Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Nefret edıyorum...
2 ay öncekı raporların bunca zaman durupta bugune ıstenmesınden nefret edıyorum...
Yarın ızne cıkıyorum...
Ve bana bu saatte haber gonderıyor fabrıka...
Ne yapayım burda mı uyuyayım...
Cıldırmak uzereyım...
Sanssızlıgımdan nefret edıyorum...

aah ah etap birinciliğine oynuyordum sözde ama hastalanıcam kızlar
haftaya olursun şekercim..
ama iyi vermişsin tebrikler şeker

:1shok: bugün bitiremezsen yarın senin yerine geçicek rkadaş ilgilensin canım..
senin yapman şartmıymış

ya kızlarrr sinir oldum bugün telefon hattı yoktu haliyele nete bağlanamadımmmm geç kaldımmmm((
geçen hafta 67.9 la başladım sabah tartıldım 67.0 nolcak şimdi bunu bi sonrakine mi eklicem

sıkma canını boşver herşeyde bi hayır vardır yarın bu saatlerde izinde olcaksın onu düşün

vatan_uğruna, oztrk, aydasu+, nazliksk, citlenbikbesyo
oztrk yakaladım seni
nerde kaldın canım kilo bildirimi bugündü biliyosun dimilmaz:

ya kızlarrr sinir oldum bugün telefon hattı yoktu haliyele nete bağlanamadımmmm geç kaldımmmm((
geçen hafta 67.9 la başladım sabah tartıldım 67.0 nolcak şimdi bunu bi sonrakine mi eklicem

öylede olabilir , haftaya 97.9 dum su kadar oldum dıye 2 haftanın uzerınden de olabılır takım kaptanları gelınce kesın bısey soylerler heralde 1 kilo vermıssın çok guzel valla

evet canım bir sonrakine eklicez artık
yada dur bakalım düzeltip hemen gönderim olur inşallah
canım bana özelden telini yazarmısın

vatan_uğruna, oztrk, aydasu+, nazliksk, citlenbikbesyo
oztrk yakaladım seni
nerde kaldın canım kilo bildirimi bugündü biliyosun dimilmaz:

canım ya hiç sorma bugün okula bi geldim tlf hattı yok,internet yok,su yok kendi kendime biz niye burdayız dedimmafoldumbena.s

haftaya olursun şekercim..
ama iyi vermişsin tebrikler şeker

:1shok: bugün bitiremezsen yarın senin yerine geçicek rkadaş ilgilensin canım..
senin yapman şartmıymış

sıkma canını boşver herşeyde bi hayır vardır yarın bu saatlerde izinde olcaksın onu düşün

kızlar bıldıgınız gıbı degıl yemın ederım oturup hungur hungur ağlayacam
benım yerıme gececek arkadas yapamaz, zaten guvenıp de ona yaptırmazlar
işimde tekım, kahretsın
belkı 9 a kadar burdayım
yarın cıktıgım gıbı nısanlımın yanına gıtmem lazım, aylar sonra kavusacaz yapılır mı bu bana ya mafoldumben

gecmis olsun canim, kolay gelsin. bari sik disinide bugün bitir de yarin ki programin da bozulmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…