2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

aman nazar deymesin annesi bende 4 martta gidicem bakalım hayırlısı ..düşündükçe uykularım kaçıyo heyecandan insan ultrasonda görünce çok acayip oluyo yaa ordan oda babasıyla beni seyrediyo sanki :asigim:

SAĞOL CANIMM UMARIM HAYIRLISIYLA GÖRÜRSÜN CANIM BEBİŞİNİİ. SORMA VALLA ELİM AYAGIM TİTREDİİ RESMEN ÇOK HEYECANLANDIMMMMM

slm arkşalr bende eylülün 23 gibi allah nasip kısmet ederse dogum yapacagım şu anda 8+5 günlük hamileyim bu hafta ultrosana girecem yine hadi hayırlısı bakalım

:1no2::yaa benimde bulantım var ama bir türlü bırakmadım şu sigarayı ama azalttım eşim sayesinde:):1hug:

Kizzzzzzzz Sigarayii Birakkkkkkkk Aaaaaaaaa Bebeğin Sağliksizz Olur Allah Korusunnnnnnnnn........ Yaaa Kizlarr Bana Kiz Ismi Söyleyinn Yaaaaa

Begüm
Cemrenaz
Nasillar

:uhm:Gamzeli aman ha sakın içme... bende acayip içerdim sigara günda 1 paket ama gebelik öncesi azalttım, gebe olduğumu öğrendiğim an bıraktım sigarayı çünkü bebişim çok önemli benden önce onun sağlığı çok önemli. tanıdığım bir arkadaşım 5 çocuğunu 2 saat görebildi ne yazıkki diğer 4 çocuğu gibi 5. de kaybetti. sigarayı hamileyken bırakamıştı şimdi 6. kez hamile ve düşük riski çok fazla çünkü halen daha sigara içiyor. allah herkese dirayet versin kendimizden önce çocuklarımız geliyor keyfiye bebişlerimizin sağlığıyla oynamayalım....:uhm:

canım henüz erken 3 aylığı dolduralım sağlık ocaklarına gidip kayıt olacağız doktor daha söylememiştir o yüzden bazılarınında haberi yok ble.ssk için değil herkes için geçerli tetenoz aşısı ve 3-4 kez vuruluyoruz tabi bildiğim kadarıyla 5 aylıkken galiba yanlış bilgi vermeyeyim.tam öğrenim o zaman yine görüşürüz .

:1no2::yaa benimde bulantım var ama bir türlü bırakmadım şu sigarayı ama azalttım eşim sayesinde:):1hug:

güzelim sen nasıl bebişini zehirlemeyi göz önünde bulundurup hala içiyosun bana kimse bırakamazsın demişti ki ben asla bırakmazdım sigarayı günlük 1,5-2 paket içiyordum hastalığımdada içiyordum hastalık bile işlemiyordu ama dünya bi yana bebişim bi yana onun için yapamıyacağım şey yoktur sigarayı bırak herşeyi bırakırım ALLAHım bana o bebeği nasip etmiş onu sigara gibi kötü bir alışkanlığımla zehirliyemem o yüzden bırakmanı tavsiye ederim bebiğini istiyorsan .bebişinin kalbinin delik olmasını istemiyorsan bırakırsın ama herşeyide göze aldıysan bişey diyemem.şimdi seçimini yap.daha fazla ilerleterek bebişine zarar verme buna bizden çok sen üzülürsün klava:

Kizzzzzzzz Sigarayii Birakkkkkkkk Aaaaaaaaa Bebeğin Sağliksizz Olur Allah Korusunnnnnnnnn........ Yaaa Kizlarr Bana Kiz Ismi Söyleyinn Yaaaaa

Begüm
Cemrenaz
Nasillar

KIZ OLCAĞINI NERDEN BİLİYON AYŞECİMMMM BEKLE BENCE BELLİ OLSUN ONA GÖRE İSİM KOYARSIN BEN DŞÜNMÜYOM VALLA UĞURSUZLUK OLUYOR GİBİ GELİYOR BANA

Merhaba, tam olarak hangi hafta oluyor bu plesantaya geçerken görülebilen lekelenme bir bilgin var mı?Ona göre bizde hazırlıklı olalim değil mi?
CADIARZU

Merhabalar,
Biz bugün bebeğimizin kalp atışlarını duyduk. Güm güm atıyor maaşalah.
Bulantılarımız bebeğimizin iyi gelişmesinin göstergesiymiş, buna çok sevindim.
Bir sürü test yapıldı, dr a yetişemedik, öğlen çıktı. Sonuçlar pazartesi günü değerlendirilecek.
Sonuçlar elimde. Olması gereken aralıklarda olmayan şeyler var.
Doktorum bebeğimizle ilgili çok iyi şeyler söyledi ama kan değerlerimin dengesizliği biraz canımı sıktı. Pazartesiyi bekliycez mecbur.

KIZ OLCAĞINI NERDEN BİLİYON AYŞECİMMMM BEKLE BENCE BELLİ OLSUN ONA GÖRE İSİM KOYARSIN BEN DŞÜNMÜYOM VALLA UĞURSUZLUK OLUYOR GİBİ GELİYOR BANA

hıcrancım zor buldum seniiii canım yaa bak anne olcammı derken konu bile açıp heyecanınızı paylaşıyorsunuzzzz ee yakında bende gelirim artık aranızaaaa inşallah hadi bakalımmm kolay gelsin size

Bencede bir an önce bırakın sigarayı. Ben 9+4 oldum bugun. 5 martta ikli test yaptırmak için gideceğim tekrar. Siz düşünüyormusunuz test yaptırmayı Ben kararsızım aslında. Fikir almak istedim sizden

Merhabalar,
Dün gece çok zor bir geceydi benim için, rahatsızlandım.:çok üzgünüm:
Gece 11 gibi kustum, her gün kusardım fakat bu sefeki çok zordu.Çok zorlandım.Ve boğazım tahriş oldu.Dün geceden beri sanki boğazımda yabancı bir cisim var gibi geliyor, yutkunamıyorum.Gece yatamadım.Kar nedeniyle hastaneyede gidemedik dün gece.O kadar moralsizim ki hep ağlıyorum.Boğazımda yumurta var sanki...:1shok:

doktoruna telefonla ulaşamıyor musun?? Bence ara ve söyle sıkıntını en iyi çareyi bulacak olan doktorun.

Geçmiş olsun..

Hamileyim ve bu durumu bir türlü kabullenemiyorum. Daha önce düşük yaptım ve bu gebelik seyri de ona çok benziyor. Düşükle beraber çok üzülmüştüm. Uzun süre etkisinden kurtulamadım.Sanki şimdi de aynı şey olacak gibi geliyor.

Merhaba kaç haftalık hamilesin?
İlk bebeğini düşürüpte 2. sini çok sağlıklı bir şekilde dünyaya getiren çok insan var.Bende başta senin gibi sonradan üzülmemeyim diye kabullenmedim.Nasıl olsa düşer diye fazla heveslenmemeye çalıştım.Daha sonra düşündüm ki kabullenmesemde kabullensemde bebek düşerse aynı oranda üzülücem.Kendimi sıkmam benim üzüntümü hafifletmicek.Öyleyse neden iyi olanı düşünüp tadını çıkarmayayım dedim.Düşecekse de acısını sonuna kadar yaşarım.En azından gebeliğimde geçirdiğim mutlu anlar yanıma kar kalır.

merhabalar 9+4 günlük hamileyim daha öncede yazmıştım bir çok arkadaş gelmiş anlaşılan eylülde nüfus patlaması olacak ne çok anne adayı var herkese sağlıklı çocuklar nasip etsin allah ben bişey soracaktım bulantı için ilaç kullananız varmı benim doktorum verdi ama güvenip içemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…