20. Haftamda Kaybettiğimiz Bebeğimiz

Geçmiş olsun. Allah sabırlar versin. Ben de bu ay kaybettim. Bir anda su ve çok fazla kan geldi. Plasenta ayrılmış, ölümden döndüm. Kızım 23 haftalıktı, 6 saat yaşadı. Acınızı paylaşıyorum. Öbür dünyada kavuşuruz inşallah meleklerimizle

Rabbim sabırlar versin benim de eylülde suyum bitti 18 haftalıkti yasamadi melek kizimsebep olarak ne soylediler? Bende kromozom bozukluğu varmis

Plansenta ayrılması yüksek tansiyon hastalarında olur dedi ama bende sebep bulamadılar
Rabbim sağlıkla kucağına alabilecegin evlatlar nasip etsin ins.. Nasibi yokmus yavrunun demek bu dunyada.. Cennette ins seni bekliyor şefaatçin olucak..

Evet binlerce kez şükrediyorum. Ben de 3.tüp bebek tedavimden hamileydim. Doğal yolla oluyorsa ne güzel. Allah yine nasip etsin inşallah
Oldu çok şükür impryl kullandim clife macun kullandım Rabbim nasip etti ins yine olur ama bu kez saglikla alırım kucağıma kaybetmrk zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…