Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

geçmiş olsun lolo,doktor sana ne teşhis koydu

kortizonun mutlaka faydası olmuştur cnm ama o ilacın faydası olduğu kadar zararıda var ilaç biliminde iki ucu ..... değnek diye geçer hatta

bende alerji çıkarmıştım, ürtiker olmuştu banada kortizon verdiler ama 2-3 gün sonra tekrar çıkmaya başladı düzenli olarak kullanılan antihistaminik denilen ilaçlar var onlardan kullanıyomusun

yok canım ben faydaısını göremedim aynı ilacı boşu boşuna 2 ay içtim 2 haftada 1 kontrole gittim artı ilk gidişimde ek olarak bi kremde verdi işe yaramadı 2.de ek olarak losyonla sakinleştirici özelliği olan bi ilaç verdi belki stresten oluyodur diye 3. gidiştede gene aynı ilacı tek verdi ee işe yaramıyo ayaklarımın altındada çıkıyo inanın yürüyemiyorum ağrıdan kemiğimin üstünde çıkıyo bazen sanki kemiğime bişey olmuş gibi acayip şişiyo kızarıyo ve çok ağrıyo
çıldırcak gibiyim artık sadece verdiği losyon rahatlatıyo oda iyileştirmiyo sadece rahatlatıyo
bu rahatsızlık yaklaşık 3 senedir var ben eşim büyük bi kaza geçirmişti sonrasında başladı bu rahatsızlığım ama her geçen gün artıyo ayrıca kan tahlillerimde temiz bir kere daha gitmiştim doktora gene aynı ilacı vermişti işe yaramayınca gitmemiştim bi daha

yüzümdede çıkıyo yumruk yemişim gibi gözümün etrafında çok kötü oluyo
off

kızlar sondan birinci olmuşum malesef
bu hafta tatilde yok evdeyim şok diyet uygulucam bu haftalık bakalım bende ne kadar işe yarıcak

bide bu diyeti yapanlar
ilk gün patates yiyorsunuz mesela içine bişeyler katılıyomu ve ne kadar yeniyo mesela meyve hangilerini ne kadar yediniz
yardımcı olursanız pazartesi başlıyorum
bünyeye bi zararı olmaz dimi ayıptır söylemesi adette olamıyorum daha kötü olmam inşallah

bugünkü yediklerimi yazyiorum

sabah: (08:30) 1 zeytin, azicik peynir, 1 haslanmis yumurta, biraz pekmez, bir dilim ekmek ve sekersiz cay

ara: (11:00) bir armut

ögle: (saat 15:30) yarim porsyon pirasa yemegi, bir dilim ekmek, 2 kasik yogurt.

ara: (17.30) yarim armut

aksam: (20:00) bir seftali

2 litre su ictim ama spor yapamadim

planim daha bisey yememek ama dayanamaz da daha yersem biseyler yazarim buraya

bu hafta tatilde yok evdeyim şok diyet uygulucam bu haftalık bakalım bende ne kadar işe yarıcak

bide bu diyeti yapanlar
ilk gün patates yiyorsunuz mesela içine bişeyler katılıyomu ve ne kadar yeniyo mesela meyve hangilerini ne kadar yediniz
bünyeye bi zararı olmaz dimi ayıptır söylemesi adette olamıyorum daha kötü olmam inşallah

1. gün sadece haşlanmış patates baharat serbetst
2.gün sadece sebze ne yersen ama sabah ne yedin tüm gün o mesela salatalık marul havuç vs gün boyu bunlar başka bişey ilave edemiosun
3. gün et günü bu çok kötü ne yersen işte haşlanmış yada yağsız tavada yada ton balığı falan işte sabah kötü oluyo zaten tıkanıyosun yiyemiyosun
4.gün meyve muz hariç herşey yine sabah neyle başlıyorsan o
5. gün yumurta baharat dışında hiç bişey yok

ooooo yapmayın arkadaşlar lütfen ama :eek:lmaz: ben hepinizin sağlıkla kilo vermesini istiyorum..
tek tip beslenerek kilo verilmez..tamam ilk etapta şok etkisi yapar vücuda ama ikincisi kesinlikle sağlığı bozar..
metoyu durdurup kilo veremez hale gelirsiniz maazallah...

ben daha önce hastanelik oldum böylesi bir şok diyet yüzüne..üstelik eşim vardiyalı çalışıyor..tesadüf evdeydi ve o halde bile az daha gecikseymişiz kalbim duruyormuş..
eğer eşim o an evde olmasaydı sabah geldiğinde ölmüş olucaktım.kızım da çok küçük müdahale de edemezdi zaten..

nolur sağlık önemli ve ihmale gelmiyor..sırf kilo vermek için değil sağlıklı kilo vermek için olsun tüm çabamızkaydirigubbakcemile2

upsseyvahedigeldismile

tamam akrepcim yapmıyorum zaten annemde izin vermez

teşekkür ederim uyardığın için

ben eski diyetime devam edicem zaten kurabiye canavarı olucam yarın pazar eski diyete başlıyorum

lolo , arteria 3ümüz başlıyaımmı p.tesi bu diyete

akrep33 sen görme bu yazdığımı

canım bu pazartesi değil ama belki haftaya pazartesi başlıyabiliriz çünkü annemde kızıyor bana

ben bu hafta normal diyet yapıp sporumu arttırıcam ama öteki hafta yapabilirmbilmiyorumkismile

yok canım ben faydaısını göremedim aynı ilacı boşu boşuna 2 ay içtim 2 haftada 1 kontrole gittim artı ilk gidişimde ek olarak bi kremde verdi işe yaramadı 2.de ek olarak losyonla sakinleştirici özelliği olan bi ilaç verdi belki stresten oluyodur diye 3. gidiştede gene aynı ilacı tek verdi ee işe yaramıyo ayaklarımın altındada çıkıyo inanın yürüyemiyorum ağrıdan kemiğimin üstünde çıkıyo bazen sanki kemiğime bişey olmuş gibi acayip şişiyo kızarıyo ve çok ağrıyo
çıldırcak gibiyim artık sadece verdiği losyon rahatlatıyo oda iyileştirmiyo sadece rahatlatıyo
bu rahatsızlık yaklaşık 3 senedir var ben eşim büyük bi kaza geçirmişti sonrasında başladı bu rahatsızlığım ama her geçen gün artıyo ayrıca kan tahlillerimde temiz bir kere daha gitmiştim doktora gene aynı ilacı vermişti işe yaramayınca gitmemiştim bi daha

yüzümdede çıkıyo yumruk yemişim gibi gözümün etrafında çok kötü oluyo
off

çok ilginç gerçekten ben ilk ürtiker sandım sonra topuk dikeni olabilirmi diye düşündüm ama sanırım ikiside değil

gelmiş geçmiş olsun cnm,bilmiyorumkismile

bide bu diyeti yapanlar

bak ben yazayım ne yediğimi senin için

1. gün

toplamda 4.5 tane patates mi ne yedim tuz atmadım, ama karabiber falan koyabiliyormuşsun

2.gün

ben domates,salatalık,maydanoz,marul yedim ama aklına gelen herhangi bir sebzeyi haşlayıp yağsız yiyebilirsin ben biraz üşendm:kedi:

3.gün

köfte ve tavuk haşlaması yedim
sabah sabah tavuk haşkama yemek aynen bu smile gibi yapıyolaelaelaelaelae

4.gün

karpuz, kırmızı erik,şeftali,kayısı ve armut yedim
bugün çok rahattım

5. gün

5. gün yumurtanın yanında süt ve yoğurt yiyebilirsin

sabah kahvaltı tabağında ne varsa onunla devam etmem gerek böyle bi kuralı var

zaman zaman halsizlik hissettim ben o zamnlar kuru üzüm yedim

iyi geceler kızlar bugun yedıklerım;
sabah:1 kase k-flakes(yağsız sütle)

ara:1 tane armut

öğlen:1 tabak sarımsaklı yoğurtlu,soya kıymalı mantı

akşam:1 kase k-flakes yağsız sütle

30 dk bisiklet,20 dk spor aletlerinde hareket
bugun yürüyemedık dedem gelıcek dıye altkatı temızledık(spordan sonra limonlu soda içtim bide)

iyi geceler kızlar bugun yedıklerım;
sabah:1 kase k-flakes(yağsız sütle)

ara:1 tane armut

öğlen:1 tabak sarımsaklı yoğurtlu,soya kıymalı mantı

akşam:1 kase k-flakes yağsız sütle

30 dk bisiklet,20 dk spor aletlerinde hareket
bugun yürüyemedık dedem gelıcek dıye altkatı temızledık(spordan sonra limonlu soda içtim bide)

afiyet olsun gayet güzel bir menü ama acikmadin mi? gerci yaz sicaklarinda insanin istahi kapaniyor

bak ben yazayım ne yediğimi senin için

1. gün

toplamda 4.5 tane patates mi ne yedim tuz atmadım, ama karabiber falan koyabiliyormuşsun

2.gün

ben domates,salatalık,maydanoz,marul yedim ama aklına gelen herhangi bir sebzeyi haşlayıp yağsız yiyebilirsin ben biraz üşendm:kedi:

3.gün

köfte ve tavuk haşlaması yedim
sabah sabah tavuk haşkama yemek aynen bu smile gibi yapıyolaelaelaelaelae

4.gün

karpuz, kırmızı erik,şeftali,kayısı ve armut yedim
bugün çok rahattım

5. gün

5. gün yumurtanın yanında süt ve yoğurt yiyebilirsin

sabah kahvaltı tabağında ne varsa onunla devam etmem gerek böyle bi kuralı var

zaman zaman halsizlik hissettim ben o zamnlar kuru üzüm yedim

teşekkür ederim paylaşımın için

bende aynen bunları yerim o zaman

bişeyler içebiliyomuyuz su çay kahve soda gibi
bide son gün tabağına ne koyarsan devam dedin nasıl yani yumurtayı haşlıcaz yanında peynir yoğurt falan yiyip akşama kadar gene bunlarımı tüketicez

çok ilginç gerçekten ben ilk ürtiker sandım sonra topuk dikeni olabilirmi diye düşündüm ama sanırım ikiside değil

gelmiş geçmiş olsun cnm,bilmiyorumkismile

inşallah canım geçsin artık dayanamıyorum o kadar çok rahatsız ediyoki bazen kulaklarım bile öyle bi kaşınıyoki parçlayasım geliyo çok kötü inan
canım bi isim koyamadılarki ilk doktor kurdeşen ddedi hiç bir test yapmadan
2. si hiç bişey demedi anlamaya çalışıyo 2 aydır anlayamadı
reçetede ürtiker yazıyo ama malesef tedavi edemiyo bişeyde demiyo doktor zaten bu doktorların ağzından laf alabilmekte o kadar kolay olmuyo malesef

1. gün sadece haşlanmış patates baharat serbetst
2.gün sadece sebze ne yersen ama sabah ne yedin tüm gün o mesela salatalık marul havuç vs gün boyu bunlar başka bişey ilave edemiosun
3. gün et günü bu çok kötü ne yersen işte haşlanmış yada yağsız tavada yada ton balığı falan işte sabah kötü oluyo zaten tıkanıyosun yiyemiyosun
4.gün meyve muz hariç herşey yine sabah neyle başlıyorsan o
5. gün yumurta baharat dışında hiç bişey yok

canım ton balığı konsrvemi yağ var onlarda ama
ayrıca paylaşımın için teşekkür ederim

dünkü yediklerim

sabah:1 bardak şekersiz çay 1 tane poğaça

öğle:dondurma

akşam :4 tane köfte küçük dilimlenmiş 8 dilim patates 2 kaşık cacık bol salata

Günaydin kizlar

dünkü menümde aksam yemegi yememistim bu sabah kiyafetli olarak 63.0 ciktim :dance: dün 63.5 cikmistim,

X