Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

hmm..CADIARZU
tatlışım yaptığım monti zaten protein ağırlıklı.ama ben epeydir veriyorum ya..sanırım direnç dönemim bu ara..sonradan aldığım kilolar kolay gitti ama yerleşenler zorluyor galiba..
iyisimi ben montide kalıp sebat ediim..
diyetisyende protein ağırlıklı diyomuş ya..

evet yaa yerleşen kilolardan korkuyorum bende 70 ten aşağısı benide zorlucak bakalım kolay gelsin hepimizekaydirigubbakcemile2

ya çok verimsiz bie haftaydı benim için bireyselde olamıyacağım kesin ama takım olarak inş 1. oluruz bende kilomu bildireyim geçen hafta 58.7 idim bu hafta 58.2yim
eşim rahtsızlığı evde olması düzenimi bozdu inanın çarşamba başladım desem yeridir hafta sonu ve çarşambaya kadar itraf ediyorum kaçamaklarım oldu ama artık 60lara veda ettim çoook mutluyum
tebrikler canım..süpersin.
çok mutlu oluyor insan dimii..bende 70 li rakamlara veda ettiğime hala innamıyorum..
görenler ne kadar zayıflamışsın diyor ve ben acaip gaza geliyorum:sm_cool:
ayrıca 2. takım üyeleri hepinize teşekkür ediyorum burada okadra yanlızdımki hem yanlızlığıma hemde kilolarıma çok iyi geldiniz sonsuzzz teşekkürlerrrrrrrrrr
ah tatlışım ne demek..biz o yüzden burdayız ya..birbirimize destek olup bitiricez bu kiloları inşallah:teselli:
kuzum senın vucut dıremıyor
sebep ne ola kı CADIARZU
gayette duzenlı yıyorsun ama
aklına gelen bır sey var mı
evet canikom resmen direniyor..pazartesiden bu yana akşam 66 sabah 66 gösteriyor..gr oynamıyor..hatta bozuldumu acep diye eşimi çıkardım..çok normal..o da 66 çıksaydı acaip gülerdim herhalde kaydirigubbakcemile3
sabrımı deniyor yağlar belki moralini bozarda yer diye ama inat değilmi bozmicam işte
eriticem o yağları:dance:
bu hafta kesinlikle başlıyorum sporakaydirigubbakcemile2

22 Temmuz Perşembe

Sabah: 45 gr k flakes+1 bardak yağsız süt

Ara: 1 küçük kutu meyveli yoğurt

Öğle: 2 dılım ekmek+2 dılım peynır+5zeytın+1 kasık patlıcan salatası

Ara: Yarım armut

Ara: 1 yesıl elma

Akşam: 5-6 kaşık az yağlı patates kavurması+2 kasık yogurt

Gunboyu 2 lt su

şok şok şok :1shok:
aydasu akşam ekmek yememişşş hihoyyyt
:roflol::roflol:

evet yaa yerleşen kilolardan korkuyorum bende 70 ten aşağısı benide zorlucak bakalım kolay gelsin hepimizekaydirigubbakcemile2

evet canım..
aslında yerleşen kilolardan 100 gr da olsa süper olur da işte bir an ince gitsin diye acele ediyoruz sanırım

ebru5454
senaysanl
nazliksk
lolo
oztrk

bu arkadaşlar kilo bildiriminde bulunmadı..
mazeretli olanlar varmıydı arkadaşlar bilen varmı..benim gözümden kaçmış olabilir

kızlar üzülerek söylüyorum 80.3 kilodayım
tamam hafta sonu kaçamak yaptım ama bu kadarda yapmadım neden böyle oldu anlamadım
acaba içtiğim ilaçların etkisimi 2 ayrı ilaç içtim 2 gün oldu bitireli gerçi biri kortizondu belkide onunda etkisi vardır
belkide kızlar günüm 10 gün geçti bu yüzdende böyle olabilirmi acaba ilaçlar düzenimi bozdu galiba
buraya ilk üye olduğum zamanlarda olucaktım günüm yekındı hala daha olmadım şişkinlikmi yaptı acaba

neyse bu böyle son haftam olur inşallah bir kaç gündür daha çok dikkat ediyorum yediklerime pazartesi günüde 1 kereliğine şok diyet yapıcam sonrasında
gene kendi bünyeme uygun beslenmeye devam edicem

Lolo annesine gittigi icin dün sabah bildirmisti kilosunu

simdi bakktim
senaysanl in son mesaji ayin 15. de yani mesajlar silindigi ara onun yazdigi bisey silinmis olabilir cünkü mesajlalr silindikten sonra mesajini göremedim

eberi5454 de mesajlalr silindikten sonra mesaj yazmis yazdiklalrimiz silinmis demis belki bugün de gelir

simdi bakktim
senaysanl in son mesaji ayin 15. de yani mesajlar silindigi ara onun yazdigi bisey silinmis olabilir cünkü mesajlalr silindikten sonra mesajini göremedim

eberi5454 de mesajlalr silindikten sonra mesaj yazmis yazdiklalrimiz silinmis demis belki bugün de gelir

tatlışım çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için..
tatile çıktığında yokluğunu çok aricam inanki..paylaşımın tkıma katkın çok güzel Şeniz

tatlışım çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için..
tatile çıktığında yokluğunu çok aricam inanki..paylaşımın tkıma katkın çok güzel Şeniz

tesekkür ederim canim ben tatilden de yetisirim , aburcubur yememek icin kendimi buraya veriyorum iste

kızlar ben hergün aynı şeyleri yemekten çok sıkıldım:KK43:acaba diyet tatlılar yada farklı sebeli diyet yemekleri bilen varmı aranızda farklı bişey olsun lütfennnn:)))))diyette olabilir haftadan nekadar kg vermeliyiz?gerçi herkesin metobolizması farklı çalışııyo ama şua n bir diyet değil benimkisi sanki sağlıklı beslenme gibi bişey oldu:)farkındayım tatlıdan hamur işinden uzağım çok ama haftadan 1 kg vermek bana az gibi geldi...süper kg verdiren diyet biliyosanız süper olur:)))))

en son mesaji ayin 15. inde yazmis

kızlar ben hergün aynı şeyleri yemekten çok sıkıldım:KK43:acaba diyet tatlılar yada farklı sebeli diyet yemekleri bilen varmı aranızda farklı bişey olsun lütfennnn:)))))diyette olabilir haftadan nekadar kg vermeliyiz?gerçi herkesin metobolizması farklı çalışııyo ama şua n bir diyet değil benimkisi sanki sağlıklı beslenme gibi bişey oldu:)farkındayım tatlıdan hamur işinden uzağım çok ama haftadan 1 kg vermek bana az gibi geldi...süper kg verdiren diyet biliyosanız süper olur:)))))

yazdığı son mesaj bu bursa86 arkadasımızın
ve sıteye son gırıs tarıhı 15/07/2010

kuzum bencede al sen tartını yanına
nolcak kı ne kadar yer tutacak garıbım kaydirigubbakcemile3

canim ucak altina versem bozulur diye korkuyorum, ucak altina verilen bagajlar hep atiliyor hassas davranmiyorlar

yanima da alamam el bagajina camli seyler koymak yasak mafoldumben onunla ucagi kacirma riskim var ondan sempatiksalakcinni

X