20 yaşında 130 kilo ve tükenmişlik sendromu.. Bana bir çare K.K.

Sen fatîh sultan mehmet devlet hastanesinde genel cerrahi polikliniğini yarın ara aziz bora hocanın obezite polikliniğî ile konuş haftaya gel ulaşamazsan annem ameliyat olduğunda cebini vermişti ben arar söylerim. Hasan hocamı söylememin sebebi paran varsa özele ona git diye benim de ona bize yaptıklarına karşı iyiliğim dokunsun diyedir. Bide face te obezite cerrahisi paylaşım grubuna katıl acil hasan hocam da aziz bora da orada direk temas kurarsın oköptüm bye

Cnm benim İstabul'a gelmem imkansız Samsun'da dr. Buldum onunla görüşeceğim teşekkür ederim.. Facede buldum gruba katıldım zaten sagol :KK1:

Aziz bora hocam hasan beyden sonra ameliyatlara devam ediyor. Para almıyor. Devlet karşılıyor. Salı günleri obez polikiniği standart bibde orada ahmet başkent diye bir doktor var sakın ona gitme ters adamın teki. Bora beyden hasta çalmaya çalışıyormuş. Aman derim.

Gitme şansım yokki teşekkür ederim dip not için saol :KK1:

Aziz bora hocam hasan beyden sonra ameliyatlara devam ediyor. Para almıyor. Devlet karşılıyor. Salı günleri obez polikiniği standart bibde orada ahmet başkent diye bir doktor var sakın ona gitme ters adamın teki. Bora beyden hasta çalmaya çalışıyormuş. Aman derim.

Gitme şansım yokki teşekkür ederim dip not için saol ama gitmek isteyen arkadaşlar için iyi bil bilgi oldu :KK1:

İnşallah diyeyim. Ben ince bir kadındım doğumdan sonra da inceydim. Hala da öyleyim. Sevme sevilme beğenilme dürtüsü geçiyor, yerini ait olma rahatlığı alıyor. Bekar insanın günlük yaşam kaygısı ve stresi daha fazladır. Düzenli yemek alışkanlığı da ilave olunca genelde kilo alınır. Ama bu kilolu olma kabusu sanırım kötü bişey, etrafımdaki tüm obezlerin anlattığına bakıyorum da herkes aynı şeyden bahsediyorlar. Umarım zayıflarsınız. Annem artık daha fazla dayanamadı doç. Dr. Hasan Altun hocama ameliyat oldu. Şimdi çok mutlu. Diyetleri yapamadığınızda bu kabustan uyanmak sizin elinizde. Gençken bu ameliyat çok başarılıymış. Yaşlanıp evlendikten sonra hala şişman olacaksan, hiçbir yolun kalmazsa ameliyatı düşün derim

Ah kuzucuğum kıyamam sana sen obezite cerrahiye başvurmalısın. Bak doç. Dr. Han altuna 1,5 yıl önce bir tanıdığım biri 20 yaşında 140 lı kilolardan 70 e düştü ameliyatla. İnanamadım. Hasan altun hocamın bahar bruchı vardı ona gittim göreüğüm sevgi seli o kadar etkiledi ki ameliyata ben de karar verdim. Mükemmel bir doktor. Şimdi liv hastanesinde çalışıyor tüp mide ameliyatı, ya da şeker hastalarına gastrik by pass yapıyor. Reklam amaçlı üyelik.... Bu depresyonu hepimiz yaşadık. Arkadaşlarım şişkoluktan artık dalga geçilir olmuşlardı. Hem nasıl anlıyorum yavrum. Ama çaren obezite cerrahisi. Araştır paran varsa hasan altun hocam hem çok tecrübeli piyasanın en iyilerinden hem de çok tevazu gösterir. Düşün herkes asistanına yönlendirir o ise web sayfasında kendi cebini verir ve açar için bir güzel rahatlar. Sen bilirsin ama şimdi hemen ameliyat olsan 3 ayda en az 20 kg verirsin çünkü gençsin de bir de sporla destekledin mi sen 6 ayda bayağı tığ gibi olursun. Özgüven hayata bakış o kadar değişiyor ki en son bir galerici ataşehirli adam ameliyat olmuş 1 ayda 20 kilo vermiş birden kilo verince sevindirik olup spora başlamış face te bir gör her gün yürürdüm şu kiloya düştüm şunu yaptım bunu yaptım diye yazıyor. Bu hayata bir kere geliyorsun varsa durumun düşünme geri dönüşümsüz bir şey bir kere para vereceksin ama hayat boyu mutluluk satın alacaksın. Sevgiyle kal tatalım

Merhabalar. Benim bir yakinim da senin gibi yakiniyordu agliyordu. Olurum de obezite ameliyatina gitmem diyordu. Gel bi arastiralim dedim. Arastirdik. Dr. Hasan Altun hocamizi bulduk. Kendisi eskiden fatih sultan mehmetteydi su anda Liv hospitalda. Ille de ameliyata gir demez. Sana tamamem 3. Sahis gibi ameliyatin iyi ve kotiu yonlerini anlatir yasacagin sorunlari ve sonuclarini anlatir hastalarinin resimlerini gosterir. Sende ona gore senin cikarlarina uyuyorsa yaptirirsin. Al benden sana fistik gibi cozum ilk git bir konus arastir sana uymuyosa yaptirma ki uyacagina inaniyorum. Hasan altun hocama sonsuz guvemiyoruuummmm

Melike200, kuzulu ve sumeyye747457 bu 3 ....... kişide (noktaları siz istediğiniz gibi doldurun) aynı kişidir yazdıklarına asla itibar etmeyin.

Burada yazılan doktor önerilerine çok fazla itibar etmemeni öneririm.

Reklam yapmak için özellikle üye olanlar var.

Mesaj sayılarından ve mesaj geçmişlerinde ısrarla aynı doktordan sözetmelerinden anlayabilirsin.

Gerçekten yaşayıp yazan,özellikle eski üyeleri ayrı tutuyorum.

Meleknaz burada uyarmış ama .....

Ben eski üye değilim ama yaşadığım şeyleri paylaşmam reklamsa reklam yapıyorum. Lütfen herkesi bir tutup çamur atmayalım. Afedersiniz kocalarıyla kavgalarına, ya da sevgilileriyle ayrılmalarına yorum yazmıyorusak tercih etmememizdendir. Ben sağlık çalışanıyım. Size sadece şunu söyleyeyim ameliyathanede eli bistüri tutmayı beceremeyen, ama yakışıklı çok dilbaz saatlerce ameliyathaneden çıkamayan doktorun nasıl okuyor da bu kadar adı geçiyor bu sitelerde diye baktım. Sonra onlarla çalışan insanlarla konuştum. Öğrendiklerimden iğrendin. Bazı doktorlar şu sizin eski üyelerin yazdığına itibar edin dediğiniz doktorlar var ya bu forum sitesine yıllar önce 3-4 sekreteri hemşiresi aracılığıyla hiç durmadan yazı yazıyorlarmış. Ameliyattan önce de artık hastaya kadınlar klübünde lütfen bahsedin diyorlarmış. Zaten belli bir övgü ve konuya ulaşınca zaten halkımız galeyana geliyor. Gerçekliği eski ya da yeni olmasıyla değil, zamanla anlaşılır. Zaten burada hayret ettiğim insanlar sadece bu yoruma bakıp ta nasıl karar veriyorlar doktorlarına. En fazla ben fikir edinirim giderim güven duyduysam görüşürüm. O kadar. Ben kendi adıma bu siteye daha yeni üye oldum. Çünkü daha işten yeni ayrıldım. Evde ve sıkılıyorum. Üye olduktan sonra baktım ki insanlar saçmasapan şeyleri de soruyorlar, gerçekten yardıma ihtiyacı olanlar da var, ama en çok da doktor soruyorlar. Ben annemi hasan hocama ameliyat ettirdim. Adını vereyim araştırın isterseniz. Obez olmak öyle kolay değil hariçten gazel okumaya da benzemez. Kafdın bana kaybettiğim gençliğime yanarım yavrum dedi. Sümeyye477 falan falanı bilmem ama iyi kötü beğendiğim doktorları özellikle yazma gereği duydum. Siz asıl eski üye dediklerinizden korkun bence. Annem ya da başkası biz yaşadığımızı yazmakla suçlanıyorsak ayıp. Ben rakibinin sekreterini rüşvetle bağlayıp özel hastanede kendine hasta çalan dr u yakalattım be...onların yaptığı dümeni siz asla farkedemezsiniz zaten eskiden beri özelde olanlar
kurtlar sofrası

Arkadaşım ben zaten küçüğüm. Gencim bu forum sitesiyle ya da kadın kavgasıyla işim olmaz da aslında. Çoğunuzun boş vakti bana göre çok, ben arkadaşımdaydım memelerini mi yaptıracakmış ne bir günde açtığı foruma kaç cvp aldığını gösterdi bana oha dedim. Evden hiç çıkmadan hangi dr nerde yapıyor, kaça yapıyor herşeyi öğrenmiş, şok oldum ben böyle bir sitenin varlığını bile bilmiyordum. Ben de üye oluyum dedim. Sonra da yeni konularda yazacak biley bulamadım arkadaşımı devlette yapan doktoruma yazıyım dedim. O da estetik cerrahlardan açıldığı için aklıma ilk gelen konuydu. İlerleyen zamanda yazarsam değişik konularımı da görürsünüz. Aslında bu sadece acemi olmamdan kaynaklanıyor. amacım teklam olsa emin olun minareyi çalmadan kılıfını hazırlardım. siz anlamazdınız bile. toyluğumuza verin ne diyim.
Syagılarımla.

utanmadan böyle savunma yapmışlar.

Şimdi gelelim son mesaja ; bu yazdıklarımın aksini düşünüyorsa bu 3 kişi tüm yasal yollar açıktır. Burada insanların umutları ile oynayıp para için yat bıçak altına bir seferde kurtul diyecek kadar utanmadan yorum yapmışlardır.

Haydi şimdi toparlayın bakalım bu yazdıklarınızı...

İlginç bir şekilde bu üyelerin mail adreslerinde ki bilgiler de çok ilginç

çok enteresan ... tamamen şans tamamen...

Sonra bana paranoyaksın diyorlar:KK14: neler dönüyor neler al işte hekim küçük hesaplar peşinde

Sonra bana paranoyaksın diyorlar:KK14: neler dönüyor neler al işte hekim küçük hesaplar peşinde

hesap küçük olur mu : ) yukarıda rakamları görmüyor musun ?

bugün olacaklar bana telefon gelecek haberim yoktu yalanı söylenecek bende salağa yatıp hocam biliyorum haberiniz yoktu diyeceğim. Zira yüzlerine vurmaya ben utanıyorum da bunlar bana haberim yok yalanını söylemeye hiç utanmıyor. Sonra mesajların kalkmasını isteyecek bende tabi diyeceğim 3 gün sonra gene hortlayacak.

hoca telefonum iletişimde var istediğin zaman ara...

şimdi diyeceksin ki neden "bu kadar sivri dillisin"

diğer konularda çok takmıyorum da bu hassas konuda böyle oldunuz mu midem almıyor işte....

bugün olacaklar bana telefon gelecek haberim yoktu yalanı söylenecek bende salağa yatıp hocam biliyorum haberiniz yoktu diyeceğim. Zira yüzlerine vurmaya ben utanıyorum da bunlar bana haberim yok yalanını söylemeye hiç utanmıyor. Sonra mesajların kalkmasını isteyecek bende tabi diyeceğim 3 gün sonra gene hortlayacak.

diğer konularda çok takmıyorum da bu hassas konuda böyle oldunuz mu midem almıyor işte....

doğru yerde doğru cevap,doğru tavır sivridillik değildir :KK9: :KK9: :KK9:

Sayın Kazen cok ıyı yapıyorsunuz az bile soylediniz..

İnsanlar ne kadar sanal alemde dikkatlıde olsa bazen çaresizlik bir anlık dalgınlık her yazılanana inabiliyor...

Saglık konusunun hatasının telafısı çok zor...

işini seven,mesleğine aşık hastalarına saygılı gerçek bir doktor asla ve asla kendini kendi ağzıyla reklam etmez, yaptığı iş iyi ise reklama ihtiyacı yoktur, sevenide,sayanıda memnun kalanıda çoooooook olur... gelenide çoookk olur...

Amacı para hırsı mı yoksa rakipleriyle olan çekişme midir yoksa ikisi de mi kim bilir..

Allah hepimizi erdemli,gerçekten doktor kişiliğini taşıyan insanlarla karşılaştırsın..tırı vırılarla değil...

İşini doğru yapan yapıyor kardeşimmmm bakınız yukarı mesajlara :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1:

1 yorumu kaldırdım ... yasal olarak başımızı belaya sokmayalım, haklıyken haksız duruma düşmeyelim ...

Herşey için teşekkür ederim.. :26:

Nisan Hanım,
Başarılı bir diyetisyen bulun, testlerinizi yaptırın. Bir çok bu konuda başarı hikayesi yaşamış insanlar var. Benim bunları yazmam bile etik değilekn insanlar utanmadan bıçak altına yatmayı öneriyor. Lütfen bir çok diyetisyen ile görüşün. Yukarıda bir arkadaş yazmış bunun üstesinden tek gelecek kişi sizsiniz. Yeme alışkanlıklarınız değişmediği sürece bu çözüm değildir. Lütfen umutlarınız ile oynatmayın.

X