2007 Aralık ayında hamile kalanlar

Daha dün gibii
ben 10. haftama girdim kızlar....
Günler çabuk çabuk gecsin istiyorum.Bir an önce bebeğimi
kucağıma
almak için sabırsızlanıyorum.

kızlar bende gördüm bebeğimi ve duydum kalp atışlarını çok güzel yaa Rabbim herkese nasip etsin anne olmayı inşallah banada tahlil verdi 3 hafta içinde yaptırıp getirirsin dedi 3 ay olcak o zaman hayırlısıyla 2 li test ayrı mı oluyor acaba ben bişey anlamadım bu işten ilk kez tahlil yaptıracağım bilmiyorum yani aynı şeymi ayrı şeyler mi

ayyy kızlarrr
ne güzel herkez iyi
:)))
aman Allahım nazarlardan korusun hepimizin meleklerini iyişallahh
yarın tam 10 haftamız bitiyor bizimde, çok sabırsızım, randevum 23 şubatta, nasıl dayanıcam bilmiyorum, çook merak ediyorum meleğimi, iyişallah herşey yolundadır..
doktora gittiğimizde 11+2 olucaz Allahım izin verirse
sizce o zaman nasıl görürüm meleğimi, büyümüşdür dimi:))

Arkadaşlarr 1 Ay 10 Günlüge Göre 12,5 Mm Normalmi...bu Boyu Oluo Sanirim.. Bide şekli Farkli Yaa Kalp Gibi Ama Kalbin Kuyrugunu Uzun Düşünün öyle Yani..bide Bu Zamanlarda Yolk Kesei Belli Olur Muu Yaa.. En Son Adet Tarihim 17 Aralikti Sanirim Geç Döllenme Olmuş.. Bu Arada Kalp Arişini Ve Bebeği Gördük... Bende Guatir Cikti Ve Kan Uyusmazligida Var.. Ayy Dua Edin De Bir Problem Olmasin Kizlarrrrrrrrrrrr

Arkadaşlarr 1 Ay 10 Günlüge Göre 12,5 Mm Normalmi...bu Boyu Oluo Sanirim.. Bide şekli Farkli Yaa Kalp Gibi Ama Kalbin Kuyrugunu Uzun Düşünün öyle Yani..bide Bu Zamanlarda Yolk Kesei Belli Olur Muu Yaa.. En Son Adet Tarihim 17 Aralikti Sanirim Geç Döllenme Olmuş.. Bu Arada Kalp Arişini Ve Bebeği Gördük... Bende Guatir Cikti Ve Kan Uyusmazligida Var.. Ayy Dua Edin De Bir Problem Olmasin Kizlarrrrrrrrrrrr

canımm valla boyutlarla ilgili fazla bilgim yok, ama doktorun ters gidden birşey olsa Allah korusun söylerdi
iyişallah hiçbir problem yaşamadan kavuşursun meleğine canım

şekercim Baby_gaga Gir Googleden Okiş...yada Sen Bana Muhtemelen Doğacagi Günü Söyle Yada şimdi Kaç Haftalik Onu De Ben Yapam Sana

Canimm Kontrol Paneline Gir Ordan Avatar Yani Profil Ayarlarina O Sayfanin En Sonunda Kilo Falan Soran Yer Var Ya Işte Oraya Kopyala Canim.. Sonrada Kaydet çikk..

canım o siteye girip takvimi yapıyorum da buraya yapıştıramıyorum, çıkan tüm kopyalamaları denedim olmadı
11 eylül benim muhtemel doğum tarihim

slm kızlar... bişi sorcam benim en en son adet tarihim 22 aralık ma doktora gititm geçen hafta 6 haftalık dedi keseyi gördük ama içini bu cuma bakıcak ve kalp atışlarını duyabilcez sizce normal mi yoksa yavaş mı gelişiyo bilgisi olan var mı yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar...Çok üzgünüm çoook

X