2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Selam millet amma yazışmışsınız erkenciler sizi.Ben biraz fazla uyuyorum.Kahvaltıdan kalkalı 1saat felan oldu.Bebişte acıkıyo ama kalkamıyorummm.Kalkıcam ama artık saat kurcam gerekirse.

Sabahları erken kalkıp öğleden sonra uyusan vücudun daha çok dinlenir sanki.. Ben öyle yapıyorum.eşimle kahvaltı ediyorum sabahları bir daha yatmıyorum.. Öğlen yorulursam uyuyorum.. Uyanınca sanki tekrar sabah olmuş gibi dinç kalkıyor insan
Tavsiye ederim a.s.

Sabahları erken kalkıp öğleden sonra uyusan vücudun daha çok dinlenir sanki.. Ben öyle yapıyorum.eşimle kahvaltı ediyorum sabahları bir daha yatmıyorum.. Öğlen yorulursam uyuyorum.. Uyanınca sanki tekrar sabah olmuş gibi dinç kalkıyor insan
Tavsiye ederim a.s.

Bende öğlen uyuyunca sersem gibi oluyorum kendime gelemiyorum.Geç kalkma gibi kötü alışkanlığım var ama Allahtan geç yatmıyorum en geç 12.30ta uyumuş oluyoruma.s.

yazık bize ben sabah 7,30 da kalkıyorum ve akşam 8 de işi bırakıyorum hiç uyuyamıyorum kötü bir durum

kızlarrrrrrrrrr midesi yanan varmı bneim midemmmm çok yanıyooooo ne yapayım sizce bilen varmı bulantım yok ama benide bu mide bitirdiiii ayşecim sen bugun 14+1 mi oldun

evet canımm allahın iziylee
ben başım agrıdıgında sadece elma yiyorumm agrım kesiliyoo belki işinize yarar arkadaşlar..

kızlarrrrrrrrrr midesi yanan varmı bneim midemmmm çok yanıyooooo ne yapayım sizce bilen varmı bulantım yok ama benide bu mide bitirdiiii ayşecim sen bugun 14+1 mi oldun

cnm druna danış bir arkadaşımın daha yanıyordu dru hamilelerin kullanacağı bir ilaç önermiş ismini hatırlamıyorum hatırlasamda druna sorman gerekli.ilacı aldıktan sonra çok rahatlamıştıa.s.

cnm druna danış bir arkadaşımın daha yanıyordu dru hamilelerin kullanacağı bir ilaç önermiş ismini hatırlamıyorum hatırlasamda druna sorman gerekli.ilacı aldıktan sonra çok rahatlamıştıa.s.

soracam cnm ama umursamadım pek ne bileyim ben bunlara şükür diyorum hiç tadamayanlarda var sonuçta tşk ederim öznurcum

yudum yudum soğuk süt 1 - 2 yudum biraz olsun rahatlatıyor beni..
Bir de bolca su.. midem yanınca suya sarılıyorum

Benim Işim çok Stresliii Akşama Kadar Bir Yiğin Sinir Olup Duruyorummm Ya Ben Napayimm Insanlara Laf Anlatmaktan Yanmayacakda Da Midem Yaniyor Işte

ohh kızlar eşimle konuştumm alanyada kendisi akşama yemeğe annemlere gidelim dedimm oda tamam dedi böylelikle yemek işinden kurtuldumm :) iş çıkısı dolmuşla gidecemm ama :KK43: etilerden dokuma tam 45 dk sürüyoo bebeiimle iyi gezerizz artık..

X