Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

bu gün yediklerim

sabah: nesfit yarım yağlı sütle

öğlen 4 dolma 4 köfte 2 dilim patlıcan 2 dilim kabak kızartması yarım bardak cacık

akşam:siyah üzüm dondurma
canım araların yok..
öğlen de çok olmuş ve kızartma cıss..ya 4 dolma cacık yada 4 köfte cacık olsydı süper olucaktı..üstelik yarım bardak cacık nasıl oluyorki..koca bir kase içseydin mesela..süper kilo verdirir hem de tok tutar..
akşam da şeker yüklemişsin kendine..insülin değeri yükselmesi demek çabuk acıkmak demek ve vücudun yağ depolaması demek canım.ve akşam olması daha tehlikeli tabii..
bugün 5 günde 5 kilo diyetinim son günüydü

gün içinde toplam 1 litre süt içtim

yarım kilo yoğurt yedim

5 tane köfte yedim buda benim bu diyet için kaçamadığım

3-4 tanede çiçeklerden yedim:KK70:

2 litreyi aşkın su içmişimdir
70 mekik çektim, 30 dakika yürüdüm,30 dakika masaj yaptım
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis :nazar:
iyi akşamlar kızlar
bugun yediklerim
sabah:1 dilim ekmek,yarım yumurta,1 dılım peynır,1bardak çay,domates salatalık

ara:1 armut

öğlen:1 kase k-flakes yağsız sütle
ara:3 tane hurma
akşam:2kasık pılav,2kasık tavuk sote,1 kasık yoğurtlu borulce salatası

dedem mısafırlığe geldığı ıcın aksam k-flakes yıyemedım bu yuzden bugun fazladan oldu aksam yemeği,sporda yapamadık bugun hazırdan yedım anlaşılan reglım azaldı yarın bol bol yuzerek farkı kapatırım inşallah
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis :nazar:
günaydın arkadaşlar:KK3:

ben bugün lahana yağıyla masaj yapmaya başlıyorum

uzun zamandır biliyordum bunu lahana yağını bacaklarıma sürüp 1 saat oturup beklicem sonra da bir saat yürüyüş yapıcam

yağ bitene kadar yapıcam umarım faydası olur

bu daha çok inceltici bir yöntem olduğu için sabah ölçülerimi aldım

95-75-110 şuan ölçülerim ( tahminimden biraz fazla çıktı )

ben bacaklar için kullanıcam bacak çevremde 69 çıktı bir hafta hiç ölçmücem bir hafta aralıksız uygulucam bakalım sonuç nasıl olcak
hadi bakalım sonucu merakla bekliyoruz boshayallersmile
kizlarrrr

cok iyi gidiyorum ya :nazar: maasallah diyin

cuma 63.5 dim
dün 63.0 ciktim tartida
veee bugün 62.5 im :dance:
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis :nazar: maaşallah
ayy sorma canım ben de de süper gidiyor.. :nazar: bana da maaşallah dün çizelgemi değiştim hemen bugün de değişiciiimm..çizelgeden anlıyabilirsinis efeemm.. cuma 66 kiloydum efem :1closedeyes: bakınıss çizelgem şutarafagitti
canim ben bu hafta arkadaslarda kalicam farkli tarti faktörü bi de misafirlikte ne yerim bilemiyorum ben kendimden cok ümitli degilim bu hafta.

ama düzenimi de ne güzel oturtmustum

tatlım takma kafana o kadar..oturttuğun düzene devam edersin..vücut alışınca zaten aynı düzeni ister..istanbula geldiğinde çok kalıcakmısın bilmiyorum ama orda kullandığın aynı marka tartıdan al yine..

hadi hayırlı olsun akrep sanada maşallahhh, bu hafta kesin çok iyi olucaz yaa:lepi:

bende diyorum hedefi 63 mü yapsam ideal kilom 61 ben biraz dolgun olmak istyorum

herkese merhaba ya ben 2 gündür menü yazmıyormşum onu farkeetim ama sanmayınki kaçamak yaptımm hayırrrrrrrrrrr bugun mesela
sabah kflakes yedim arada 1 avuç nohut bakalım öğlende kepekli ekmekten tost yemeyi düşünüyorum
birde bugun yine ağır bir egzersiz yapacağım aerobik+mekik+bacak hareketi falan
yarın şu şok diyete başlıyorum cumaya -2.-2,5 falan geleceğim acayıp hırs yaptım çünkü izne çıkıyoruz önümüzdeki hafta sonu izmire gidince şok olsunlar istiyorum

teşekkür ederim püsküüt, çok emek veriyorsun sen bu yarışma için görüyorum hep, çok teşekkürlerrra.s.
Rica ederim arteriacım.. a.s.
ollleyyyyy :sm_cool: :teytey: yüzüm gülmüş sonunda..
çok teşekkür ederim püsküütüm ellerin dert görmesin Şeniz emeğine sağlık tatlış opuyorumnanaktan:asigim:
Amin, cümlemizin akrebim.. Haftaya daha çok yüz güler inşallah.. :nazar:
Canım benım ya
Hep aynı seyı dıyoruz ama hakkını nasıl oduycez bılmıyorum
opsem olar mı Şeniz
Yok hak mak..
Sen öp yeter.. yerimseniben olumunekankayizsmile

arteria sen şu şok diyetten önce sonra tartıldın herhalde nasıl bi değişim oldu ben yarıda bırakmıştım

ben 72.300 le başladım şu an 70.900 oldum beş günde 1.4 kilo son gün kaçamak yaptım ama:kedi: birde halsiz kaldığımda yediğim üzümler var:kedi: ben ölçülerimi almadım başlarken ama pantolonlardan anladığım kadarıyla baya inceldim

sabah aldım ölçüleri lahana yağına başlıyorum o işe yararsa sizde başlayn kızlar sıkılaşma sağlıyormuş zayıflaym diye sarkmayalım birde

belki bende haftaya pazar başlarım diye düşünüyordum ama şu an için verdiğim kilo gelcek ayki düğüne yeter eylül ortasına hedef koydum o zaman mezun olucam inşallah o zamana kafar 9 kiloyu sağlıklı bi şekilde vereyim dedim eğer veremezsem bende uygulucam şok diyetihihoyyyt

Son düzenleyen: Moderatör:
benim boyum 1.55 vardir heralde kisa boyluyum yani 55 den fazla olmamam lazim

annem gibisin sende o da 1.55:1hug:, aslında avantajlısın ben mesela kilo aldığımda dev gibi hissediyorum kendimi bu yıl tatilden geldiğimde 76 kilo falandım çok isteyerek topuklu sandalet aldım ama uzunca bi süre giymedim shrek gibi oluyrum o zamn, annem 62 kilo ama benim gözüme normal geliyor hep

birazda düşünelim yerimseniben

Adamin biri Afrikada safariye cikarken yanina minik kopegini de almis. Minik kopek; bir gun ormanda dolasip, kelebekleri kovalar, cicekleri koklarken kayboldugunu farketmis. Ne yapacagini dusunurken bir de bakmis ki karsidan bir leopar geliyor ve belliki gunluk yiyecegini ariyor. 'Simdi basim dertte'diye dusunmus minik kopek.

Etrafina bakmis yerde kemik parcalarini gormus. Hemen arkasini leoparin geldigi yone donerek kemikleri yemeye baslamis, bu arada da arkadaki haraketi kestirmeye calisiyormus. Leopar tam saldiracakken minik kopek kendi kendine konusmus:

'Ne kadar lezzetli bir leoparmis. Acaba etrafta bundan bir tane daha varmidir ki?' diye sormus.

Bunu duyan leopar bir anda donmus kalmis ve en yakind aki agaca tirmanarak dallarin arasina saklanmis. 'Tam zamanimda kurtardim yoksa bu kopege yem olacaktim'
diye dusunmus leopar. Butun bunlar olup biterken bir baska agacin ustundeki bir maymun olanlari izliyormus. Bildiklerini kullanarak leopardan kurtulacagini dusunmus. Leoparin yanina giderek neler oldugunu anlatmis. Leopar kopegin yaptiklarina cok sinirlenmis ve maymuna 'Atla sirtima gidip sunu yakalayalim' demis.

Ancak minik kopek neler oldugunu ve leoparin sirtinda maymunla birlikte yaklastigini fark etmis.

'Simdi ne yapacagim' diye dusunurken kacmaya tesebbus etmemis. Bunun yerine arkasini leoparin geldigi yone donerek,kemikleri yemeye devam etmis.
Tam leopar saldiracakken yine kendi kendine konusmus;

'Bu aptal maymunda nerede kaldi ? Yarim saat once bir leopar daha getirsin diye gonderdim hala haber yok'.....

Kissadan Hisse:
Diplomasi, boyle bir sey iste...
yapabiliyorsan; hizli dusun, sakin ol, guclu gorun, dusmanini kendi silahi ile yen...

ben 72.300 le başladım şu an 70.900 oldum beş günde 1.4 kilo son gün kaçamak yaptım ama:kedi: birde halsiz kaldığımda yediğim üzümler var:kedi: ben ölçülerimi almadım başlarken ama pantolonlardan anladığım kadarıyla baya inceldim

sabah aldım ölçüleri lahana yağına başlıyorum o işe yararsa sizde başlayn kızlar sıkılaşma sağlıyormuş zayıflaym diye sarkmayalım birde

belki bende haftaya pazar başlarım diye düşünüyordum ama şu an için verdiğim kilo gelcek ayki düğüne yeter eylül ortasına hedef koydum o zaman mezun olucam inşallah o zamana kafar 9 kiloyu sağlıklı bi şekilde vereyim dedim eğer veremezsem bende uygulucam şok diyetihihoyyyt

inş canım ya sen söyeldikten sonra aklıma geldi bende bir zamanlar almıştım lahana yağı hatta hapıyla beraber ikiside kutusunda gül gibi duruyorlar kullanmadım çünkü neyse yağı bende başlıyayım bakalım ne olacak hatta bende bitkisel bi krem daha varmış onuda buldum hem selülite iyi geliyomuş hem çatlağa hemde inceltiyormuşşş yazdığına göre ounun yalancısıyım acaba ikisini birden mi kullansam yoksa birini mi? mesela sabah birini akşam birini hehehehehe bi bakmışsınız citlenbik 0 beden hehehehehe sölemesi bile komikdelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

birazda düşünelim yerimseniben

Adamin biri Afrikada safariye cikarken yanina minik kopegini de almis. Minik kopek; bir gun ormanda dolasip, kelebekleri kovalar, cicekleri koklarken kayboldugunu farketmis. Ne yapacagini dusunurken bir de bakmis ki karsidan bir leopar geliyor ve belliki gunluk yiyecegini ariyor. 'Simdi basim dertte'diye dusunmus minik kopek.

Etrafina bakmis yerde kemik parcalarini gormus. Hemen arkasini leoparin geldigi yone donerek kemikleri yemeye baslamis, bu arada da arkadaki haraketi kestirmeye calisiyormus. Leopar tam saldiracakken minik kopek kendi kendine konusmus:

'Ne kadar lezzetli bir leoparmis. Acaba etrafta bundan bir tane daha varmidir ki?' diye sormus.

Bunu duyan leopar bir anda donmus kalmis ve en yakind aki agaca tirmanarak dallarin arasina saklanmis. 'Tam zamanimda kurtardim yoksa bu kopege yem olacaktim'
diye dusunmus leopar. Butun bunlar olup biterken bir baska agacin ustundeki bir maymun olanlari izliyormus. Bildiklerini kullanarak leopardan kurtulacagini dusunmus. Leoparin yanina giderek neler oldugunu anlatmis. Leopar kopegin yaptiklarina cok sinirlenmis ve maymuna 'Atla sirtima gidip sunu yakalayalim' demis.

Ancak minik kopek neler oldugunu ve leoparin sirtinda maymunla birlikte yaklastigini fark etmis.

'Simdi ne yapacagim' diye dusunurken kacmaya tesebbus etmemis. Bunun yerine arkasini leoparin geldigi yone donerek,kemikleri yemeye devam etmis.
Tam leopar saldiracakken yine kendi kendine konusmus;

'Bu aptal maymunda nerede kaldi ? Yarim saat once bir leopar daha getirsin diye gonderdim hala haber yok'.....

Kissadan Hisse:
Diplomasi, boyle bir sey iste...
yapabiliyorsan; hizli dusun, sakin ol, guclu gorun, dusmanini kendi silahi ile yen...

güzel hikaye, büyüdükçe çevrede daha çok düşman olduğunu farkettim ben, bazen diyorum keçke küçük kalsak hep tek derdimiz barbie bebekler olsa:)

teşekkürler akrepa.s.

inş canım ya sen söyeldikten sonra aklıma geldi bende bir zamanlar almıştım lahana yağı hatta hapıyla beraber ikiside kutusunda gül gibi duruyorlar kullanmadım çünkü neyse yağı bende başlıyayım bakalım ne olacak hatta bende bitkisel bi krem daha varmış onuda buldum hem selülite iyi geliyomuş hem çatlağa hemde inceltiyormuşşş yazdığına göre ounun yalancısıyım acaba ikisini birden mi kullansam yoksa birini mi? mesela sabah birini akşam birini hehehehehe bi bakmışsınız citlenbik 0 beden hehehehehe sölemesi bile komikdel ikafadulden

çitlenbik bugün birlikte başlıyalımmı:KK3:

kimi yerde sürüp 2 saat bekleyin yazmış kimi yerde de spor yaparken sürün yazmış ben spordan 1 saat önce sürcem beklicem sonra 1 saat yürücem

bende de bi krem vardı xtragel mi ne:KK70::KK70:

ayy ben çok para harcadım acı çehre,elma krom, xtragel, fitoform vb. vb.

gittim en sonunda koşu bandı aldırdım en iyisi bu oldu valla :KK70:

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar ben,m gibi bacaklardan derdi olanlar için bi kaç yöntem buldum

yürümek en faydalı şeymiş ama belli bir temponun altında yürünürse inceleeğine aksine kalınlaşıyormuş hızlı yürümek lazımmış yani

birde yürürken parmak uçlaına basıp yürümekde faydallıymış bacak inceltmedeCADIARZU

zayıflıyorum zayıflıyoruz
zayıflıyorsun zayıflıyorsunuz
zayıflıyorlar zayıflıyorlar

hehehehehehe çok mutluyum yafff 45 dakka sırff basen kalça ve mekik çalştım

güzel hikaye, büyüdükçe çevrede daha çok düşman olduğunu farkettim ben, bazen diyorum keçke küçük kalsak hep tek derdimiz barbie bebekler olsa:)

teşekkürler akrepa.s.

çitlenbik bugün birlikte başlıyalımmı:KK3:

kimi yerde sürüp 2 saat bekleyin yazmış kimi yerde de spor yaparken sürün yazmış ben spordan 1 saat önce sürcem beklicem sonra 1 saat yürücem

bende de bi krem vardı xtragel mi ne:KK70::KK70:

ayy ben çok para harcadım acı çehre,elma krom, xtragel, fitoform vb. vb.

gittim en sonunda koşu bandı aldırdım en iyisi bu oldu valla :KK70:

tamam başlayalım canım ya bende xtrageli alayım diyordum ya kızlar bir akademi mezunu olarak bu işin aslı diyet spor yani bölgesel çalışma ve bol su olduğunu ile bile piyasaya aldanıyoruz
ama mutluluğun formülü açık bir diyet bir spor birdeeee küçük bedenlerrr :)

tamam başlayalım canım ya bende xtrageli alayım diyordum ya kızlar bir akademi mezunu olarak bu işin aslı diyet spor yani bölgesel çalışma ve bol su olduğunu ile bile piyasaya aldanıyoruz
ama mutluluğun formülü açık bir diyet bir spor birdeeee küçük bedenlerrr :)

anlaştıkkaydirigubbakcemile5

benim yaptığım gibimi yapıcaksın sende? en orta yol bunu buldum benkaydirigubbakcemile2

1 hafta sonra inşallah inceliriz birazcık, ben de bir daha bu ürünlere para vericeğimi sanmıyorum, hem korkuyorum zarar verir diye hemde kayde değer sonuş almadım ama lahana yağı başka hem pahalı değil hem doğal bakalım etkili olacakmı

bugunkü menüm
sabah 1 kase kflakes
ara 1 avuç nohut
öğlen kepek ekmeği tost + 1 ayran
ara bir kaç küçük galeta yarım şeftali
akşam yooook
ara 3 paça light bisküvi 1 çay bardağı süt küçük armut yarım şeftali

ben yazayım bugünkü menümü

sabah
2 domates,4 zeytin, kibrit kutusu kadar peynir ve 1 dilim ekmek

arada yeşil çay ve 4 kayısı

öğle
1 dilim ekmek ve börülce yemeği(sadece tanelerini yedim)

arada
bir parça peynir ve domates(peyniri çok severim :KK70:)

akşam
annemin yaptığı bir yemek var misket büyüklüğünde bulgurdan köfteler yapıyor onlardan 15-20 tane yedim sulu yemek gibi yemeğin suyundan yemedim

1 saat yürüdüm,yarım saat mesaj yaptım, 2 fincan beşi bir yerde çayı içtim, 2.5 litre su içtim

kızlar mrb napıyosunuz görüşmeyeli ya bizim düğn vardı haber vermeyi de unuttum iki gündür yazamıyorum kısaca kızlar düğünde döner ayran vardı yedim ama yinede dikkat ettim bide kızlar yazmazsam çatlarımsositososito herkes zayıflamışsın dedi ben buraya katılmadan öncede 3 kilo daha varmiştim toplamında 5 kilo olduu nasıl zayıfladın dediler sizi ve siteyi anlattımolumunekankayizsmile bu yediklerimi hep beraber unutalım yarın eski yoldan devamkaydirigubbakcemile yarın menüyü yazarım görüşmek üzreee:dance:

Merhaba 2. takım...
Izındeyım ama takımda hala lıstedeyım, menumu yazmaya geldım...
Sanıyordum kı bu gunden sonra artık duzenlı beslenırım, dısarda olamayacagım ıcın...
İznımın sonuna kadar evdeyım galıba...

25 Temmuz Pazar

Sabah: 1 krep+1 dılı peynır

Öğle: 1 halley

Akşam: 2 kasık pılav+2 kasık bamya+2 kasık et+1 kepce corba

Spor:KK70:enız kenarında 1 saat yuruyus

Ara öğün yok malesef...
Bu kadar yemekle kılo verılmez bılıyorum ama en azından ıznım bıtene kadar kılo almayım yeter, sonraeskı duzene devam...

İyi degılım ben...
İdare edın...

Son düzenleme:
X