2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
günaydın ayşecimmmmmm günaydın ayşemin cemresi yerim ben onu be
bana kısmet olmadı arkadaşım .benim kızım olsaydı adını cemre koyacaktımmm
ama bak biz kızım bioğlum oldu valllaaaaaa(alcam onu hehe)

günaydınn esracımm all kızz senden iyi kaynana mı bulacak.....
Seren canım ben kullanıyom megadyn canımm ve folic plus canımm ...folic plus sabah akşam yemeklerden sonra öğle yemeğinden sonrada guatır hapı içiyom ve saat 15,00 gibi de megadyn içiom canım

http://www.tanitan.com.tr/camlibesikler/t2310_1.htm

bak yukardaki beşiğin sağ tarafındaki komidin olarak ayrılıyor sol taraftaki beşik kısmıda (içten sallanırlı) çalışma massası oluyor kalan alt kısma dikkatli bakarsan yatak oluyor canım :dance: süper bişey a.s.

Canım günaydın bizim baktığımız beşiğin aynısı bizde böyle birşy almayı düşünüyoruz gerçekten çok amaçlı güzel

bu arada bende bu tarz beşik alacam allah izin ederse. ama bene takım olarak istiyomm odası olcak yaa kızımın allah izin ederse..
bide dün karar aldım şimdilik bişey almayacagım kızıma sadece para biriktireceğim ve temmuz sonu gibi hazırlıklara başlayacagım allah izin ederse.. herşeyi çok güzel ve tam olsun istiyomm onun içinde artıkım para biriktirecem.. :))))))))))))))))

Günaaaayyyydınnnn Güzel Annişlerrrr:teytey:

gününüz herzamankinden daha güzel geçsin inşallahhh

bişey sorucam doktorunuz "MEGADYN" hapından verdımı size (vitamin hapı)

bana demır hapıyla bırlıkte bunuda verdı sızlerede sorım dedım
a.s.

evt cnm baada verdi hem demir hap ferum fort hemde megadyn içiyorum tatlıma.s.

Ayy Canim Arkadaşim Asliiii Aradi Dün Akşam Beni Heyecandan Konuşamadik Bile :)))))))))))) Gülüom Yaaa Sürekli Ondan :))))))))))))

Kizlar Yaa Benim Bebeğin Erkek Olma Ihtimali Olur Mu Acepp Gerçi Ilerleyen Aylarda Daha Iyi Görürüz Sanirim Bakalim şimdilik Dr Emin Kiz Oldugunda
Kg Ve Boyuu Iyi Mi Arkadaşlar....... 150 Grm 11,7 Cm Anam Iyi Değilse Daha çok Besleneyim Ben..

günaydınn esracımm all kızz senden iyi kaynana mı bulacak.....
Seren canım ben kullanıyom megadyn canımm ve folic plus canımm ...folic plus sabah akşam yemeklerden sonra öğle yemeğinden sonrada guatır hapı içiyom ve saat 15,00 gibi de megadyn içiom canım

hmm tmm cnm bende sasırdım nıye verdı dıye ılac ıcmeyı hıc sevmıyorum:dilcikar:
ama bebiş için ıcıcez artıkına.s.

Kizlar Yaa Sanirim Ben Grm Yanliş Hatirliyomm Yaaaaaaaaaaaaa çok Fazlaaa Nese Artikkk 17 Sinde Yine Gidecegiz O Zaman Bakarizzzzzzzzzzz.

üfffffffffff Yaaa Dr Herşey Normal Dedii Yaa.. 15 Haftalikar Sizin Bebeğin Grm Kaçç Tiii Yawwwwwwwwww Aceba 75 Grm Mi Dedii Ki...

Günaydın arkadaşlar,nasılsnız bakiyim?

Tüm cinsiyet öğrenen annelere hayırlı olsun diliyorum...

Ayşe ben 15 haftalıkken gittiğimde 145 gr demişti ve 17 cm boyu vardı.Bacakları dahil...

Ayrıca bundan böyle boyunun ölçülmeyeceğini söyledi doktorum...

Son düzenleme:
Seda Canimm Fakat Internette Baktim 15 Haftalik 70 Ile 75 Grm Oluoo Neden Bizim Kiler Böyle Ki....boyu 11,7 Ben 150 Gr Diye Duydum Saniyomm Yaa Nese Dr Iyi Dedi Iyir O Zaman Bebeğim 17 Nisan 3 Lü Test Var Artik Ozamana Iyice öğrenirim.

Günaydin öznurr Iyiz Canimmm Ben Kafam Azcik Kariştii Yine De Seda Onu Söylüyordu Bana .........peki Bizim Dr Nasil Ve Neden 150 Grm Dedi Kine Aceba Sivisiyla Beraber Mi Dedi.

Günaydın güzell hamişlerr

Ayşenur tebrik ederim canım.. Öğrenmişsin cinsiyeti.... ama içinde kuşku kalmış galiba... Bir daha ki kontrolde netleşir canım...

Benim bebeğime de 15 + 3 iken dr 135gr demişti artık boy ölçmeyeceğim dedi.. Sadece baş çevresi ve uyluk kemiği ölçümü aldı... Genel boyuta göre 1 hafta büyük görünüyordu bebişim.. Ama baş çevresi ve uyluk kemiği ölçümüne göre tam gününde... Sağlıklıydı Allah a şükür... Arkadaşlar internetteki ölçüm ve gr ları hiç dikkate almayın.. Bebişlerimiz hepimizin genetik özelliklerini taşıyor... Kçükü mü büyük mü kafanızı hiç kurcalamayın... Dr um her gittiğimde bunu söylüyor... Dr larınız sağlıkıl diyorsa gerisini hiç düşünmeyin...
:teytey::teytey:

X