Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ayy kızlar bugün erkek arkadaşımla 2 yıldönümümüz bana şu kekten,çikolatadan oluşan çiçeklerden göndermiş napıcam ben şimdi

hem mutlu olsum hem de acaip cnm çekti o kadar güzellerkilaelaelaelaelae

Ay ne kaa güzelll hihoyyyt
Mutlulugunuz daım olsun canım
İçim bır hos oldu cok guzel seyler bunlar ya
Bence de cuma ye canım ödül nıyetıne aklinialirimsmile
Nasıl mutlu olmussundur kımbılır hihoyyyt

Yarın da nısanlımın doğum gunu ama benden 1000 km uzakta mafoldumben
Allah ın ıznıyle cumartesı yanımda ama ben ona suprız hazırladım
Orda bır pastaneyle anlastım, yarın elıne pastasını teslım edecekler :kedi:
İçim ıçıme sığmıyor
Sevıyorum ben supriz yapmasını :kedi:

yemicem cnm ambalajı açılmadan 7 gün taze kalıyomuş baktım sayfasında içinde şeker yağ yok diyor bu nasıl kek anlamadım:roflol:

ama cuma beni kimse tutamaz annemle anneannemlede paylaşırım nasıl dayanıcam bilmiyorum böyle güzel bişi görmedim yaaŞenizŞenizŞeniz

görme zaten görme didimmm sırnaşık şey cumaya oklavayla kupa arasında karar ver önce:eek:klava::hooray::enbuyukkk:

denge ekmeği tam buğday ekmeği kızlar...
buğdayın değişime girmeden oluşan unuyla yapılan ekmek..hem kaorisi çok düşük..hemde gereken vitaminleri tam alabiliyosun..üstelik şişrmiyor tok tutuyor

her buyuk markette satılıyor mu kı bu akrepcım acep ?
ustunde tam bugday ekmegımı yazıyor yoksam denge ekmegımı?
ya hatırladım bu püsküütümun yedıgı ekmek degılmıydı? a.s

yarım saat önce bir yeşil elma yedim..wc ye taşınıyorum yaa..ne su tutmuşum öyle..akşam benim bızdırıka kremalı kek yaparken kremasının tadına baktım bir de bir avuç kabak çekirdeği yemiştim kesinlikle fazla değil..onlar şişirmiş demekki beni..birde tam anlamıyla yeseymişim halim harapmış demekki...
kızlar kesinlikle kilo verme dönemlerinde aralarda yeşil elma tavsiye ederim..acaip ödem attırıyor hem de yağ yakıcı özelliği var..tabi diğer sayısız faydaları da cabası

bır kere de aynı seyı yazmayalım ya da aklımızdan gecırmeyelım zaten kaydirigubbakcemile
sımdı yazıyordum kızlar yesıl elme yıyın hem cok guzel hem dıyette cok faydalı dıye kaydirigubbakcemile3
kendısı cekmecemde yenme saatını beklıyor :roflol:

ayy kızlar bugün erkek arkadaşımla 2 yıldönümümüz bana şu kekten,çikolatadan oluşan çiçeklerden göndermiş napıcam ben şimdi

hem mutlu olsum hem de acaip cnm çekti o kadar güzellerkilaelaelaelaelae

bu erkekler hep böyle canim önceki gün de esim bana brükselden cok güzel bi cukulata getirdi, dün aksam yemedim aksamdan sonra eritemem diye. ben de demin yedim kücücük bi parca.

yarım saat önce bir yeşil elma yedim..wc ye taşınıyorum yaa..ne su tutmuşum öyle..akşam benim bızdırıka kremalı kek yaparken kremasının tadına baktım bir de bir avuç kabak çekirdeği yemiştim kesinlikle fazla değil..onlar şişirmiş demekki beni..birde tam anlamıyla yeseymişim halim harapmış demekki...
kızlar kesinlikle kilo verme dönemlerinde aralarda yeşil elma tavsiye ederim..acaip ödem attırıyor hem de yağ yakıcı özelliği var..tabi diğer sayısız faydaları da cabası

ben de severim yesil elmayi eksi oluyorlar cokacimcoook ama yusuf ícin kirmizi tatli elmalardan aliyorum

her buyuk markette satılıyor mu kı bu akrepcım acep ?
ustunde tam bugday ekmegımı yazıyor yoksam denge ekmegımı?
ya hatırladım bu püsküütümun yedıgı ekmek degılmıydı? a.s

bır kere de aynı seyı yazmayalım ya da aklımızdan gecırmeyelım zaten kaydirigubbakcemile
sımdı yazıyordum kızlar yesıl elme yıyın hem cok guzel hem dıyette cok faydalı dıye kaydirigubbakcemile3
kendısı cekmecemde yenme saatını beklıyor :roflol:

püskütüm yiyomuydu bilmiyorum ki güzelim..ama montide yeniyor..büyük marketlerde satılır canım..ben bimden köy ekmeği adındaki ekmeği de alıyorum..o da çok güzel.tam buğday ekmeği..

ayy desen ben bu sefer erken davrandım..senden önce yazmışım desene:roflol::roflol:

bu erkekler hep böyle canim önceki gün de esim bana brükselden cok güzel bi cukulata getirdi, dün aksam yemedim aksamdan sonra eritemem diye. ben de demin yedim kücücük bi parca.

aaa aşkolsun amaaaa :eek:lmaz: cıss onlar şimdi..yeme sende canikom..
cumaya sakla kaldır ortadan görüpte canın çekmesin

Ay ne kaa güzelll hihoyyyt
Mutlulugunuz daım olsun canım
İçim bır hos oldu cok guzel seyler bunlar ya
Bence de cuma ye canım ödül nıyetıne aklinialirimsmile
Nasıl mutlu olmussundur kımbılır hihoyyyt

Yarın da nısanlımın doğum gunu ama benden 1000 km uzakta mafoldumben
Allah ın ıznıyle cumartesı yanımda ama ben ona suprız hazırladım
Orda bır pastaneyle anlastım, yarın elıne pastasını teslım edecekler :kedi:
İçim ıçıme sığmıyor
Sevıyorum ben supriz yapmasını :kedi:

nasıl mutlu oldum anlatamam yaa:sm_cool:

çok saol iyi dileklerin için cumaya kadar dokunmucam karar verdim

cumada bi iki tanesini yicem annemle paylaşıcam bol bol resimlerini çekicem amahihoyyyt

bizde uzaktayız cnm o kadar güzel oluyorki böyle süprizler 1000 km uzaklığın hiç bi anlamı kalmıyorŞeniz

görme zaten görme didimmm sırnaşık şey cumaya oklavayla kupa arasında karar ver önce:eek:klava::hooray::enbuyukkk:

görmüyorum kaptancım tmmhihoyyyt

aaa aşkolsun amaaaa :eek:lmaz: cıss onlar şimdi..yeme sende canikom..
cumaya sakla kaldır ortadan görüpte canın çekmesin

dolap cukulata dolu her gelen cukulata getiriyor, gecen misefir gelmisti cukulata getirdi
anneler günü hediyesi esim cukulata aldi hala duruyor, gecen gün esim yine cukulata getirdi.... dolap cukulata doldu,

ama canim bugünkü lesli yürüyüsümü yapmadim henüz, esim gelicek ögle yemegine birlikte yicez, yemekten sonra yüricem aksam da yemek yememeyi planliyorum belki sadece salata yerim.

kızlar harıl harıl temizlik yapıyorum biyandan yemek biyandan alış veriş yaptım geldim

koşturuyorum anlıcanız

yarın sabah erkenden anneme gidiyorum
az kalorili ama beni zinde tutucak bi kahvaltı önerirmisiniz bana
annemde akşama kadar koşturucam çünkü

püskütüm yiyomuydu bilmiyorum ki güzelim..ama montide yeniyor..büyük marketlerde satılır canım..ben bimden köy ekmeği adındaki ekmeği de alıyorum..o da çok güzel.tam buğday ekmeği..

ayy desen ben bu sefer erken davrandım..senden önce yazmışım desene:roflol::roflol:

Evet kuzum benden eönce davrandın bugun vereliniortak
Bım benım vazgecılmezım ama ekmegını denenemesıtım hıc en kısa zamanda alıyım bakıyım zemuszemus

nasıl mutlu oldum anlatamam yaa:sm_cool:

çok saol iyi dileklerin için cumaya kadar dokunmucam karar verdim

cumada bi iki tanesini yicem annemle paylaşıcam bol bol resimlerini çekicem amahihoyyyt

bizde uzaktayız cnm o kadar güzel oluyorki böyle süprizler 1000 km uzaklığın hiç bi anlamı kalmıyorŞeniz

Allah tez zamanda sevenlerı kavustursun :Saruboceq:
Çok zor kardes çok bılırım ...

görmüyorum kaptancım tmmhihoyyyt

dolap cukulata dolu her gelen cukulata getiriyor, gecen misefir gelmisti cukulata getirdi
anneler günü hediyesi esim cukulata aldi hala duruyor, gecen gün esim yine cukulata getirdi.... dolap cukulata doldu,

ama canim bugünkü lesli yürüyüsümü yapmadim henüz, esim gelicek ögle yemegine birlikte yicez, yemekten sonra yüricem aksam da yemek yememeyi planliyorum belki sadece salata yerim.

sen tam sabotaj altında dıyet yapıyormussu be kuzum alkisalkisalkis
tebrık ederım ıradene sahıp cıkabılıyorsan :lepi:

ya kılar benim dün yediklerimi yazmaya yüzüm yok..eyvahedigeldismile

akşam işten eve gidene kadar herşey yolundaqydı:)
sabah:bir dilim kepek ekmeği,küçük boy domates,peynir
ara öğün:boş
öğlen:bir kepçe pilav,bir kepçe tavuk sote
ara öğün:eti form çubuk kraker

işte bundan sonrası vahim:)
anneannemlere gittim elde açma hamur yapmışlar turşuyla beraber yedim ekmekte yedim:KK43:
akşam:pilav,fsulye,ve patlıcan oturtması,salata çok yemedim ama miktarını bende bilmiyom:KK43:
1,5 litre su

kızlar harıl harıl temizlik yapıyorum biyandan yemek biyandan alış veriş yaptım geldim

koşturuyorum anlıcanız

yarın sabah erkenden anneme gidiyorum
az kalorili ama beni zinde tutucak bi kahvaltı önerirmisiniz bana
annemde akşama kadar koşturucam çünkü

1 bardak ılık süt,1 haşlanmış yumurta,1 kk peynir,3 zeytin,domsalbib:-)asigim:)
ekmeksiz yenicek..
süper kalorisi düşük ve acaip enerjik ve tok tutucak bir kahvaltı mönüsü efem:1closedeyes:

ya kılar benim dün yediklerimi yazmaya yüzüm yok..eyvahedigeldismile

akşam işten eve gidene kadar herşey yolundaqydı:)
sabah:bir dilim kepek ekmeği,küçük boy domates,peynir
ara öğün:boş
öğlen:bir kepçe pilav,bir kepçe tavuk sote
ara öğün:eti form çubuk kraker

işte bundan sonrası vahim:)
anneannemlere gittim elde açma hamur yapmışlar turşuyla beraber yedim ekmekte yedim:KK43:
akşam:pilav,fsulye,ve patlıcan oturtması,salata çok yemedim ama miktarını bende bilmiyom:KK43:
1,5 litre su

amanın nelerde yemişin hem de üst üste :eek:lmaz: cumaya artılarla gelmeyiz umarım:enbuyukkk:

Evet kuzum benden eönce davrandın bugun vereliniortak
Bım benım vazgecılmezım ama ekmegını denenemesıtım hıc en kısa zamanda alıyım bakıyım zemuszemus

hmm bim benimde vazgeçilmezim her bişeyimi ordan alıyorum ve çok da memnunum ürünlerinden...hem çok uygun hem kaliteli..

valla aynı yerden almasak şaşardım:roflol:

1 bardak ılık süt,1 haşlanmış yumurta,1 kk peynir,3 zeytin,domsalbib:-)asigim:)
ekmeksiz yenicek..
süper kalorisi düşük ve acaip enerjik ve tok tutucak bir kahvaltı mönüsü efem:1closedeyes:

verdiğin menü için teşekkür ederim

ama en sonda ne yazıyo anlamadım kırmızı yüzden önceki kelimeyi anlamadım canım

yarın sabah erkenden anneme gideceğim için erkenden yazsam kilomu olur dimi annemlerde net var ama tartı yok mecbur evde tartılcam
ama şimdiden söylim bu hafta benden ümit yok

ama 2 gündür daha çok dikkat ediyorum
su pek içmiyodum
bu gün 3 buçuk litre su içtim dahada içebilirim
gerçi dakkada bir tuvalete taşınıyorum ama neyse napalım
bide pazartesi günü şok diyet yapıcam bana uygun geldi sadece 1 haftalık yapıcam

bu gün yediklerim

sabah 2 dilim denge ekmeği 1 kibrit kutusu peynir çeyrek bardak portakal suyu

öğle: 3 tane kırmızı biber aldım suda haşladım kabuğunu soydum içine 2 salatalık 1 domatez doğreadım irice çok az zeytinyağ tuz limon ekledim çeyrek dilim denge ekmeğiyle yedim

ara: 1 tane fındık

akşam :3 kaşık zeytinyağlı taze fasülye 5 sarma yarım dilim ekmekden biraz fazla denge ekmeği 2 yudum portakal suyu

not:3 buçuk litre su içtim bu saate kadar dahada içicem çünkü çok susuyorum
arada kahve (biliyorum kahve içmemi istemiyosunuz ama kahve içince daha az acıkıyorum ve daha dinç oluyorum )

kızlar yarın kuranda inşallah bişeyler kaçırmam
çeşit çeşit hamur işleri olucak hepside benim elimden geçicek yemeden nasıl durucam

1 tane sigara böreği yesem bir kaç tanede dolma yesem 1 tanede poğaça çokmu olur acaba
yada ben en iyisi salatalık alim orda misafirler hamur işlerini yerken bende salatalık yerim

kızlar bim 9 damı açılıyodu meyve sularını bimden alıcamda vakitli gidim oralarda beklemim
bide tane meyva suları kaçaydı acaba 40 tane alıcamda şimdiden hesabımı yapim

merhabalar herkese bende menümü paylaşayım
sabah kfleks
ara1şeftali
öğlenkfleks
araküçük bir havuç+küçük bir armut
yine bir araavuç ayası kadar nohut
akşam çok az ekmek taze fasulye(az yağlı) ve salata

ya kızlar şu 5 gün 5 kilo diyetinden sonra kilo vermem durdu ama bu program doğrutusunda devam etmeyi düşünüyorum ne diyorsunuz ?

X