2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

cok saol bitanemmma.s. daha gitmedim c.tesı gıdıcem ınsallah gecen hafta gıdıcektım doktorum erteledı tlfnla konusuyorduk o sırada sordum herkes ogrenmıs ben nıye ogrenemedım dıye 29 eylul dedı ama ben pek ınanamadım cunku benım hesabımda 11 ekım var :uhm: bakalım doktormu haklıı benmı gorecezz:teytey:

ohhhhhh tanıştıktaaaaaa eeeeeee artıkk hafta sonu bana gelinn kahvaltıı yapakkk öğleyede kısırr yapar yerizzzzzzzz oyyyyyyyyyy canım çektiii valla.

ayşenur canım.. Hepimiz biraz zor toparlanır sana geliriz.. siz gelin bebişinle daha kolay :teytey:
Benimde canım istedi vallaa...
Yazma kızım artık böyle yemek isimlerini ..... :tomato: canı istiycek herkesinn

Bu arada bende kendimi tanıtayım arkadaşlarr
26 yaşındayım.. Bursa lıyım ama evlilikten dolayı istanbul da yaşıyorum.. Bilgisayar programcısıyım.. Kafama göre bir iş bulamadım.. Şimdi de zuzum geliyor zaten hiç iş bakmıyorum..
:teytey::dance: Bebişimi bekliyorum.. Ve kısmet olursa kendim büyütmek istiyorum zuzumu

olsun canımm hayırlısıyla gelsin sağlıkla gelsin de ister eylülde ister ekim başında
:sm_cool::teytey:

Bende aynıyım valla,hele bugün garip bi olay oldu bundan 3,5yıl önce iş ve işçi bulma kurumuna yazılmıştım annemi armışlar Gülşah hanıma iş çıktı diye annemde kızım evlendi gitti çoktan demiş şaka gibi ya,bu saatten sonra minişim olacağı için artık iş bakmıyorum bende minişimi ben büyütmek istiyorum senin gibi cansucum

istanbulular ne mutlu size en azında siz toplanın sık sık bir araya gelin vallaa keşkem bende olsam oralarda (((((((8

Kızlar ben 1 saatliğine yokum..
Hava da çok güzel.. Yarın da misafirlerim gelecek.. birkaç şey eksik hem onları alayım hem de zuzumla yürüyelim biraz...
Öpüyroummm sizleri ve bebişleriniziii a.s.Şeniz

Kızlar ben 1 saatliğine yokum..
Hava da çok güzel.. Yarın da misafirlerim gelecek.. birkaç şey eksik hem onları alayım hem de zuzumla yürüyelim biraz...
Öpüyroummm sizleri ve bebişleriniziii a.s.Şeniz

ohh valla yuru bakalım cansu hanımmmmm:teytey: bızım yerımızede yuru bız anca sabah 8,30 da otur b.sayar basına aksam 6,30 da kalkalım yurumeyı bırak gunes yuzu bıle goremıyoz yaaaa:çok üzgünüm: tadını cıkart valla cnm yerınde olmayı cooook sıterdım coka.s.

Selam millet amma yazışmışsınız erkenciler sizi.Ben biraz fazla uyuyorum.Kahvaltıdan kalkalı 1saat felan oldu.Bebişte acıkıyo ama kalkamıyorummm.Kalkıcam ama artık saat kurcam gerekirse.

Ayşenur hani bebeği hissediyorum dedın ya.O hissettiğimiz sertlik rahimmiş nette gezeken buldum rahminizi elinizle hissedersiniz 4. ayda yazıyordu.

-Topuksuz ayakkabılarla da şık olunabileceğini bilmeyecektim.
-Hamileliğim esnasında 80'li kilolara kadar çıkıp kendi çapımda ilk
defa bir alanda rekorumu kıramayacaktım.
-Su almak için elimde kumanda ile buzdolabını açtığımda kumandayı buzdolabına koyacak kadar ya da evden çıkarken telsiz telefonu çantama atacak kadar kendimden geçmeyecektim.
-Birinin canı yandığında ötekinin bu acıyı hissedebilmesinin sadece
ikiz kardeşlerde olduğunu sanacaktım.
-Sabahın köründe gözü kapalı mutfağa kadar gidip, mama hazırlayıp yine gözü
kapalı dönme yeteneğini kazanamayacaktım.
-Bir insanın gaz çıkarması beni bu kadar mutlu edemeyecekti.
-Büyüdüğünde arkadaşlarınla birlikte partilerde Süper Anne olarak
eğlenmeyi hayal edemeyecektim.
-Babanla belki daha az kavga edecek ama sevginin evlat denilen başka
bir boyutuna giremeyecektik.
-Sevginin böylesine karşılıksız olanını hiç tadamayacaktım.
-Annemi bu kadar çok sevdiğimi anlamayacaktım.
-Annesinden zorla ayırdılar diye "Uçan Fil Dumbo!" çizgi filminde
böğürerek ağlamayacaktım.
-Geceleri kesintisiz uyuyacak, hafta sonunda sabahları istediğim saatte
kalkacaktım ama uyandığımda yanağıma konmuş minik ellerin sıcaklığı
ısıtmayacaktı yüreğimi.
-Çantamda sürekli bisküvi, ıslak mendil, bir adet oyuncak, düşer bir
yerin kanar diye ayıcıklı yara bandı taşımayacaktım.
-Acıyı geçiren öpücüğün gücüne inanmayacaktım.
-38,5 derece ateş beni de yakıp kavurmayacaktı.
-Yağmur sonrası çamurlu sularda zıplamanın keyfine varamayacak, Sen olmasaydın eğer yaşamın karmaşıklığını unutup tekrar basit
yaşamayı öğrenemeyecektim.
-Sen olmasaydın eğer ben asla "anne" olmayacaktım.
-Bir çocuk doğduğu anda, bir anne doğarmış... Bu lafın doğruluğuna inanmayacaktım!
senağlamasenağlama

İKİ VAR BEBEKLERİMİZ VE BİZE BU DUYGUYU TATTIRDILARRR ÇOK ŞÜKÜR OLSUN ALLAHIMIZA BİZDE BİRER ANNE OLACAZ ÇOK GÜZEL Bİ DUYGU BU DAHA ŞİMDİDENsenağlamasenağlama

BİR ÇOÇUK DOGDUGU ANCA BİR ANNE DOGARMIŞŞŞŞ çok dogru demi kızlarrr canım yavrularımız iiki varsınız yaa ben çok duygusal oldum yaa kızlar tek düşündügüm bebegim ve canım eşim bebegimede bi kavuşsam inş hepimiz bebeklerimizi kucaklayabilirzz bak yine çok duygusallaştım

Bride - Seda
Minnik Anniş- Merve
Gamzeli- Kübra
Kumralim - Zeliha
Ayse&serkan - Ayşenur(ben Yani)
Yeni Yaşam - Esra
Asliii - Asli

Ee Diğerlerii

slm kızlar uzun zamandır yazamadım ama yazılanları okudum
genelde hepimizin sorunu aynı ağrılar bulantılar kilolar falan :teytey:
bu arada benim adım Naime ...

Ahh valla canımm keşke keşkeeeee
Elimden bişi gelse senin için bir yalan uydur izin al sende gez arada kaçamak yap bebişinlee...

başım catlıyo çok ağrıyo basım brnimm :=(((((((((((

ayşecimm benim de başım çok ağrıdı geçenlerde doktorum bana ilaç verdi bir de bişey okumuştum bir yerde anne adayları yaşadıkları hastalıklarda ilaç almaya direniyorlarmış ancak bunun zarar-yarar ölçüsü de düşünülmeliymiş yani insanın kendini çok sıkması da doğru değilmiş ağrının ölçüsüne göre doktorunu ara istersen canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…