2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

collage1eh7.jpg

İŞTE BENİM GÖBÜŞÜM şimdi çektimmm hee

:nazar:allah seniii:roflol: alemsiniz yaa ama maşallah ve negüüüzeeellll gobısın cıkmıs cnm benım okadar bıle dgl yawww:çok üzgünüm: ama 12 haftalık oldugum ıcın herhalde dımı sizler benden 2-3 hafta ondesınıs neguzel yaa allah nazarlardan saklasın senide bebeğinide a.s.

:nazar::nazar::nazar::nazar:

seren canımm sağoll biz çokk arsızz olcazz sanırım herseyimizz ortada ehhehehe

:roflol: deliii kıss yok yok maşallahınız var valla burdan cook guzel ve uslu gozukuyorsunuz gercı sende benım gıbı kıpır kıpırsan bebıste bızlere cekerse yandık valla :dance:

:nazar::nazar::nazar:

seren canımm sağoll biz çokk arsızz olcazz sanırım herseyimizz ortada ehhehehe[/QUOT

allah nazardan saklasın :nazar: ne güzel göbişin çıkmış senin benimde 14+3 ama hala çok az bir göbiş var :çok üzgünüm:
bu arada listeye benide ekleyin adım naime 22/09/1980

Maşallah nazar değmesin:nazar: ne güzel çıkmış göbişin,Allah doğumunu nasip etsin inşallaha.s. hem sana hemde bizlere:nazar::emir_bebek:

Bride - Seda-1980
Minnik Anniş- Merve
Gamzeli- Kübra
Kumralim - Zeliha
Ayse&serkan - Ayşenur 15/08/1985
Yeni Yaşam - Esra
Asliii - Asli
öznur83-Öznur 1983
hilarya - Cansu - 1982
seren - Seren
wiski - Ebru - 1979
Dream81 - Gülşah - 1981
gundogdus - selma - 1977
alin-emel-10.03.1981
ariazoni - Elif
iletişim - naime 22/09/1980

kızlar çok mutluyum
çocukluk arkadaşım var çok sevdiğim arkadaşım kendisi antalyada 1 aylık hamile olduğunu söyledi.
çok sevindim yaa
sizlerede anlatayım dedim :)

Eeee Kizlarr Sizden Hiç Resim Görmiyommm Ne Aldiklarinizi Koyuyonuzz Nede Göbüşlerinizi Nese Artikim Aliommm Kübraa Da Gelmedi Ama

KIZZZZZZ BENİM KARSI KOMSUM VAR ADI AYSE ODA 1 AYLIK HAMİŞ AMA ANTALYA MERKEZDE CANIMMMM YASI DA 19 DAHA

ayşem daha yeni öğrendi hamileliğini yaşıda 27
çok mutlu oldum ben bu haberi duyunca kendisinin ikinci evliliği ilk evliliğinde 6 yıl olmamıştı bebeği. İlk evliliği sorunluydu zaten bitti allahtan. şimdi ayşemde çok mutlu. :sm_cool:

Kimsecikler Yokkkk Bende Gidiyommm Akşam Annemlerden Benim Ufaklik Kiyafetlerimin Fotosunu Göstericem Sizeeee

Kizzzzzz Ayşee Yerim Seni De Göbeğini Deeeee Maşallah Maşallah Büyümüş Yahuu Aman Da Aman Tunik De Giymiş Ben De çeker Koyarim Amaa Benim Karnim Hiç çikmadi Valla Biraz Büyüsün De çekerimm

X