Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

merhaba kızlar.gecmişi cok okuyamadım ama.iyisinizdir umarım
bende ıyı sayılırım boynum tutulmuş acısından kafamı döndüremiyorum
bide kardesımı 1 saat önce acile kaldırdılar.arı soktu okulda.serum falan yedi.tıp fakültesinde babamla :1no2:
bende bugun pek düzenli yiyemedim.dün cok ıyıydı ama.annemın günü var suan.ev kadın dolu.homini gırtlak yiyorlar .bende dayanamadım bırazcık tadına baktım.ucundan yanı göz hakkı için:kedi:

akrebımm sen harıkasın yaaa bıttım su yazdıklarınaa
kesınlıkle ve kesınlıkle haklısın özellıklee su yazdıgınn benı bıtırdı
tatlım bence bu şekilde baskı yapma kendine..işlerinide düşünp henüz yapmadan yorma kendini..işlerin ne kadar çok olduğunu düşündükçe vücudumuz belli bir dakika sonrası yorgunluk sinyalleri vermeye başlar ve kalkıp işy apmayı hepğ erteleriz bu yüzden..sen tam tersi iş leri yetiştiremediğini değilde iş yaptıkça mutlu olduğunu düşün..kaldıki iş hiç bitmez ki sen yetiştiresin..
evet gercektende dusundukce hıcte yapasım kalmıyorr
hele hele erteledıkce hepsı ustuste bınıp artıyor bak mesela gecen hafta
bır makıne vardı sımdı ıkı makıne utu oldu gecen hafta sadece buzdolaptı sımdı
fırında sılınecek akrebım yaa canım valla cok tesekkur ederım haklısın bu knuda
dusundukce daha huzursuz oluyorum herseyı zamanında yapsamm
boyle olmıycak bende artık erken kalkıcam zaten ıse gıdıyorum dıye
kalkıyorum ama bazen tembellık yapıyoorum hele son gunlerde apay bı tembellık
yaptım kahvaltı bıle hazırlamadım evde daırede tost yıyorum ıyı bıseymıs gıbı
yok yok akrebımm sende benım ıdolumsu posıde bakk yanılmamısım ıste

karamelım cok gecmıs olsun canım ınsallah en kısa zamanda ıyılesır kardesın
hadı yedın bugun anladık ama sekerım sakın aksam 7 den sonra yeme
oyle bır onllem al en azından olurmu yarın tartı gunu bak

karamelim yaaa bende bu şekilde beslenmek istiyorummmne güzel ya su sıkıntısı bendede var cnm ya okulda her katta pet şişem var ama yok içiyorumm gerçi bugün yaklaşık 1lt içtim:)

oztrk ben evde kalsam bu sekılde beslenmek kolay inan ama kurs yada okul olunca beslenme tarzım alt üst oluyor.sen çalışıyorsun sana hak veriyorum.çalışırken kılo vermeye calışmak daha zor bence.su konusundada normalde ben gunde sadece 3 bardak su ıcen bır ınsandım diyet sayesınde 2 lıtre ıcıyorum.bu bile benim için basarı :)

canım okadar hayal kuruyoruzda şok diyet falan yapamıyoruz :) bende vazgectım zaten.hayatımda hiç şok diyet yapmadım.ama çok niyetlendim.en iyisi akrebinde dediği gibi az az sık sık yemek :lepi:

:smiley-cool:alkisalkisalkis cok doğru valla tesekkürler paylaşım için akrep ellerin dert görmesin

canım benim ya.içinde bulunduğun durumu evli olamadığım için cok anlayamam belkı ama kadın olmak gercekten zor bunu bılıyorum.
annem bıgun evde olmasın bütün ısler bana kalıyor.akşama kadar hışım cıkıyordu.kardesımde bebekti o zamanlar.hep derdim ne zor işler bunlar diye.
allah kolaylık versin o yüzden.inş. yusuf biraz daha büyüsün daha rahata erersin

sağol minnoşum.akşam 6 da patates salatası yıyecem.o saatten sonra ağzıma birsey sürmeyecem.bide 1 saat spor yaptım mı tamamdır
yarın inş. kılo vermiş çıkarım.500 gr da versem şükredecem valla

posicim sende benim gibi abur cubur düşkünüsün galiba
ne kadar zararlı olsada hayatımda cıkaramıyorum bende.ama çok sukur eskısı kadar yemıyorum.gecen sene arkaasların evınde kalıyordum.istinasız her akşam kola cips cekırdek bisüvi yedik.onlar 48 kıloydu ben 65 sene sonunda ben 76 oldum onlar 43.nasıl iş anlamadım valla.onlar zayıfladı ben kılo aldım:kedi:
şimdi hem onlar hem depresyona gırdık.kılo alıcam dıye uğrasıyorlar bende vermeye calışıyorum

canım senin içinde kardeşin içinde geçmiş olsun...benimde annemin günü olsa bende homini gırtlak yaparım:))

canım senin içinde kardeşin içinde geçmiş olsun...benimde annemin günü olsa bende homini gırtlak yaparım:))

sağol oztrküm .boynum ıcın ilaç aldım ama daha gecmedi.robot gibiyim suan :)
ay ben bu günleri hiç sevmıyorum ya.nasıl iştahla yıyorlar.kaçtım ıcerıden.bıde görmeyeli kılo almışsın dedıler.bende iştah falan kesıldı bı anda

tatlışım hayatından şekerli ve beyaz undan yapılma hamur işlerini çıkar..yoksa böyle açlık krizleri yaşarsın...
tatlışş montide prinç yok..sarmanın içine prinç koymazsan yiyebilrsin..ve pasta da olmamış canım.diğer aburcuburlarda..açlık krizlerin ve kilo verememen çok normal senin.bu şekilde beslenerek hem kilo alırsın hem de boşu boşuna aç kalmış olursun canım

slm bacilar ben geldim ama cok fenayim yoruldumm bugun cok
gecmisi okudum ancal tesekkur edebildim
hi ibugun gezmelere gittim ama sekerlerr sanmayinn cook yedim hic yemedim desem yeridirr
sabah bir kase yogurtt
oglen yogurt corbasii bir tabak bir dilim ekmekk
yarim kek oda ayip olmasin diyee
aksama da allah buyuk bakalimm

yarin eger erkenden yazamassam kilo bildiriminii saat 12.30 da eve gelince yazarim oldumu ama buyuk ihtimal sabah yazarimm iste uff onun gibi birseyler yazamiyomm yorgunluktan
optum hepinizii bayanlarr

Akrep yazdıkların cok dogru ben cok kolay bunalıma gırıyorum

karamel gecmıs olsun canım bılg. basında cok durmak da boyun agrılarını arttırır dıkkat et son gunlerde

neslıhancım bence sen bu aksamdan kılo bıldırımı yap bu sabahkı kılonu yaz yarın yetısemezsen bı aksılık cıkarsa ıcın rahat olur
ama yarın yetısırsen kılo bıldırımıne yarın verdıgın kıloyu hesaba katar akrep

oztrk hosgelmısen nasılsın? ben geldım sne gıttın

mınnosum tesekkurler canım ıyı gaza getırıyorsun a.s.

iyi akşamlar kızlar bu gün sabah bankada işlerim vardı erkenden oraya gittim öglenden sonrada günümüz vardı oraya gittim şimdide yürüyüşümü yaptım yeni oturdum gün süper gecti hiç birşey yemedim

gelelim bu günki yediklerime

KAHVALTI iki kibrit kutusu kadar peynir bir dilim ekmek bir közlenmiş biber ıkı yeşil biber bir salatalık bir forum cay

ÖGLEN ıkı yumurtayla yaptıgım ıspanaklı yumurta ıkı kaşık yogurt yeşil satata

ARA gündeydim bir kırmızı biber turşusu bir tane mercimekli köfte

AKŞAM salata ıkı kaşık yogurt

bir saat yürüyüş ıkı mandalin ıkı lt su

verirsin tanikide canım hep birlikte verecegiz üzülmr
akrepcimmmmmmmmm ŞenizŞeniz
güzelmiş kaydirigubbakcemile5

:teselli::teselli: sıkma canını canım ev işi dedigin nedir kafanda büyütecegine yap dahada mutlu olursun başlayınca yapılıyor merak etme
[
karamelcim cok gecmiş olsun canım sanada kardeşinede a.s.a.s.a.s.

akrebımm dur ama daha ben bılmıyorumkı yenı basladım
ınsallah ogrenıcem canımcım . sımdıkk beyaz un ve seker yok
dıyorsunn amanınn ben unsuz ne ederımm hamursuz ne yerım
cok zormus be yaf dur ama denıycem daha dur hele korksun
kara yagalar benden
neslımmm afferım gezmelerde bılem
hıc kacamk bılem yapmamıssın ınsallahh gıdıcek kara yaglar
sekerımm yaa azmın ıcın senı alnından öpüyorumma.s.

posımm hıcte bılem ben kımseyı gaza getırmıyorum gerceklerı soyluyorum
sadece gercektende benım posımmın gıdıcek kara yaglarıı ınsallah:Saruboceq:

akrebımm bıse sorucam mesela bu gıbı aclık krızlerınde ara
ögunlerde ne yemem gerekıyor canım ona gore cantama bıseyler
koyup gezdırıyım olurmu canımm yanı un sekerden uzak durdum
tamam ama kahvaltıdada mı ekmek yok ne yıycem ya ben bı montı
baslıgını hatım edıyım bırazz sende ıpucu ver seker

tatlım benim menülere bakabilirsin..ekemek kahvaltıda yiyosun..tam tahıllı undan olan ekemek olucak..bimde köy ekmeği var.unonun denge ekmeği var..sabahları tost felan yapabilirsin.
tabiki de yeni başladın.ilk günler de tabiki acemiliğini çekersin..çok zor ve karmşık ta gelebilir..ama aslında çok kolay canım..hele birde kilolar tıkır tıkır gidince hem de açkalmadan daha zevkle yapıcaksın inşallahta süper incecik olursun.kaçamaksız tam uygularsan iki haftaya 6 lı rakamlarda ilerlersin..
kurtulmak bir monti kdar yakın şu iğrenç 7 li rakamlardan..
düşünsene 60 kilosun ve süper kıyafetler giyebiliyosun..ohhh kocişin önünde alınır durursun artıkım kaydirigubbakcemile3

akrebım bazı sorularım olucak sekerım
1-entegral ekmek ne demek nerde satılır burası kucuk sehır bulamam
oyle buyuk marketler yokkı burda onun yerıne kepeklı ekmek olurmu
su bımde satılanlardan bım var mesela orda satılan ekmek varsa onu alıyım
hangısı sen soyle tatlım
2- beyaz un seker yoksa tatlıyı nerden alıcamm
3-cusu ara ogunlerde mandalına yada elma yıyebılırmıyım
4- her ogunun yanında yarım bardak sut ıcsem olurmu
5- sute nesquık katmakta yasak demı ya hoooffsenağlama
6- ve en onemlı soru bu sekılde ne kadar zamanda 2 kılo verırım yaa
6 lı rakamları gormek ıstıyorumda canım
7-hee bıde dıyelımkı bır kacamak oldu atıyorum bır dılım ekmek
yada borek yada kek bıse yedım telafısını nasıl yapabılırım
dıyetım hemen bozulurmu yanı
8.sorumm ısee ben hamursuz doyamıyorum yanı karbonhıdrata
asırı duskunum yemedıgım gun hıcbırsey benı doyurmuyor yanı,
ıstersem 1 kasa elma yıyım psıkolojık olarak yınede ac olurum
bu konuda bır onerın varmı ne yapmam gerek sence

ayy agzın dualı olsun ınsallahhh sen benden cok kılo veresın
tatlımm ınsallahh ıstedıgın her kıyafete gıresın emııa.s.
yanı sadece kahvaltıda ekmek yenecek pekı cay neskafe serbestmı canım
yanı ıcıcek olarak gunde 3 kupa yesılcay ıcıyorum ama bıyere gıtsem ne içiıyım yanı

mrb kızlar nasılsınız bakem..

perşembe
8.30
çeyrek tost,domates,çay
9.30
bitki çayı
12.00
bir kase çorba,çok az pataes kızartması soslu,salata
14.00
bir dilim ayva
16.00
bir bardak fanta,3 ısırmalık simit:)
19.00
bir kase çorba,bir tabak taze fasulye,salata
21.00
kızlar çaya misafir geldi bitki çayı içtim ama yanına 2 tane tuzlu kurabiye,1 halley(bu saate kadar süperdi misafir gelmeseydi)
gün boyu1lt su,30 dk kitap okudum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…