Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ben alsancaktakine gittim kaydirigubbakcemile

doktor çok tatlı bi adamdı çok ilgilendi zaten bu aralar hep iyi doktorlara denk geliyorum yada onlar huy değiştirdisempatiksalakcinni

atagöze giderdik biz hep şimdi buraya götürdü babam o nere götürürse oraya gidiyom ki kaydirigubbakcemile

ben alsancaktakine gittim kaydirigubbakcemile

doktor çok tatlı bi adamdı çok ilgilendi zaten bu aralar hep iyi doktorlara denk geliyorum yada onlar huy değiştirdisempatiksalakcinni

atagöze giderdik biz hep şimdi buraya götürdü babam o nere götürürse oraya gidiyom ki kaydirigubbakcemile

iyi tamam tamam bişi demedım doktor hanım aklinialirimsmile

nen varmıs pekı gozluk kontrolumu ?

not: yuh aydasu ne bu merak ? laelaelaelaelae

bana soru sorulmasını severim benolumunekankayizsmile

gözlük kullanıyom zaten ama son zamanlarda kemik çerçevelere kafayı takmıştım kullandığım çerçevemde baya eskiydi yenisini alayım die bi aktırdım ilerleme varmı yokmu die hala 1.75ohaoldumsmile

kavuştum ama kemik çerçevemezemuszemus

bana soru sorulmasını severim benolumunekankayizsmile

gözlük kullanıyom zaten ama son zamanlarda kemik çerçevelere kafayı takmıştım kullandığım çerçevemde baya eskiydi yenisini alayım die bi aktırdım ilerleme varmı yokmu die hala 1.75ohaoldumsmile

kavuştum ama kemik çerçevemezemuszemus

Hadi güle güle kullan tatlım...:teytey:
Miyopmusun bılmıyorum ama bu yastan sonra zaten pek ılerleme olmaz, sabıt kalır genelde...
Anca 0,25 asağı yukarı oynar kaydirigubbakcemile5

canım geçmiş olsun inş. bugün sağlığına kavuşmuşsundur.....

ayyy canım cok gecmıs olsun
dıs derdı cok fena derler
Allah yardımcın olsun canım
ınsallah bugun o dedgıın kan kokusu gıtmıstır
sağolun kızlar..gitti kan kokusu çok şükür
bu sabah 63.8 dim, 100 gram daha vermisim....

ins. cumaya fazla cikmam da böyle az cikarim.

ya kizlar biz ramazanda ne yapcaz? tek iftar ve sahurla kalicaz, bir plan yapan var mi aranizda
ayy sorma bende düşünüyorum..geçen ramazan dikkat etmedim süper kiloaldım.aynı hataya düşmek istemiyorum..yapcez bişiler artık.o zaman gelsinde
akrep33 ve arteria çok geçmiş olsun
dün gece net gelmedi bugun ttnetten bakmaya gelcekler kesinti oluyo diye dünkü menümü yazıyım ben hemen yine gitmeden:emir_bebek:

sabah:peynirli,kekikli 1yumurtadan omlet,domates,salatalık,4zeytin,bi bardak şekersiz çay

öğlen:1 bardak limonata,4 tane etiformun çikolatalı bisküvisi(kızlar tadı çok guzel bi paket 160 kalori valla tatlı krizim geldi öğün niyetine yedim)

akşam:patatesli,kıymalı patlıcan(kızartma değil annem düdüklüde yaptı),1 dilim çavdar ekmeği,2 kaşık yoğurt

30 dk yüzme,25 dk bahçe çapaladık nazlıyla ot yolduk:bbo:

teşekkür ederim canım..menün çukulatalı bisküvi hariç güzel olmuş canım

aaa aramizda bi basari öyküsü olan daha varmis

vatanugruna maasallah 4 ayda iyi erdin o kadar kiloyu hadi ins.öteki kilolari da birlikte veririz burda.

teşekkür ederim aydasunun yanında benim ki sivri sinek kalıyo onun ki daha örnek alınacası ve daha azimli bi öykü

hep beraber mezun ederiz ihşallah burdan birbirizimikaydirigubbakcemile5

bugünkü menüm

sabah: 3 zeytin, kibrit kutusu kadar peynir, biraz pekmez, 1 haslanmis yumurta, sekersiz cay ve 1 dilim ekmek.

ara: bi fincan sütlü kahve

ögle: birkac yaprak marul, yarim salatalik, 1 domates, bir tatli kasigi zeytinyagi ve tuz iceren bir salata. ve bir dilim ekmek

ara: bir seftali

aksam: bir porsyon karniyarik, yukardaki salatanin aynisindan ve 2 dilim ekmek.

3 litre su

aktivite: yusufla cikip Rhein nehrinin kiyisinda 2 saat yürüdük.

merhaba kızlaarr ay gorusemıyoruz ne zamandır a.s. internette sorun vardı da..
dünkü menümü yazayım hemen

sabah :
1 yumurta , peynir , zeytin , sekersiz cay
ara:1 seftali
oglen:
etiformun biskuvisi ve limonata -zerrinle beraber yedik :KK1: -
ara yok
aksam:
1 kasık pilav, 1 kasık barbunya , 2 kasık kıymalı patates ve yogurt

bugünkü menmü de ilerleyen saatlerde paylasıcam . bu arada dayanamadım bugun tartıldım ve durum iyi ama söylemiycem cumaya kdar daha cok cabalıycam etap bırıncılıgıne oynuyorum kaydirigubbakcemile3

bugünkü menüm

sabah: 3 zeytin, kibrit kutusu kadar peynir, biraz pekmez, 1 haslanmis yumurta, sekersiz cay ve 1 dilim ekmek.

ara: bi fincan sütlü kahve

ögle: birkac yaprak marul, yarim salatalik, 1 domates, bir tatli kasigi zeytinyagi ve tuz iceren bir salata. ve bir dilim ekmek

ara: bir seftali

aksam: bir porsyon karniyarik, yukardaki salatanin aynisindan ve 2 dilim ekmek.

3 litre su

aktivite: yusufla cikip Rhein nehrinin kiyisinda 2 saat yürüdük.

canım ne guzel dengelı yemıssın tebrık ederım.. keske ben de salata yıyebılsem hıc sevmıyorum domates falan yemedgım ıcın yalnızca marul salatası yıyebılıyorum kaydirigubbakcemile2

canım ne guzel dengelı yemıssın tebrık ederım.. keske ben de salata yıyebılsem hıc sevmıyorum domates falan yemedgım ıcın yalnızca marul salatası yıyebılıyorum kaydirigubbakcemile2

saol canim a.s.

sen de havuc rendele salatana, ben havuc rendelemekten üsendigim icin salatada kullanmyiorum :KK1:

kizlar benim menümdeki ekmeklere takilacaklar bu sefer´de, ama naapiyim ben de en nihayetinde Türküm ekmeksiz doymusoyrum :kedi:

saol canim a.s.

sen de havuc rendele salatana, ben havuc rendelemekten üsendigim icin salatada kullanmyiorum :KK1:

kizlar benim menümdeki ekmeklere takilacaklar bu sefer´de, ama naapiyim ben de en nihayetinde Türküm ekmeksiz doymusoyrum :kedi:

seni gidi seniiii aklinialirimsmile
sen de bendensın ekmek konusunda
öğlen cokhafıf olmus be bacım

nazlı hadı bakalım ucur takımı havalara kaydirigubbakcemile3

20 Temmuz Salı

Sabah: 2 dılım ekmek ve bir dilim peynır ıle yapılmıs yağsız tost

Ara: Yok (Kahvaltı ıle öğle arası 3 saatı gecmedıgı ıcın bugun yapmadım)

Öğle: 4 yemek kasıgı az yağlı bulgur pılavı+3 y.kasıgı yoğurt

Ara: 3 küçük kuru kayısı

Ara: 2 dılım karpuz

Akşam: 40 gr ekmek (1 dılım ekmek: 30 gr)+1 parca ızgara tavuk+2 kaşık yoğurt+domsalbib (püsküütüm opuyorumnanaktan)

Günboyu 3 lt su

Aktivite: Simdi odama gıdıyorum, dip bucak temızlık yapmaya, kapı pencere Allah ne verdıyse kaydirigubbakcemile3, hadı hakkınızı helal edın :roflol: :roflol:

hahaytt ucurucam ınsallah sımdı bole dıye dıye kılo alıp gelıyormusum cumayaa sempatiksalakcinni bu arada kulak mısafrı oldum daa ben de gozluk kullanıyorum tam 10 yıldır ve mıyobum hem de 6 7 falan, kısmetse 18imi doldurunca lazer olucam , hep nurı mataya gıderdım alsancakta özel, baktık sonra vızıteler ıyıce arttı , oraya buraya gıtmeye basladım en son gcen yıl alsancak kahramanlarda özel gazi hastanesi var oranın göz doktoruna gittim ve cok memnun kaldım hem de ssk bagkur zart zurt hepsi de geciyor ve adam belli cok basarılı,tavsye ederim izmirli kızlara kaydirigubbakcemile2

saol canim a.s.

hmm evet zaten severım de havucu.. bu aksam belkı k-flakes yıcem yarın oglen bı denıyımm canım sagol zemuszemus

kızlar çitlenbik arkadaşımızın 5 günde 5 kilo diyeti vardı yaa sitede listesini buldum baya kişi yapıyor bende bugün ona başladımsempatiksalakcinni
biraz bakalım verebilcemmi die meraktan biraz da acele kilo verme gerekliliğinden hiç zorlanmadım açıkcası ilk güne sadece haşlanmış patates yazmışlar bugün 4 buçuk tane haşlanmış patates yedimcokacimcoook hiç bozmadım ama şu an cnm kuru üzüm istiyor bir iki tane yerim:KK70:
2.5 litre su içtim yarım saat yürüdüm ve 15 dakika masaj motoruyla sorunlu bölgelere masaj yaptım hihoyyyt

bnm bugünlük özetim bu, diyete bugün başladığım için sabah tartıldım şu an 72.300 kiloyum cumadan beri 400 gr gitmiş sadece bakalım 5 kilo olmasa da 1-2 kilocuk veririm inşallah.

kızlar çitlenbik arkadaşımızın 5 günde 5 kilo diyeti vardı yaa sitede listesini buldum baya kişi yapıyor bende bugün ona başladımsempatiksalakcinni
biraz bakalım verebilcemmi die meraktan biraz da acele kilo verme gerekliliğinden hiç zorlanmadım açıkcası ilk güne sadece haşlanmış patates yazmışlar bugün 4 buçuk tane haşlanmış patates yedimcokacimcoook hiç bozmadım ama şu an cnm kuru üzüm istiyor bir iki tane yerim:KK70:
2.5 litre su içtim yarım saat yürüdüm ve 15 dakika masaj motoruyla sorunlu bölgelere masaj yaptım hihoyyyt

bnm bugünlük özetim bu, diyete bugün başladığım için sabah tartıldım şu an 72.300 kiloyum cumadan beri 400 gr gitmiş sadece bakalım 5 kilo olmasa da 1-2 kilocuk veririm inşallah.

ya evet ben yaptım ama yarım bıraktım çünkü en son et gününde btmiştim ne tansiyon kaldı ne şeker çok kötü eşim fena kızdı bıraktım bide bebeğim var benim 10 aylık ona falan iyi ilgilenemedim halsizlik hat safada yalnız tartıda çok oynamadı 3 günde 1.7 verdim de mezure felaket oynadı onu söyliyeyim

iyi akşamlar millet,netimiz tamir olduğu için artık zamanında yazabilicez
bugun yedıklerım:
sabah:1 bardak yeşilçay

öğlen:kıymalı,patatesli patlıcan,2 kasık yoğurt,1dılım kepek ekmeği
ara:1 tane galeta,1 kk peynir,3 küçük parça karpuz

akşam:1 kase k-flakes(yarımyağlı sütle)
bu geceden basladım ama yarından itibaren k-flakes in 14 gün 2 öğün diyetine başlıyorum
kışın yapmıştım 2 haftada 3 kilo vermiştim geri de almadım

bende bugunkü menümü paylaşayım sabah çok az beyaz ekmek ve peynir arada bi şeftali öğlen yok arada atıştırdım ama bir havuç 2 kaçamak yaptım bugun bi parçacık çikolata ve orta türk kahvesi :KK43:( ama akşam cezalandırdım kendimi domates salatası+ börülce salatası (yağsız tuzsuz)+azcık makarna ekemek falan yemedim sonra bir salatalık bir armut yedi

bende bugunkü menümü paylaşayım sabah çok az beyaz ekmek ve peynir arada bi şeftali öğlen yok arada atıştırdım ama bir havuç 2 kaçamak yaptım bugun bi parçacık çikolata ve orta türk kahvesi :KK43:( ama akşam cezalandırdım kendimi domates salatası+ börülce salatası (yağsız tuzsuz)+azcık makarna ekemek falan yemedim sonra bir salatalık bir armut yedi

ayy canım nasıl da borulce salata cekti uuf kaydirigubbakcemile biz anca k-flakes sempatiksalakcinni

X