiyom Bile üffffff Akşam Olsada Eve Gitsemmm Yawwwwwwww

Ayyyyyy Nerdesiniz Yawwwwwwww Uykucular Tembeller.
Kizlar Kasiklarim çok Sizliyoo Yaa Benimmmm Sağli Sollu Yüremiyom Bile üffffff Akşam Olsada Eve Gitsemmm Yawwwwwwww

günaydın dunya guzelleri:teytey: nasılsınız bakalımmm demin patronumun kızı resmimi cekti:roflol: ayy cok komık gobişim cıkmışşş:teytey::dance:

Iyim Canim Kimsecikler Yok Tabi Evde Olanlar Uyuyo Mişil Mişil Bizde Kizimla Işteyizzzzz

oh yesınler kızını bızde sevgılımle işteyiz:teytey: oglusumla yanii kız ayşe rahatlıkla gorebılecegım resmını koysana tabı mahsuru yoksa gorelım kızımızın guzel annesını yaww:asigim:

Seren Canim Suanda Pc Kablasu Evde Pazartesi Koyarim Ok.pazar Günü Kocişimle Gezce Denize Falan Gidecez Orda çekinirim Artikkk..... :))))))) Göbüşlü Göbüşlü

ayyy takvimim gitmiş yine yaaa..sanırım değişiklikleri kaydedeyim derken hepsini karıştırdım.düzeltmeyi bilen varsa yardımcı olabilirmisinis...

iyiyim bende çok şükür sınavım vardı şimdi sınavdan çıkıp işe geldim.öğleden sonra bidaha ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…