2006 yılında evlendim bir tane kız çocuğum var

Şu hikayelerde de herşeyi yutup, kocalarına kendilerini saf yerine koyduran her kadının bahanesi de aynı çocuklarım için barıştım affettim.
Çocuk çok etkilenmiş ama çok ağlamış, yerlerde yuvarlanmış, anası babası birleşmezse ölecek hastalığına yakalanmış napsınlar şimdi.

merhaba bayanlar şimdi sizin fikrinizi almak istiyorum
ben 2006 yılında evlendim bir tane kız çocuğum var işim gücüm yerinde hiç kimseye ihtiyacım yok tek başıma hayatımı götürüyorum.
2019 yılında eşimle boşandık net bir şey görmesem de sezgilerim onun beni aldattığını söylüyordu en belirgini ise telefon saklıyordu benden hatta evde iken o telefon asla açılmazdı bende ya o teli verirsin yada dava açacağım dedim ve açtım. sonrasında kızım çok kötü etkilendiği için barıştık tekrardan. bir yıl önce kızım babasının cebinde bir ileklik buldu ve bana söyledi bende kontrol ettim üstte eşimin adı altta da başka bir bayanın adı yazıyordu sordum yerde buldum dedi bir kaç gün tartışmadan sonra oyle kapandı konu ha bu arada o telefon hala saklanıyor. yaklaşık 2 hafta önce bileklikte ismi yazan bayanın onun işyerinde çalıştığını öğrendim kendisine sordum tesadüf dedi ve biz 2020 haziranında barıştık kendisi ile bu zamana kadar barıştığımızı işyerinden hiç kimseye söylememiş.
ben beni aldattığını söylüyorum oda oyle bir şey yok diyor
siz ne düşünüyorsunuz ve benim yerimde olsanız ne yaparsınız.
Yatakta yakalasanız bile bir süre sonra barışırsınız yormayın bizi size mutluluklar

İnsanlar tekrardan barışabilir.
Bu çok normal ama barışmak biraz ; biz dersimizi aldık .
Pişman olduk. . .her şey farklı olacak demektir. .
Buna inanmaktır.

Bileklik bulmasaydiniz bile yeniden barışmaya denemeye karar verdiğiniz ilişkinizde hala telefonu saklıyor olmasi saçma değil mi?

Zaten telefon konusuymuş sizi bitiren.
Ve bu konuyu hala sürdürüyor sizden gizliyor olması çok saçma.

haklısın ve inanamadığım bir şey daha bundan sonra benim sadece kızım babasısın dememe rağmen hiç bir sey olmamış gibi davranıyor eve hala geliyor ve benimle konusuyor sunu alayım mu bunu alsam nasıl olur
E çünkü biliyor gidemeyeceğizi. Başka napcaktı ki düzeni var evde yemeğini yiyor çamaşırı yıkanıyor siz de çocuk var bahanesinin arkasına sığınıp bi şey yapmıyorsunuz keyfi yerinde. Kızmayın ama gayet mantıklı davranıyor kendi açısından. İş yerinde sevgilisi de yanında oh daha ne olsun

ben 2006 yılında evlendim bir tane kız çocuğum var işim gücüm yerinde hiç kimseye ihtiyacım yok tek başıma hayatımı götürüyorum.
2019 yılında eşimle boşandık net bir şey görmesem de sezgilerim onun beni aldattığını söylüyordu en belirgini ise telefon saklıyordu benden hatta evde iken o telefon asla açılmazdı bende ya o teli verirsin yada dava açacağım dedim ve açtım. sonrasında kızım çok kötü etkilendiği için barıştık tekrardan. bir yıl önce kızım babasının cebinde bir ileklik buldu ve bana söyledi bende kontrol ettim üstte eşimin adı altta da başka bir bayanın adı yazıyordu sordum yerde buldum dedi bir kaç gün tartışmadan sonra oyle kapandı konu ha bu arada o telefon hala saklanıyor. yaklaşık 2 hafta önce bileklikte ismi yazan bayanın onun işyerinde çalıştığını öğrendim kendisine sordum tesadüf dedi ve biz 2020 haziranında barıştık kendisi ile bu zamana kadar barıştığımızı işyerinden hiç kimseye söylememiş.
Aman boşverin ya ,görmezden gelin .
Kızınız büyuyene kadar ayıya dayı deyin.
Hersene bir kaç tane bilezik aldırın ,yatırımımız olsun.
Değmiyor bu adamlara kafa yormak.
Siz kendi çıkarıniza bakın.

Kızınız 3-4 yıl önce ergenliğin başındaydı. Etkilenmesi mümkündü. Şu anda önceden de tecrübe ettiğinden ve öncesinde göre daha olgun olduğundan boşanmanız onu öncesine göre daha az etkileyebilir. Aldattığına şahit de. Nabız yoklayın. Eğer nikah varsa boşanın. Nikah yoksa evden şutlayın girsin.

siz ne düşünüyorsunuz ve benim yerimde olsanız ne yaparsal
Aldatildigima dair önce kanıt toplar hatta bir süre iyi davranır sonra da aldatmadan dava açar bosanirdim .bileklik mesaflar iş yerindekileri şahit tutmalar hepsini ekler neyi varsa alır dava acardim

Neden ziyaret etmiyorsun işyerini şöyle bir baskın basanindir de bir endamini göster sonrası çorap söküğü

ben 2006 yılında evlendim bir tane kız çocuğum var işim gücüm yerinde hiç kimseye ihtiyacım yok

2019 yılında eşimle boşandık net bir şey görmesem de sezgilerim onun beni aldattığını söylüyordu en belirgini ise telefon saklıyordu benden hatta evde iken o telefon asla açılmazdı bende ya o teli verirsin yada dava açacağım dedim ve açtım. sonrasında kızım çok kötü etkilendiği için barıştık tekrardan

O sepet kafalı kocanıza söyleyin, halt yiyor bari bu kadar sere serpe yemesin. Siz azcık ilgiye sevgiye unutursunuz her şeyi, o çocuk unutmaz.

Katibin Ruhu Katibin Ruhu Konu sahibinin şu anda kocası yok ki.

"Yeniden evlendiniz mi vb" sorularına yanıt vermemiş.

Kadın sitede sadece 42 dakika kalmış.( Katılım: 11.50 - Son Görülme: 12.32 ) Konu sahibi, siteye giriş yapıp; soruları yanıtlayacak mı, bekleyip göreceğiz.

Katibin Ruhu Katibin Ruhu Konu sahibinin şu anda kocası yok ki.

"Yeniden evlendiniz mi vb" sorularına yanıt vermemiş.

Kadın sitede sadece 42 dakika kalmış.( Katılım: 11.50 - Son Görülme: 12.32 ) Konu sahibi, siteye giriş yapıp; soruları yanıtlayacak mı, bekleyip göreceğiz.
Evet bi ayrılmış sonra yine birleşmişler, adam işyerinden saklamış. Boşandığı kısmı kaçırmışım. Tekrar evlendiler diye düşündüm. Sonuç olarak beraberler. Eğer tekrar nikah kıymadılarsa çok saçma bir hal içinde konu sahibi. Aldatılıyor ve tek yapabileceği ya evi ayırmak ya da susup kabullenmek. Keşke çocuk görmeseydi. Yazık.

Telefonu sakladığı için boşarım dediniz boşadınız sonra yine devam? Ne anladım o restten? Adama yapabileceğiniz max şeyi yapmışsınız size saygı mı duymasını bekliyorsunuz. Hem boşamış sonra da tükürdüğünüzü yalayıp hiçbir şey olmamış gibi devam etmişsiniz.

Aldatılıyorsun. Şartlarını sun boşanma protokolünü önüne koy imzalasın. Sessizce çıkıp gitsin. Çocuğunuz var kavga gürültü yapıp hiç etkilenmesin. Siz annesiniz önce çocuğunuzu düşünürsünüz. Eşinizde kabul etmezse elinizde herşeyi belgelediğinizi, iş yerine gelip rezillik çıkarmak istemediğinizi söyleyin blöf yapın. Ciddi olun. Allah yardımcınız olsun güçlü kadınsınız. Çocuğunuz önemli siz zaten altından kalkarsınız

Hayat erkeklere güzel ya kandırıyor, aldatıyor ama ne kaybetmekten korkuyorlar ne çevre baskısından. İlk olarak boşanmamayı tercih ediyor zira ev işlerine çoluk çocuğa kim bakacak? Aile kavramını kim yürütecek? Yoksa boşandıklarında öyle çevreden kadınlara yaptıkları baskı onlarda görülmüyor. Bi taraftan dışarı da işin '' eğlenceli '' kısmını da yaşıyor. Boşanma olursa da '' aman ya bulurum yine kandıracağım, aileden korkup boşanamayacak birini '' diyor. Tabi çocuk için boşanmayı istemeyende yine kadın. Tüm zorluk, stres, korku, endişe, ekonomik ve manevi sıkıntıları kadınlar çektiği için bu boşanmalarda yarım yamalak bir durum yaşanıyor. Tabi bu noktada en çok duygusal anlamda bağlı olan tarafta kadın oluyor. O yüzden bunları düşünme ve sadece kendi mutluluğunu düşün :)

X