2006 yılında evlendim bir tane kız çocuğum var

haklısın ve inanamadığım bir şey daha bundan sonra benim sadece kızım babasısın dememe rağmen hiç bir sey olmamış gibi davranıyor eve hala geliyor ve benimle konusuyor sunu alayım mu bunu alsam nasıl olur

Ar edep perdesi yırtılmış sizin barışmanızla. Adam sorumluluk bile hissetmiyor ki hiçbir şey olmamış gibi devam ediyor hayatına. 2 yıldan fazladır tekrar berabersiniz ve bunu eşinizin iş yerindeki kimse bilmiyor. Bu durumda yeniden nikah kıymamış olmalısınız. Bu iki yılda hiç mi iş yerine yolunuz düşmedi, hiç mi iş arkadaşlarıyla bir yemek organizasyonu olmadı da bunu gizleyebildi. Bence sorgulanacak çok bir şey yok. O kadar tesadüf çok fazla. Yerinizde olsam polis zoruyla bile olsa sepetlerim adamı. Bana sadakat göstermeyeni beslemem.

konuştum.
onunla artık aynı evde kalamayacağımı söyledim. Benden bir kaç gün izin istedi ev bulup çıkacağım dedi ama kaç gün olacağını söylemedi. Bende bu hafta sonu kızımı alıp şehir dışına çıkacağım sen de hızlı bir şekilde evden ayrıl dedim hatta sen ev bulamazsın ev bulsan dahi kiralayacak gücün yok dedim ve başka bir çözüm bul seni bu evde görmek istemiyorum dedim.
dün bir şey daha öğrendim bu adamın yeğeninin marketi var ve market müşterilerinin bir tanesi bunun işyerinde çalışıyormuş. Bu bayan dün yeğeninin eşine mesaj atmış , benim bir arkadaşım var ..... kişiyi çok beğeniyor evlimi bekarmı diye sormuş.....
Kendi başına ev tutamayacak kadar zayıf gelirle sizinle barışmış olan bu adam sizi aleni olarak kullanıyor. Bence aslında sizi aldatmayı hiç bırakmamış

konuştum.
onunla artık aynı evde kalamayacağımı söyledim. Benden bir kaç gün izin istedi ev bulup çıkacağım dedi ama kaç gün olacağını söylemedi. Bende bu hafta sonu kızımı alıp şehir dışına çıkacağım sen de hızlı bir şekilde evden ayrıl dedim hatta sen ev bulamazsın ev bulsan dahi kiralayacak gücün yok dedim ve başka bir çözüm bul seni bu evde görmek istemiyorum dedim.
dün bir şey daha öğrendim bu adamın yeğeninin marketi var ve market müşterilerinin bir tanesi bunun işyerinde çalışıyormuş. Bu bayan dün yeğeninin eşine mesaj atmış , benim bir arkadaşım var ..... kişiyi çok beğeniyor evlimi bekarmı diye sormuş.....
Millet ne meraklı evde herif beslemeye ya.

X