Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

dünkü menüm

sabah:1 salatalık 1 domatez 1 haşlanmış yumurta (akrepcim süt içmeyi unutmuşum yedikten sonra aklıma geldi malesef)

öğle yarımdan az fazla sigara böreği yeşil elma

akşam 3 tane sarma zaytinyağlı yarım poğaça 3 kaşık kısır çay şekersiz

suyu az içtim hiç vaktim olmadı çünkü

kızlar daha eve yeni geldim duş aldım sizin yanınıza geldim hemen

şimdi yemek yapcam ayrıca çookkk yorgunum ve çookk rahatsızım şu an

ellerim ayaklarım parmak aralarım çok acayip kaşınıyo çok kabarık ve kırmızı alerji ilacıda geçirmedi boşuna aldım kortizonları

tuz yenmiyeceğinide bilmiyodum boşuna şiştim
çok ağrıyo heryerim
fakülte hastanesine gitmeye karar verdim bu doktordan hiç bir yarar görmedim çünkü

ellerim ayaklarım parmak aralarım çok acayip kaşınıyo çok kabarık ve kırmızı alerji ilacıda geçirmedi boşuna aldım kortizonları

çok ağrıyo heryerim
fakülte hastanesine gitmeye karar verdim bu doktordan hiç bir yarar görmedim çünkü

gecmis olsn canim, tabi baska bir doktora daha gitmekte fayda var.

çok ağrıyo heryerim
geçmiş olsun lolo,doktor sana ne teşhis koydu

kortizonun mutlaka faydası olmuştur cnm ama o ilacın faydası olduğu kadar zararıda var ilaç biliminde iki ucu ..... değnek diye geçer hatta

bende alerji çıkarmıştım, ürtiker olmuştu banada kortizon verdiler ama 2-3 gün sonra tekrar çıkmaya başladı düzenli olarak kullanılan antihistaminik denilen ilaçlar var onlardan kullanıyomusun

herkesten çok özür diliyoruz dün gece misafir geldi 4 buçukta yattık,bugun de kalktığımızda saat 1i geçiyodu resmen uyuya kalmışız nazlıyı annem markete yolladı onun için ikimizinkini ben bildiricem

nazliksk:geçen hafta 84 bu hafta 82.900(regli olcak)

ben
vatan_uğruna:geçen hafta 72.500 bu hafta 71.800(reglimin 2.günü geç hastalandım)

böyle bi hata yaptığımız için çok özür dileriz assanız da kessenizda grupta atsanız da haklısınız

Son düzenleme:

çok ağrıyo heryerim

geçmiş olsun canım tam olarak rahatsızlığını bilmiyorum ama tedaviye başlıyalı ne kadar oldu bırakmayı düşünüyorsun

Allahım ne kadar güzel harikalarla doldu takım..
vatancım menülerini öyle güzel düzelttinki..
harikasın gerçekten hareketlerde süper alkisalkisalkisalkisalkisalkis :nazar: dün yüzmemişsin sanırım

teşekkür ederim,hem hastalandım hemde burası çok dalgalı arka balkonda üşüyoruz resmen

teşekkür ederim,hem hastalandım hemde burası çok dalgalı arka balkonda üşüyoruz resmen

gecmis olsun dikkat et kendine, ben de yusuf üsür diye ceryan yapmasin diye sadece bir pencere acabiliyorum o d abeni kemsiyor. sen de arka balkon tarafinda pencere balkon felan acma bu günlerde.

gecmis olsun dikkat et kendine, ben de yusuf üsür diye ceryan yapmasin diye sadece bir pencere acabiliyorum o d abeni kemsiyor. sen de arka balkon tarafinda pencere balkon felan acma bu günlerde.

teşekkür ederim,hastalandım derken regli oldum soğuk havanın bi etkisi olur mu yani karnımı falan ağrıtır mı

CEYDACAKMAK ( 61,9 /62 / -0,1 / 0,15% )
akrep33 ( 66,3 /66 / 0,3 / 0,45% )
aydasu ( 62,4 / 61,8 / 0,6 / 0,96% )
bursa86( 68,5 / 68,5 / 0,0/ 0,00% )
ebru5454 ( 58,1 / 58,1 / 0,0 / 0,00% )
senaysanl ( 91,8 / 91,8 / 0,0 /0,00% )
nazliksk ( 84 /82,9 /1,1 / 1,31% )
Lolo ( 79,4 / 80,3 / -0,9 / -1,13%)
Poseidon83 (63,9/ 63,5/ 0,4 /0,63%)
arteria (72,7 / 71 / 1,7 / 2,34%)
citlenbikbesyo (58,7 /58,2 /0,5 /0,85%)
oztrk (67,9 / 67,9 / 0,0 / 0,00%)
vatan_uğruna(72,5/ 71,8 /0,7/0,97%)

2. TAKIM TOPLAM KİLO( 835,6/ 832 / 3,6 / 0,43 )

arteria bak geçen hafta ben bu diyetle 1.7 vermiştim tebrikler valla tekrarmı başlasam bu diyete

canım bak ben napıyorum

çok halsiz hissedersem 10-12 tane kuru üzüm yiyorumcokacimcoook

ilk günler az yediğim için halsizlik hissettim hele ilk gün annem az patates haşlamış ogün üzüm yedim sende kuru üzüm yeyip kan şekerini normal düzeye getirebilirsin

dün ve bugün çok rahattım, sadece sabah sabah tavuk yemek ağır geldilaelaelaelaelae ama sonradan düzeldim

ben memnun kaldım bu diyetten arada halsiz kalsamdaopuyorumnanaktan

Arteria grup birincisi olmuş:hooray: tebrik ediyorumalkisalkisalkis

çok teşekür ederim:) sende derecedesin tebrikler, ayrıca kardeşine de tebriklerrr

gitsin kilolar hepimizdennnopuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
X