2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ayşeeee göbüşün çıktımıııı foton varsa koysana bi yaa merak ettim bneim azcık var işte ama belli

ayşeeee göbüşün çıktımıııı foton varsa koysana bi yaa merak ettim bneim azcık var işte ama belli

Canım Eskişehirlimisin sen?Ben Eskişehirliyim sakarya caddesinde oturmuştuk.1990 yılında geldik Ankaraya.Sende koy fotonu istemekle olmaz.Varmı Eskişehirde hamilelik satan güzel uygun yerler.2 ay sonra felan gidicez Eskişehire olmassa ordanda bakarım bişeyler.Alırsan birşeyler fotolarını bekliyoruz.Ankarayı hallettimde Eskişehir kaldıtatlicadiarzu

canım eskişehirde yokkk hiç yaa bende sagdan soldan buluyorummm bi magaza var onunda eski model hep yeni yok bende gezecem bakalım eskişehire espark diye bir yer açıldı orda çok magaza var olara bakıcamm bulurum oralarda sanırımCADIARZUyaa aslen eskişehirlimisin eslişehir bir güzel oldu sorma çok güzelll çok degişti:teytey:

kızlar ben seba-med kullanmayı düşünüuorum bu işlerin ehli ve de eczacı olan bir arkadaşım bitkisel ve en faydalı olarak bunu kullan dedi... bakalım..

Kızlar sonunda bende hamiş pantolonu aldım henüz bi tanede body aldım gerçektende hamiş pantolonu çok rahatmış ya,bazen keşke büyük bi şehirde yaşasam diyorum çünkü çok fazla alternatife sahipsiniz büyük şehirdeki hamişler,bende mayısta bi problem olmazsa ablamla abimi ziyaret için istanbula gelicem ordan hem bebişe,hemde kendime alırım artık

ben de kendimi ekledim arkadaşlaaaaaaaarrrrr

yaaa ben daha çatlaamadımmmm:)ondan dolayı hiç bişey kullanmıyorummm bu hafta başlayım artık demiii kullanmayaaa kzıalrrr hiç bi çatlagım yokkk nazar degmesin

kızz kübra canımm bende de yokk allaha şükür çatlak falan ama ben kullanıyomm illee çatlayınca mı kullanacan

kızlar merhaba sitede bi gariplik var bazen açılmıyo çok yazıyı kaçırdım benim hamileliğim 14+5 oldu ya ama bugünlerde o kadar yorgun hissediyorumki iştahımda yok canım hiçbir şey istemiyo aşırı terliyorum bu yaz nasıl geçer bilmem bu arada aım elif eklerseniz

Bride - Seda-1980
Minnik Anniş- Merve
Gamzeli- Kübra
Kumralim - Zeliha
Ayse&serkan - Ayşenur
Yeni Yaşam - Esra
Asliii - Asli
öznur83-Öznur 1983
hilarya - Cansu - 1982
seren - Seren
wiski - Ebru - 1979
Dream81 - Gülşah - 1981
gundogdus - selma - 1977
alin-emel-10.03.1981
ariazoni - Elif

Ayşenurcum biliyomusun canım bende ilk evlendiğimde Antalyaya gelin gitmiştim hemde dokumada oturuyordum,bilirmisin somuncubaba ekmek fırınını işte tam onun üstüydü,ben Antalyayı çok seviyordum ama malesef eşimin işi yüzünden ayrılmak zorunda kaldım.Sen dokuma diyince anılarım depreşti birden:a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…