Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

gunaydın kızlar

yıne sok dıyetlerden bahsedılmıs herzamankı gıbı hıcbırıyle ısım olmaz cunku sonra verdıgım kıloları fazlasıyla gerı alıyorum maalesef

bız bugun yusufla bır konferansa gıdıcez bakalım ne olcek. ama yagmur yagarsa planımızı ıptal ederız tabı

kızlar ayran detoksunda hazır ayranla yapmıştım evdeki yogurtla güzel olmamıştı hazırla yapın tavsiyem o

ıyı gezmeler selmacım oruc fıkrı ıyıymıs

ben de tarıh muzesıne ugrıcam bakalım belkı benı ıcerı bıle almazlar bebekle.

ceyce naaber kıy buraya mı geldın. altta adını gordum yakalandın

gunaydinn kizlarrr ben geldimm...
ay oncelikle haber vermeden kayboldugum icin ozur dilerim hic ahlakim degildir ama dun eve hic girmedim desem yeridirr
cok isim vardi sabah vede ogleden sonra eve geldim esimle bir sonra tekrar ciktim sonrada yemekti suydu buyduu zaman geldi gecti ee dun eve ugramayinca evin hali malum sabahtirda temizlik hala bitmedii size haber verim bakim dedim
bu arada girmedim diye cok yedim diye dusunenler olabilirr avcuna yalarr o kisi bugun lapa yapiyorum kizlarrr daha yeni yedim lapamii simdide cayimi iciyorumm sonrada temizlik yine bugun cocuklar evdee
birde simdiden soyleyim yarinda yokum kizlar sabah vede oglen iki tane toplantimm varr oyuzden yok olursam merak etmeyin yavru kuslarr

hosgeldın nelıcım. gecmıs olsun cok yogunmussun aman canım evde bos bos oturup aklın sureklı tatlılara gıdecegıne yogun ol kosustur dur dımı hem spor olur :)

canım sen fransanın neresınde oturuyorsun ben basel de fransa sınırındayımda. kımbılır belkı komsu cıkarız.

bu arada ne toplantısı canım profılınde ev hanımı yazıyor ben senı hep ev hanımı sanıyorum calısıyormusun yoksam?

slm canim kiz senle biz komsuymusuz ozaman biz hep trye baselden giderizz
bize cok yakin 40 dakka felann var aramizda yanii anamm ne guzel dur ben bir basele geldigimde sana diyimdee bulusalimm oldumuu sekerimm
bu arada ev hanimiyim normalde ama su uc aydirr bir firmanin bayiligini aldim makyaj temizlikk vitamin soylesem muhakkak bilirsinde yasak olabilir reklam yapmak iste bunlari satiyorumm vede burda kimse bilmedigi icin surekli toplanti ayarlayip tanitim yapiyorumm vede dolayisiyla cok yogunum ayrica telefon felan bayagii kafa yorgunlugu var ama cok mumnunum en azindan azicikta olsa sosyallestim onceden yani fransaya geldim geleli evin icinde duvarlarla birlikte gecirdim vaktimii insanin bu sekilde ugrasi olmasi cok guzel

kızlar ayran detoksunda hazır ayranla yapmıştım evdeki yogurtla güzel olmamıştı hazırla yapın tavsiyem o
canım sonuc ne pekı verdınmı kılo
,

bende dıyorum benım neslım nerelere kayboldu yeme sen afferım sekerımm
akrebı sakın sevındırmıyesın bak yıyıpp zaten ben yıyorum dıye sevınıyordurr
kesınn:1no2:

aaa cok sevındım ya

gel canım ya hatta bıze gel oturur sohbet ederız senın de bebelerın var ne guzel hem bırbırlerıne arkadas olurlar. bız buraya yenı geldık o yuzden tanıdıgımız yok fazla. benım oglum cok sıkılıyor evde kendınden buyuk de olsa bırılerıyle oynasın sosyallessın ıstıyorum. ama kımse yok. bızım evın alt katı kres ama gecen gun kreste bır bucuk yaslarında bır bebegı kolundan tutup yere ıttıklerını gordum sıkayet ettım ama onu gordukten sonra guvenememkı bebegı oraya verıyım. anlayacagın cok yalnız kaldık burda

benım esım de havaalında calısıyor. belkı gormussunuzdur neyse...

o dedıgın ısvıcrenın unlu ılac fırmasıysa bılıyorum onu aman zaten onemlı degıl adı. Kolay gelsın allah yardımcın olsun.

,
bende dıyorum benım neslım nerelere kayboldu yeme sen afferım sekerımm
akrebı sakın sevındırmıyesın bak yıyıpp zaten ben yıyorum dıye sevınıyordurr
kesınn:1no2:

kiz anam bacim burdayimmm yok sen hic merak etme yemiyorumm ama henuz vermiste degilim bugun bakalim size soylerimm kac kilo verdigimii lapa yapiyorum kesin bir kilo gider eger tabi bozmassamm

anam bu ararda sen ne yaptin bacim gecmiisde okumadim usendim inankii nasil gecti gezmeye gitmistin hafta sonuuu
sen ne idye yiorsun de baim banaa hadi sende yarin yap lapayi da cumaya eksi kiloda cik bacim

ayy o lapayı bır keere yaptım bacımm ıgrenc bıseydı ama artıdayım gercektende
yapmam lazım senın demen gıbı ozaman ben yarın yapsammıkı lapayı
yaa ıyı fıkır verdın ayy zaten bu ara karamelımle hangı sok dıyetı yapsam
dıye daldan dala atlıyorum haklısın neslım yememem lazımm yarın bı denıyımm
yapmayı pekı kahvaltı yaptın mı yoksa aksama kadar lapamı yıycen
nasıl yapılıyor nasıl yenıyor anlat hele

kiz valla sende gel ben selestattayim
esin belki bilir baselden bu tarafa gelirken colmardan sonraki sehirr kucuk ama guzel bir sehirdeyimm canim herzaman beklerimm
ama belli olmaz birgun calabilirim kapinii
benim cunku baselde isim hep oluyor kayinvalidem kayinbabam surekli gidip geliyor buraya ben almaya gidiyorum onlari esim calistigi icin birgun erken giderim az oturur cayini icerim hic belli olmaz yanii
bu arada isvicrenin degil bacim abd nin unlu markasii
neysee bacimm insalah tanisirizz kii olur yani neden olmasinn
cocugun agelince bacim az sabret zaten burda 3 yasinda basliyorlarr anasinifinaa ozmaana kadarda sen olursun arkadasii yusufumuzunn

bak bacim ben sana puf noktalarini aciklayim
lapayi yapacanmii simdii
koy tencereye pirincini yika 1 cay bardagii
sonrada 3 cay bardagu suyu ekle
tuz yag yok ama ben onlarin yerinee tabi aslinda olmamasi gerekiyor ama bence bir etkisi olmuyor yani ayni kilo veriliyorr icine nasil desem azicik tavuk bulyon koyuyrumm hem guzel tat veriyorr hemde azcik tuzlu oluyor am cok az yani abartmaa
pistikten sonra koy ustune karabiberi ne bilim kirmiei biberi baharatlandir yaninada bir kase yogurtt ohh yemede yaninda yatt cok harika oluyor vede cok tok tutyorr
hii birdeben bozmayim lapayi diye sabah kalkip yemin ediyorum bugun lapa yapacagim diyee bozmayacam diye boylelikle bozmuyorumm vedee cok guzel sonuclar aliyorum sende denee bence denemekten birsey olmaz nede olsa bir gunn aslinda iki gunde ben onu bire indirdim

yanı kahvaltı bıle yok hep lapa dur bakıyım bu sefer duzgun bır karar verıp yarın
yapıyımm su soz verme ısıne gelınce bende senın gıbı bozmayayım dıye gecen
sene kurallar koydum kendıme sonra tam 3 ay hıc bozmıycam dıye yemın ettım
13 kılo verdımm yemın olunca bozamıyorsun yaa ama tabı yemın ederken
de mecbur kalmadıgım surece allahım dedım yanı olurya hastalanırsın yada
bıyere gıtmen gerekır bıse olur falan gunah olmasın dıye sımdı senın gıbı
yarın lapayı yemın etsemmı dıye dusunuyorum gercı yarın arazım yoksa hıc bozmam
yaparım dıye dusunuyorum hemde cumaya belkı eksı cıkarım yaa ınsallahh
dur karalmelımde gelsınn yarın beraber yapalım sende yarın devam et olmazmı

valla ben irademe yenik dusuyom yemin etmeyince bacim ama sen cok yemin etmissin uzun sureli ben bir gunn icin yemin ediyorumm oruc gibi birsey oluyor ozamannn
sen bence denee uygunnsan yarinaa

kizlar hadi ben cikiyorum simdii sonra gorusuruz bugun evin icindeyimm oyuzden arada gelirimm
akrepim nerde benim ya ozledim onu coktandir dalasmiyor banaa onu yuzunden eridim haberi yok uzudu yine benii
hadi azicik evle ugrasayim yarinn hic evde degilim cunku

benım veledı yedırıp gelıyım dedım herkesler gıtmıs

neyse kolay gelsın hepınıze arkadaslar.

ne demek efemmm...opuyorumnanaktan
kızlar kasık ağrısına ne ıyı gelir bilen varmı?
kasıklarımı üsüttüm galiba :çok üzgünüm:
ayaklarını sıcak tut canım..ve sıcak bitki çayları iç ama şekersiz olsun olurmu klava:
evvetttt alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis deli bu erkeklerin hepsi :dilcikar:
alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis a.s.
alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis a.s.
alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis a.s.
minnoşşşşşşşşş opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
bize yokmuuu :dilcikar: :çok üzgünüm:
bravoo :hooray:
süpppeerrr kilo alma menüsü canım seni tebrik ediyorumm vereliniortak cuma günü artı çıkta göreyim seni şekercimm :mymeka: klava:
len hem biliyon yapıcanı hem soruyosun yaa :mymeka: şeker yok canımmm lmaz:
minnoşumdan benımde karnım acıktı valla:)
yatmadan spor yap azıcık bısey olmaz.1 tane küp seker atmışsın erıtırsın bence sporla
oh ohh ohhh .. teselli edene de bak..kötükedihüso sende yemedin dimii o saatten sonra sengözlerimebaksanab
alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis eferim
burdada yagmur var posicim bende gezmeye gidecegim ve orada orucum diyecegim
işte buduur alkisalkisalkis alkisalkisalkis :lepi: opuyorumnanaktan
git yafru kuşum git tabiii..sen yersin orda negüzel pastalardan şimdi..ee o kadar emek vermişler yicen tabi oh ohh ne de güzellerdir kaydirigubbakcemile3 :jeyyar:
canikom pasta toplantısı yapıyolar.. :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
lem olmas olamas..görüşemezsinisss yasakkelime hayıır..kıskancam bak şimdiii :1ninca: posii öğretme sakın buna kilo vermeyi olurmuu :1no2: :çok üzgünüm:

cumayı bekliyorum şekerim ...sevinmek için..hihoyyyt hihoyyyt

akrepcım bır geldın pır geldın sekerım ben sımdı nasıl alıntılıcam o kadar uzun mesaj yazmıssınkı :sinifsinif:

ay keske bulussak neslıylen cok ıyı olurdu ama o kadar yakın degılız. ben oralara hıc gıtmıyorum ama o buralara gelıyormus arada sırada ısı oluyormus buralarda

geldıgınde ararsa cok sevınıcem ıns. unutmazlmaz:

akrepcım senden naaber ne oruyon ? senın kız nasıl okuldan arkadas yaptı mı kendıne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…