Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

çorba diyetiimi yapıyosun ne çorbası içiyosun

bence yeşillikte yemelisin tek çorbayla sağlıklı olmaz
a.salkisalkisalkis
inşallah canım özellikle ben aldığım kiloları verimde bi şu an aldıklarımdan başka bişey düşünemiyorum

aynen valla..ama bu haftadan sonra acaip olucaz inşallah

akrepcim benim oğluşum uyuyo sabah kocaman öperim

canım ne için varız burda birbirimize destek için dimi moralimiz iyi olsunki birbirimizi daha çok motive edelim daha çok kilo verelim

akrepcim benim oğluşum uyuyo sabah kocaman öperim

canım ne için varız burda birbirimize destek için dimi moralimiz iyi olsunki birbirimizi daha çok motive edelim daha çok kilo verelim

Şenizopuyorumnanaktan

ayy bende kızımı banyo yaptırıp yatıriim dimi ama..yarın okula gidcek..alsın uykusunu iyice..hadi kızlar gelirim az sonra..

Şenizopuyorumnanaktan

:kedi:

boshayallersmile kızlar ben yatıyorum sabah çok erken kalkıcam hatta gece kalkıcam

kaç gündür sulu yemek yapmıyourm gece kalkıp mercimek çorbası yapıcam
işlerimi bitirdim ama banyoyu yıkayamadım banyoyu yıkıcam
bi iki ufak işim daha var o arada sabah olur kahvaltı etmek giyinmek falan anca
sabah saat 8 30 da randevum

biraz stresliyim inşallah iyi haberlerle gelirim yarın

yarından itibaren sınavlara gitmeden önceki tempoma devam edicem

sınavdı bayramdı işin ucunu kaçırdım yaa, Allahtan kilo almadım bari okula gitmeden 70in altında olayım:)

yarın spor diyet tam gaz devam edicem

:kedi:

boshayallersmile kızlar ben yatıyorum sabah çok erken kalkıcam hatta gece kalkıcam

kaç gündür sulu yemek yapmıyourm gece kalkıp mercimek çorbası yapıcam
işlerimi bitirdim ama banyoyu yıkayamadım banyoyu yıkıcam
bi iki ufak işim daha var o arada sabah olur kahvaltı etmek giyinmek falan anca
sabah saat 8 30 da randevum

biraz stresliyim inşallah iyi haberlerle gelirim yarın
hadi sana kolay gelsin canım
yarından itibaren sınavlara gitmeden önceki tempoma devam edicem

sınavdı bayramdı işin ucunu kaçırdım yaa, Allahtan kilo almadım bari okula gitmeden 70in altında olayım:)

yarın spor diyet tam gaz devam edicem

sporlar bugünden canım beniimm:KK3:

canım menülerini daha düzenli yazarmısın..paylaşımında çok az..bunada dikkat edersen seni daha iyi tanıyabiliriz

Tamam akrepcim.bundan sonra daha dikkatli olucam ve daha fazla paylaşmaya çalışacam.bugün yoğun bir gün oldu benim için fırsat olupta giremedim nete.
bugün sabah kalkar kalmaz ılık suyumu içtim.kalvaltıda 1 dilim ekmek dometes peynir salatalık yedım.akşama kadar yoğunluktan pek birsey yıyemedım.ara öğünlerimi meyve ve diet cubuk krakerlerımle gecırdım:2:
akşamda haifif seyler yedım.1 tabak yoğurt corbası.5 kaşık kadar domateslı bulgur pilavı yedım.
çay zamanı çaylabirlikte tatlı ihtiyacımı karşılasın diye 2 adet burcak bisküvi yedim malesefbilmiyorumkismile
şimdilik yediklerim bukadar.spor olarakta 4 km yürüdüm.şuan çok yorgunum ama midem cok dolu olmadığı için çok mutluyum :kedi:

Bu arada kendimden de bahsediyim azıcık beni tanımanız açısından iyi olura.s.
kendimi bildim bileli kilolarımdan şikayetçiyim.çocukluğum pek güzel gecmedi malesef sırf bu yüzden.en fazla 86 kilo oldum boyum 1.63 bu arada 86 kılodayken üniveristeye hazırlanıyordum.kendi kendime karar verdim .bu halde üniveristeye gitmek istemıyorum dedım ve doktora gittim.diet listesi aldım ve güzelce uygulamaya koyuldum.bu arada hergün 5-6 km yürüdüm.bol bol su içtim.salatadan nefret eden ben deli gibi salata yedim:roflol:
abur cubura aşırı düşkündüm.ama onuda kestım.verdiğim her 1 kilo için kendıme hedıye olarak abur cubur aldım :) böylelikle herseyı yıyerek kilo vermeye başladım.tabiki aşırıya kaçmamak şartıyla yedim.
tam 1 senede 86 kılodan 62 kıloya dustum.sacımı sarıya boyattım.yeni kıyafetler aldımhihoyyyt
beni görenler inanmıyordu.ben bile kendime inanmıyordum.cok zayıf değildim belkı ama çok güzelleşmiştim.kendime güvenim geldi.böyle 4 senem gecti mutlu mesut
okul hayatımın son senesı kpss üds ales yok mezunıyert iş kaygısı derken ipin ucu kaçtı.iştahım arttı.korkudan tartılmıyordum.en sonunda tartılmaya karar verdim.74 kılo olmuştum.tabiki hüngür hüngür ağladım.kıyafetlerimin hıcbırı olmuyor suan.mecburen yenı kıyafetler aldım.ama içlerinde hiç mutlu değilim:gitme:
daha önce nasıl verdiysem bu kiloları tekrar vericem.buna inanıyorum.şuan cok zorlanıyorum ama birkaç kilo verrdikten sonra gerisi çorap söküğü gibi gelecek biliyorum.
işte benim hikayem arkadaşlar.umarım herkes iştediği kiloya ulaşır

kendimi bildim bileli kilolarımdan şikayetçiyim.çocukluğum pek güzel gecmedi malesef sırf bu yüzden.en fazla 86 kilo oldum boyum 1.63 bu arada 86 kılodayken üniveristeye hazırlanıyordum.kendi kendime karar verdim .bu halde üniveristeye gitmek istemıyorum dedım ve doktora gittim.diet listesi aldım ve güzelce uygulamaya koyuldum.bu arada hergün 5-6 km yürüdüm.bol bol su içtim.salatadan nefret eden ben deli gibi salata yedim:roflol:
abur cubura aşırı düşkündüm.ama onuda kestım.verdiğim her 1 kilo için kendıme hedıye olarak abur cubur aldım :) böylelikle herseyı yıyerek kilo vermeye başladım.tabiki aşırıya kaçmamak şartıyla yedim.
tam 1 senede 86 kılodan 62 kıloya dustum.sacımı sarıya boyattım.yeni kıyafetler aldımhihoyyyt
beni görenler inanmıyordu.ben bile kendime inanmıyordum.cok zayıf değildim belkı ama çok güzelleşmiştim.kendime güvenim geldi.böyle 4 senem gecti mutlu mesut
okul hayatımın son senesı kpss üds ales yok mezunıyert iş kaygısı derken ipin ucu kaçtı.iştahım arttı.korkudan tartılmıyordum.en sonunda tartılmaya karar verdim.74 kılo olmuştum.tabiki hüngür hüngür ağladım.kıyafetlerimin hıcbırı olmuyor suan.mecburen yenı kıyafetler aldım.ama içlerinde hiç mutlu değilim:gitme:
daha önce nasıl verdiysem bu kiloları tekrar vericem.buna inanıyorum.şuan cok zorlanıyorum ama birkaç kilo verrdikten sonra gerisi çorap söküğü gibi gelecek biliyorum.

bir kere zayıflamışsın tekrardan zayıflayamaman için hiç bir sebep yok
bir kere yaşamışsın zayıflığın rahatlığını inşallah sağlıklı bir şekilde hepimiz zayıflıcaz burda birbirimize destek olarak

ben 3 buçukta kalktım çorbamı yaptım
birazdan banyomu yıkıcam sonrada biraz dinlenip hazırlanıcam

gece kalktığımda kendimi aç hissettim bir tane yeşil elma yedim
bol bolda su içmeye çalışıyorum

ne çorbası canım.birde miktar yazmamışsın..

hoşgeldiiiinn..
sorma artıdayım cumaya gitmesi lazım bu artılar

tavukla yapılmış yogurtlu bir corba ben dukan diyeti yapıyorum o yüzden sadece proteyinli yiyebiliyorum ona uygun bir corba birer kase içtim corbayı

gunaydin16.jpg

Tamam akrepcim.bundan sonra daha dikkatli olucam ve daha fazla paylaşmaya çalışacam.bugün yoğun bir gün oldu benim için fırsat olupta giremedim nete.
bugün sabah kalkar kalmaz ılık suyumu içtim.kalvaltıda 1 dilim ekmek dometes peynir salatalık yedım.akşama kadar yoğunluktan pek birsey yıyemedım.ara öğünlerimi meyve ve diet cubuk krakerlerımle gecırdım:2:
akşamda haifif seyler yedım.1 tabak yoğurt corbası.5 kaşık kadar domateslı bulgur pilavı yedım.
çay zamanı çaylabirlikte tatlı ihtiyacımı karşılasın diye 2 adet burcak bisküvi yedim malesefbilmiyorumkismile
şimdilik yediklerim bukadar.spor olarakta 4 km yürüdüm.şuan çok yorgunum ama midem cok dolu olmadığı için çok mutluyum :kedi:
tatlım akşam 5 kaşık pilav fazla olmuş..en fazla iki kaşık..akşam menüsü çünkü..yoğurt çorbası güzel..sadece salatan eksik..salatanı ihmal etme canım..bisküvide cıss şekerim..tatlı ihtiyacını karşılamaz tam tersi tatlı keizine yol açar..onun yerine bir elma ye yada başka bir meyve..en güzel tatlı ihtiyacını giderme şekli şekeryerimseniben

hadi bakalım...
bizim takımda zorlanmazsın şekerim..hep birlikte çıtır kızlar olucaz inan bunakaydirigubbakcemile5
yürümen de güzel..tebrikler canıma.s.

ben 3 buçukta kalktım çorbamı yaptım
birazdan banyomu yıkıcam sonrada biraz dinlenip hazırlanıcam

gece kalktığımda kendimi aç hissettim bir tane yeşil elma yedim
bol bolda su içmeye çalışıyorum
maaşallah canım sana yaa..
hayırlı haberlerini bekliyoruz şekerolumunekankayizsmile
tavukla yapılmış yogurtlu bir corba ben dukan diyeti yapıyorum o yüzden sadece proteyinli yiyebiliyorum ona uygun bir corba birer kase içtim corbayı

hmm
anladım canım..
yanına salata da ekle bence..yoksa bağırsaklarını tıkarsın şeker

9:00
bir kk peynir,iki dilim t ekmek,2 yeşil 2 siyah zeytin,bir bardak çay

14:00
iki kaşık makarna,yarım kase cacık

19:40
1 yeşil elma

21:00
2 porsiyon taze fasulye,bir porsiyon salata,iki bardak ayran,2 süsbiberi

2 lt su

30 dk yürüyüş
15 dk esneme hareketleri

günaydın kızlar:KK3:

yaa ben dünü hiç hatırlamıyorum:sinifsinif:

ama itiraf edeyim bi kaç tane bayram şekeri yedimeyvahedigeldismile

gunaydın arkadaslar dun takımlardan bırıne gırmek ıstedıgımı yazmıstım tesekkur ederım benıde aranıza aldıgınız ıcın ben daha once bu takım motıvasyonuyla 9 kılo verıp ıncecık olmus ancak suanda tekrar şişmişş bır sekılde utanarak aranıza gırmek ısteyen bırıyım:KK43: yıllardır bıktım artık aman soyle aman boyle yıyım dıye dusunmekten vee encokta usandıgım sey yanlızca 42 ye kadar bedenlerımız var dıyen satıs elemanlarıohaoldumsmile artık bende gonlumce alısverıs yapmak ıstıyorum ne olur yardım edın banada

bir hafta böyle sadece proteyinli gıdalar bir hafta proteyin artı sebze olacak ben bu diyete cok inandım inşallah olur

X