2006 yılında evlendim bir tane kız çocuğum var

Arkadaşları bilmiyorsa yeniden evlenmeden devam ettiniz sanırım. Sizin yerinizde olsam bilekliği alır o işyerine gider kıza bilekliği veriri bilekliğinizi eşimin cebinde buldum sanırım düşürmüşsünüz der ve çıkacak eğlenceyi seyrederdim. Zira aldatıldığınızı anlamak için bir kocanızı yatakta basmadığınız kalmış. Hoş siz onuda yapsanız bir kulp bulur onu eve ve yatağınıza almaya devam edecek gibi duruyorsunuz

Yani kızım etkilendi diyip geri döndünüz şimdi kızınıza yaşattığınız şeye bakın. Sizce tesadüf olabilir mi? Sizce sizin üzerinde isminizin yazdığı bir takı bulma ihtimaliniz yüzde kaç olabilir? Bi de barıştık derken nikah var mı şu an?

Adam sizi gayet aldatmış siz de kabullenmiş evliliğinize devam etmişsiniz. Neyin ne olduğunu gayet iyi biliyorsunuz. Her şey apaçık ortada. Şimdi neden kurcaladığınızı anlamadım açıkçası.

Siz eşinizin dediğine inandınız mı? Yani o kadın adamın çalışma arkadaşı olarak kalmamış hayatında yer almış. Bir kere yapan bir daha yapar yani barışmamanız en hayırlısıymıştı. Çocuğunuzu bir pedegogtan terapi alırdı böyle çocuğunuzun görmeside kötü olmuş.

İnsan en yakındayken, içindeyken göremez bazı şeyleri. Biraz uzaklaşıp bakmamız gerekir bazen ya da başkalarının görüşlerini almak. Belki de kabullenmesi zor olduğu için göremiyorsunuz ama daha fazla bu yalanlara kanıp eşinizin gözünde aptal konumunda olmayın lütfen :KK43: özür dilerim böyle dediğim için ama… Bence bi şekilde aldattığını kanıtlayın, mesaj olursa iyi olur mahkemeye yazılı bi kanıt sunabilmek açısından, iş arkadaşlarıyla konuşun gerekirse ama mesajlaşın dediğim gibi. Sonra dava açın ve nafaka almak için elinizden geleni yapın. Şunu da unutmayın, onu tamamen hayatınızdan çıkardığınızı ve artık hiç sevmediğinizi anladığı anda onun gözünde hiç olmadığınız kadar değerli olacaksınız. Ne olursa olsun affetmeyin, böyle bi durumda 2. kez affetmemiz gözlerinden uçurum gibi düşmeniz demek olur :) umarım iyi olursunuz 🌸

Sizin yerinizde olsam çocuğu bahane etmeden ilk fırsatta boşanırdım. İlk boşanan çocuklu çift siz değilsiniz, süreci doğru yönetseydiniz çocukta bir problem olmaz. Siz çocuk çocuk diyip aldatılmaya devam edecek gibi duruyorsunuz buradan bakınca. Kurcalamayın bari hastalık kapmamaya çalışın adamdan
Boşandığı halde barışmış bir de 😑😑

X