20. Haftamda Kaybettiğimiz Bebeğimiz

Enfeksiyonunuz neydi?

Evet iyi yönden bakıp kendimizi teselli ediyoruz cnm ama içindeki boşluk hiç dolmayacak gibi neden böyle oldu demekten düşünmekten insan ali koyamıyor kendini karnına bile bakıp dokunamiyorsun seni çok iyi anlıyorum ama yapacak bir şey yok maalesef onlar bizim uçup giden meleklerimiz bizim elimizden tutacaklar seninde basın sagolsun cnm rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın.

Ilk hamileligimde akintim fazla oluyordu ama herkes
Normal diyordu uzerinde durmuyordum.. beyaz akinti
Ama cok fazlaydi.. sonra doktorum alttan muayeneyle sivi almasi gerekiyordu enfeksiyon teshisi icin
Anca bu sekilde ortaya cikiyor cunku..

Şu an oldukça riskli bir gebeliğim var 17. haftadayım. Yazınızı okuduktan sonra göz yaşlarım istemsizce aktı yaşadıklarınızı, acınızı derinlerde hissettim. Allahım sabır versin tekrar yaşatmasın inşallah, Allah acılarınızı hafifletecek zamanında gelecek sağlıklı bir evlat nasip etsin tüm kalbimle sizin için dua ediyorum

Bende ilk bebeğimi gebeyken kaybettim. Çoklu gelişim geriliği vardı ve kalbi durdu. Doktorum demişti ki sapasağlam doğanların neler çektiğini düşün , engelli doğsaydı yapamadığı herşey için o bir, sen iki kahrolacaktın. O da demişti vücudun sağlıksız gebeliği sonlandırır , bu ne senin hatan ne senin yüzünden diye. Nasıl kahrolduğunuzu biliyorum. Evladınız var , ona sarılın.

Ilk hamileligimde akintim fazla oluyordu ama herkes
Normal diyordu uzerinde durmuyordum.. beyaz akinti
Ama cok fazlaydi.. sonra doktorum alttan muayeneyle sivi almasi gerekiyordu enfeksiyon teshisi icin
Anca bu sekilde ortaya cikiyor cunku..
Anladım çok teşekkür ediyorum hem benim acımı paylaştığınız hem de kendi durumunuzu açtığınız için...

Dualarınız için çok teşekkür ederim...Durumunuza da çok üzüldüm,Allah yardımcınız olsun,güç kuvvet versin size de bebeğinize de. İnşallah hayırlısıyla, sağlıkla kavuşursunuz bebeğinize.

Başınız sağolsun öncelikle, Allah'ın takdiri,bilemeyiz neyin bizim için daha iyi olacağını,bize düşen tevekkül etmek. Teşekkür ediyorum Allah hepimize sağlıklı,hayırlı evlatlar nasip etsin.

Teşekkür ederim, Allah'a sığınmaktan başka çare yok. Size de çok geçmiş olsun,çok üzüldüm.İnşallah en kısa sürede kendinizi toparlayıp kavuşursunuz bebeğinize.

Çok geçmiş olsun, bende sizinle aynı şeyleri yaşadım üstelik ikİ kere. Biri 20 haftalıktı dİğeri 19 haftalıktı aniden suyum gelmesiyle kaybettim ikisinide. 1 ay oldu acım taze. Rabbim herkese hayırlı olanı nasip etsin

Yaklaşık aynı zamanlarda yaşamışız çok üzüldüm,başınız sağolsun. Bir sebep söylediler mi peki neyin sebep olduğu ile ilgili? Bir de iki hamilelik arasında ne kadar süre geçmişti?

Yaklaşık aynı zamanlarda yaşamışız çok üzüldüm,başınız sağolsun. Bir sebep söylediler mi peki neyin sebep olduğu ile ilgili? Bir de iki hamilelik arasında ne kadar süre geçmişti?
İlk kaybım tüp bebekti enfeksiyona bağladılar araştırmadım bir sene sonra kendiliğimden hamile kaldım Aynı dönemde aynı şekilde kaybettim bebeğimi yine bir sebebe bağlayamadılar. Doktor yine gebe kal gel diyor. Aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum Nedenini araştırmayı düşünüyorum. toparlanmaya çalışıyorum 1 ay oldu. Bu arada bir kızım var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…