Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

çitlenbik bende biraz halsizleştim kuru üzüm yedim 10 tane falan kendime geldim biraz 5 günü bitiricem çünkü merak ettim kaç kilo verebilcem bakalım:)

bende bugunkü menümü paylaşayım sabah çok az beyaz ekmek ve peynir arada bi şeftali öğlen yok arada atıştırdım ama bir havuç 2 kaçamak yaptım bugun bi parçacık çikolata ve orta türk kahvesi :KK43:( ama akşam cezalandırdım kendimi domates salatası+ börülce salatası (yağsız tuzsuz)+azcık makarna ekemek falan yemedim sonra bir salatalık bir armut yedi

böyle bi parçacık şeylere kafanı takma tam tersi bi parça şimdi yee ilerleyen zamanda canına tak ediyo insanın daha çok yiyorcokacimcoook

Kızlar merhaba.. düğün telaşımız var malum. Koşuşturmacadan giremedim kaç gündür. Çok yorgunum şu an uyumak istiyorum. Yarın menüleri paylaşacağım inş.

Hepinizi öpüyorum a.s.

kızlar bende şok diyet yapmaya karar verdim
en azından midemi terbiye etmeyi öğrenirim
70 lerin ortasına gelirsem dahada çok motive olurum
1 haftalık şok diyete yarın başlamayı düşünüyorum ama anneme gidicem otobüste falan midem bulanmazmı acaba
yada pazartesi başlarım belki

bide perşembe günü anneme gidiyorum kuran okutcakmış yardım etmem lazım cuma tekrar evdeyim
bildirimimi perşembeden yapsam olurmu acaba

dunku menunde oğlen epey az olmus lolocum
kalori bakımından aksam yedıgın ıkı cıkolatalı gofretın gun ıcersıne gore dengelenecegını dusunsem de aksam saatı olması dolayısıyla erımesı konusunda aynı kanaattemıyım bılmıyorum (ay sankı haberlerı sundum o nasıl bır cumleydı sırnaşık şey)

bugun de oğlen sut nesfıt kısmı fazla olus sankı ama aksam yemeyecegım dıyorsun
neden genelde aksam yememeyı tercıh edıyorsun canım

bu arada 5 sarma 1 dılım ekmek demek
sarma oldugu gun ben de 10 tane yerım kesın yerimseniben

akşamları genelde erken yatıyorum canım ne kadar erken yersem akşam yemeğimi o kadar iyi oluyo benim için

dolma bu gün yemicem dün yedim sadece
üff hiç kilo veremedim tabiki hafta sonu tatilininde etkisi var
neyse bu haftada tembellik haftası olsun ama önümüzdeki haftadan itibaren şok diyet yapıcam midemi terbiye edip kendime uygun bi diyet programı ayarlıcam
en azından bir kaç kilo vermek beni motive edicektir
2 hafta sonra emara girmek için hastaneye gidicem doktora zayıf görünmem lazım muhakkak kilo vermeliyim

günaydin kizlar,

bu sabah tartildim 63.7 olmusum, hergün 100 gr veriyorum ins. böyle devam eder:Saruboceq:

aaa bu arada dün gece acayip mekik çektim 20x4 set yaptım ama ayaklarımı çeke çeke çok fenaydı bugun platese başlamayı düşünüyorum

sebze günü keyiflidir sürekli atıştır dur salatalık havuç marul ama yarın çok kötü ben ton balığı yemiştim tıkanıyosun yiyemiyorsun

ben 2 but aldırdım haşlayıp onu yicem canım belki ton balığıda yerim ama sanmam beyaz eti daha çok seviyorum ben meyve gününü yana yakıla bekliyorum karpuz,şeftali,armut yicem bütün gün:lepi:

5. günde sabah yumurta süt ve yoğurt yicem gün içinde yoğurt ve sütle devam edicem:)

aaa bu arada dün gece acayip mekik çektim 20x4 set yaptım ama ayaklarımı çeke çeke çok fenaydı bugun platese başlamayı düşünüyorum
su ebru sallinin plates videolarindan mi var sende. ondan mi yapiyorsun?
ben 2 but aldırdım haşlayıp onu yicem canım belki ton balığıda yerim ama sanmam beyaz eti daha çok seviyorum ben meyve gününü yana yakıla bekliyorum karpuz,şeftali,armut yicem bütün gün:lepi:

5. günde sabah yumurta süt ve yoğurt yicem gün içinde yoğurt ve sütle devam edicem:)
ne güzel diyetmis o, herseyi yiyosun.. ama ben pisbogazim dayanamam bi gün boyunca sadece patates yemeye

günaydın kızlar erkenciyim bugün hihoyyyt

günaydin canim :KK3:

unonun denge layt ekmeği canım
ismini unuttum ama burdan biri önermişti bana

denge ekmeği tam buğday ekmeği kızlar...
buğdayın değişime girmeden oluşan unuyla yapılan ekmek..hem kaorisi çok düşük..hemde gereken vitaminleri tam alabiliyosun..üstelik şişrmiyor tok tutuyor

ayy kızlar bugün erkek arkadaşımla 2 yıldönümümüz bana şu kekten,çikolatadan oluşan çiçeklerden göndermiş napıcam ben şimdi

hem mutlu olsum hem de acaip cnm çekti o kadar güzellerkilaelaelaelaelae

ayy kızlar bugün erkek arkadaşımla 2 yıldönümümüz bana şu kekten,çikolatadan oluşan çiçeklerden göndermiş napıcam ben şimdi

hem mutlu olsum hem de acaip cnm çekti o kadar güzellerkilaelaelaelaelae

sakın yeme canım..
cunayı düşün ve hemen kaldır ortalıktan onu gözün görmesin..cumaya bu kadar yaklaşmışken üstelik..
cuma öğleden sonra yiyebilirsin kendine ödül olarak:KK1:

yemicem cnm ambalajı açılmadan 7 gün taze kalıyomuş baktım sayfasında içinde şeker yağ yok diyor bu nasıl kek anlamadım:roflol:

ama cuma beni kimse tutamaz annemle anneannemlede paylaşırım nasıl dayanıcam bilmiyorum böyle güzel bişi görmedim yaaŞenizŞenizŞeniz

yarım saat önce bir yeşil elma yedim..wc ye taşınıyorum yaa..ne su tutmuşum öyle..akşam benim bızdırıka kremalı kek yaparken kremasının tadına baktım bir de bir avuç kabak çekirdeği yemiştim kesinlikle fazla değil..onlar şişirmiş demekki beni..birde tam anlamıyla yeseymişim halim harapmış demekki...
kızlar kesinlikle kilo verme dönemlerinde aralarda yeşil elma tavsiye ederim..acaip ödem attırıyor hem de yağ yakıcı özelliği var..tabi diğer sayısız faydaları da cabası

X