20 yaşında 130 kilo ve tükenmişlik sendromu.. Bana bir çare K.K.

Cnm benim İstabul'a gelmem imkansız Samsun'da dr. Buldum onunla görüşeceğim teşekkür ederim.. Facede buldum gruba katıldım zaten sagol

Gitme şansım yokki teşekkür ederim dip not için saol

Gitme şansım yokki teşekkür ederim dip not için saol ama gitmek isteyen arkadaşlar için iyi bil bilgi oldu

Melike200, kuzulu ve sumeyye747457 bu 3 ....... kişide (noktaları siz istediğiniz gibi doldurun) aynı kişidir yazdıklarına asla itibar etmeyin.

Meleknaz burada uyarmış ama .....

utanmadan böyle savunma yapmışlar.

Şimdi gelelim son mesaja ; bu yazdıklarımın aksini düşünüyorsa bu 3 kişi tüm yasal yollar açıktır. Burada insanların umutları ile oynayıp para için yat bıçak altına bir seferde kurtul diyecek kadar utanmadan yorum yapmışlardır.

Haydi şimdi toparlayın bakalım bu yazdıklarınızı...

İlginç bir şekilde bu üyelerin mail adreslerinde ki bilgiler de çok ilginç

çok enteresan ... tamamen şans tamamen...

Sonra bana paranoyaksın diyorlar neler dönüyor neler al işte hekim küçük hesaplar peşinde

Sonra bana paranoyaksın diyorlar neler dönüyor neler al işte hekim küçük hesaplar peşinde

hesap küçük olur mu : ) yukarıda rakamları görmüyor musun ?

bugün olacaklar bana telefon gelecek haberim yoktu yalanı söylenecek bende salağa yatıp hocam biliyorum haberiniz yoktu diyeceğim. Zira yüzlerine vurmaya ben utanıyorum da bunlar bana haberim yok yalanını söylemeye hiç utanmıyor. Sonra mesajların kalkmasını isteyecek bende tabi diyeceğim 3 gün sonra gene hortlayacak.

hoca telefonum iletişimde var istediğin zaman ara...

şimdi diyeceksin ki neden "bu kadar sivri dillisin"

diğer konularda çok takmıyorum da bu hassas konuda böyle oldunuz mu midem almıyor işte....

doğru yerde doğru cevap,doğru tavır sivridillik değildir

Sayın Kazen cok ıyı yapıyorsunuz az bile soylediniz..

İnsanlar ne kadar sanal alemde dikkatlıde olsa bazen çaresizlik bir anlık dalgınlık her yazılanana inabiliyor...

Saglık konusunun hatasının telafısı çok zor...

işini seven,mesleğine aşık hastalarına saygılı gerçek bir doktor asla ve asla kendini kendi ağzıyla reklam etmez, yaptığı iş iyi ise reklama ihtiyacı yoktur, sevenide,sayanıda memnun kalanıda çoooooook olur... gelenide çoookk olur...

Amacı para hırsı mı yoksa rakipleriyle olan çekişme midir yoksa ikisi de mi kim bilir..

Allah hepimizi erdemli,gerçekten doktor kişiliğini taşıyan insanlarla karşılaştırsın..tırı vırılarla değil...

İşini doğru yapan yapıyor kardeşimmmm bakınız yukarı mesajlara

1 yorumu kaldırdım ... yasal olarak başımızı belaya sokmayalım, haklıyken haksız duruma düşmeyelim ...

Herşey için teşekkür ederim.. :26:

Nisan Hanım,
Başarılı bir diyetisyen bulun, testlerinizi yaptırın. Bir çok bu konuda başarı hikayesi yaşamış insanlar var. Benim bunları yazmam bile etik değilekn insanlar utanmadan bıçak altına yatmayı öneriyor. Lütfen bir çok diyetisyen ile görüşün. Yukarıda bir arkadaş yazmış bunun üstesinden tek gelecek kişi sizsiniz. Yeme alışkanlıklarınız değişmediği sürece bu çözüm değildir. Lütfen umutlarınız ile oynatmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…